Κάρπαθος Λιγη βοηθεια για Καρπαθο!

vastsak

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Σκεφτομαστε να παμε τελη Ιουλιου με τον μικρο μας(2ετων) Καρπαθο.μπορει καποιος που εχει παει να μας δωσει πληροφοριες για τις παραλιες? αν εχει αμμουδιες,αν ειναι καθαρες,ζεστες,αν γενικα ειναι καταλληλες για μικρα παιδια? η΄ ειναι προτιμοτερο να διαλεξουμε καποιο αλλο νησι με καλυτερες παραλιες? και καμια ιδεα για το που να μεινουμε?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αντων, Ε Αντωνη; Σε ζηταν. Τον _antonis_ ρωτα.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.305
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
συνονόματε σε ζητάνε...
όχι μην αλλάξεις νησί
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Γιατί τον ζητάνε; Είναι από Κάρπαθο;
Εγώ, πάντως, θυμάμαι την Κάρπαθο σαν μια ανελέητη τσακαλοπαρέα. Νιώθεις ντόπιος σε δευτερόλεπτα. Είναι μαγικά.
 

vastsak

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Αντωνηςςςς , που εισαι Αντωνης????? αλλος κανεις?????
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.305
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
λέτε να ξανάρθε στο Ηράκλειο και να μου το κρύβει. έχει ιδιαίτερες σχέσεις εδώ...
vastak κάνε υπομονή και μέχρι τον Ιούλιο θα εμφανιστεί...
πήγα για 9 μέρες Κάρπαθο και θέλω να ξαναπάω, θα βρεις όλα αυτά που ζητάς. κι αν θα έχετε ΙΧ θάναι τέλεια
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Παρών!!
Δυστυχώς είναι μία δύσκολη μέρα για μένα σήμερα, γι'αυτό η καθυστέρηση...
Και λέω 'είναι', γιατί με βλέπω να κοιμάμαι αρκετές ώρες αργότερα! :(
Καλύτερο νησί; Όχι ότι είμαι υποκειμενικός, αλλά ποιό δηλαδή; :bleh:
Λοιπόν, ότι θες σε μένα. Παρακάτω είναι και το λινκ που γράφω πολλά για το νησί.
Οι παραλίες είναι το ατού μας, μην το σκέφτεσαι.
Καλό θα ήταν να μου πείς που μένεις τώρα (για να δούμε δρομολόγια-πως/τι βολεύει) και πόσες μέρες σκέφτεστε να διαθέσετε.
Θα περάσετε αξέχαστα αν έρθετε πάντως! Το κακό είναι πως ο μικρός δε θα τη θυμάται όταν μεγαλώσει και θα του λέτε πόσο φανταστικά είναι και θα ξαναέρθει!! :D

http://www.travelstories.gr/%ED%E7%...EA%DE-%EA%E1%E9-%EC%EF%ED%E1%E4%E9%EA%DE.html
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δωσε Αντωναρε.!!!!!Αντε να δουμε ποτε θα σε επισκεφθουμε και μεις.Τι λενε τα εισητηρια (Αεροπορικα)Αθηνα -Καρπαθο/Για δωσε τη λυπητερη...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δωσε Αντωναρε.!!!!!Αντε να δουμε ποτε θα σε επισκεφθουμε και μεις.Τι λενε τα εισητηρια (Αεροπορικα)Αθηνα -Καρπαθο/Για δωσε τη λυπητερη...
Τα εισιτήρια;
Εεεε...λεπτομέρειες! Με 182 ευρουλάκια πηγαινοέρχεσαι! Άν έχεις βέβαια κάρτα travelair με μίλια το κάνεις δωρεάν! :D
Μάζεψε το χρήμα και έλα KLEOPATRA, θα δείς ότι δε θα το μετανιώσεις. Επίσης, σκέψου ότι κάποιος κερδίζει τη διαφορά με καλές τιμές σε δωμάτια κλπ. Ειδικά αν βοηθήσω εγώ! :haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καρτα δεν εχουμε ...τα 182 οκ δεν ειναι του θανατα......ας αρχισω να μαζευω λοιπον:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom