Γερμανία Ληψεία ή Πότσδαμ?

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Γεια σας, είχα κλείσει εισητήριο για Βερολίνο στις 19 του Δεκέμβρη,αλλα με πήραν σήμερα το πρωι και μου είπαν ότι η πτήση ακυρώθηκε και ότι πρέπει να πάω μια μέρα πριν ή μια μέρα μετά. Έλεγα μήπως πήγαινα μια μέρα πριν και αφιέρωνα μια διανυκτέρευση στο Πότσδαμ ή στην Ληψεία, ποιο από τα δύο αξίζει περισσότερο?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.878
Likes
14.388
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Λειψία !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

dimel

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
γαλλια
Ταξίδι-Όνειρο
εξωτικός προορισμός
Γεια σου και από μένα. Λειψία δεν έχω πάει οπότε δεν μπορώ να σου πω κάτι. Γύρισα από Βερολίνο την προηγούμενη Δευτέρα. Θα σου πω ότι το Πότσδαμ μας άρεσε τόσο πολύ που αφιερώσαμε και δεύτερη μέρα σε αυτό. Έπαιξε ρόλο βέβαια ότι την 1η μέρα πήγαμε απογευματάκι οπότε δεν προλαβαίναμε να δούμε και τα ανάκτορα εκεί, έτσι και περιοριστήκαμε στην πόλη η οποία κατα την άποψή μας ήταν πολύ όμορφη.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.878
Likes
14.388
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
απ'την ώρα που το είδα αυτό το σκέφτομαι και γελάω μόνη μου

Τεσπα, αν έχεις μια ελεύθερη μέρα για αυθημερόν εκδρομή πάνε και Πότσνταμ. Δεν είναι για παραπάνω όμως.
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις, όλους! Τελικά με πήρε πάλι σήμερα το απόγευμα η Aegean και μου είπε ότι δεν χρειάζεται να παω στις 18 γιατί βρήκαν πτήση στις 19, όπως το είχα κλείσει αρχικά, απλά θα είναι μέσω ενδιάμεσου σταθμού, οπότε μου το ξανακύρωσαν και με έβαλαν πάλι 19. Πάντως κανόνισα να πάω μονοήμερες στα μέρη αυτά μιας και θα κάτσω 8 μέρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.807
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom