Λιμνη Πλαστηρα, "Τιταγιον"

cool2006

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα φιλοι μου, βρήκα αυτη τη προσφορα στο Winwindeals.gr και το ξενοδοχειο είναι πραγματικά φανταστικο !!! Είπα να την μοιραστώ μαζι σας και αν καποιος το εχει επισκεφθεί το ξενοδοχειο ασ μου πει κατι ...Δεν εχω πάει στη λιμνη πλαστηρα και έχω ακούσει τα καλύτερα !!!!

το link του ξενοδοχείου είναι : Ξενοδοχείο Τιτάγιον - Αγιος Αθανάσιος Λαμπερού Λίμνης Πλαστήρα
και της προσφοράς είναι : 130? για να διανυκτερεύσετε στο ολοκαίνουριο ξενοδοχείο Τιτάγιον στην Λίμνη Πλαστήρα, έκπτωση -46% | Winwindeals.gr
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.939
Μμμ δεν έχεις πάει αλλά σου φαίνεται φανταστικό... Γιατί μου κάνει κάτι σε διαφήμιση? Και τη γνώμη όποιου έχει πάει Λίμνη Πλαστήρα μήπως τη θες για ξεκάρφωμα? Λέω εγώ τώρα...:roll:
Ωστόσο, αν πράγματι θες την ταπεινή μου άποψη, θεωρώ ότι το σημείο που βρίσκεται ο ξενώνας είναι από τα πλέον άκυρα για Λίμνη Πλαστήρα!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ναι βασικά έτσι όπως το έγραψες..κι εμένα λίγο διαφήμιση μου έκανε.. Το μέρος του ξενοδοχείου δε μου λέει κάτι, μόνο μια γενική ανάμνηση έχω της περιοχής που μου εντυπώθηκε ως πολύ όμορφο τοπίο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.108
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τετοιος καημος να πας στη Λιμνη Πλαστηρα; Δωσε και 2-3 ακομα προτασεις απο ξενοδοχεια να σου πουμε τη γνωμη μας...
(εκτος κι αν δεν αντεχεις τον ανταγωνισμο)
 

cool2006

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Τριπάκιας, είναι καημος γιατι έχω ακούσει πολλους γνωστους που εχουν πάει και για ένα 3ημερο με την γυναικα μου κάπου ήρεμα χωρίς την "σαρδελοποίηση" της Αρααχωβας μάλλον μου ακουγεται καλή επιλογή!!!

Γενικότερα, πιστεύω πως ο πιο ωραιος χειμερινος προορισμος στην Ελλαδα είναι τα Ζαγοροχωρια (θεωρω οτι εχω γυρίσει αρκετα....βουνα στην Ελλάδα:D)

Το ασχημο είναι οτι παρα την Κρίση κάποιοι Ελληνες ξενοδόχοι εξακολουθουν να νομίζουν πως είμαστε ...Ελβετία και να θες 200 και ευρώ μόνο για την διανυκτερευση 2 βραδυών !!!
 

GEOARIS

Member
Μηνύματα
43
Likes
120
Δεν έχω μείνει αλλά έχω επισκεφτεί το καφέ. Ωραίος ξενώνας, ωραία θέα, αλλά......
στην ακριβώς αντίθετη περιοχή απ' εκεί όπου συγκεντρώνεται η κίνηση (Καλύβια Πεζούλας, Νεοχώρι). Αν επιθυμείς την απόλυτη, μα απόλυτη λέμε, απομόνωση είναι Ο.Κ.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Λοιπον εγω δε θα σταθω στο αν υπαρχει διαφημηση στη μεση ή οχι.
Η Λιμνη Πλαστηρα ειναι ενας π-α-ρ-α πολυ ομορφος προορισμος και να πας οπωσδηποτε.
Δεν ξερω ποτε θελεις να πας ,αλλα μην νομιζεις οτι και κει δεν υπαρχει καποια σχετικη σαρδελοποιηση.
Ειχαμε παει 3ημερο 28ης Οκτωβριου και γινοταν χαμος.Δυσκολα εβρισκες να φας στις ταβερνες.Το ωραιο ηταν το εξης:Εμεις ειχαμε παρει και μια μερα αδεια παραπανω για να μην φαμε κινηση στην επιστροφη.
Αντε λεμε τωρα που εφυγαν οι ορδες θα φαμε με την ησυχια μας τα καλυτερα.Αμ δε....
Σχεδον ολες οι ταβερνες ηταν κλειστες ,ακριβως επειδη ειχε φυγει ο τουρισμος ,οποτε δεν τους συνεφερε να μαγειρευουν για τα 5 ατομα που μπορει να ειχαν μεινει.Αυτα μας ειπε ο ξενοδοχος και μας εστειλε σε καποιο γνωστο του ..που εβαλε εκεινη την ωρα να μαγειρευει.
 

cool2006

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ναι Κλεοπάτρα κ εγώ δεν το συζητάω για 3ημερο αργίας με τίποτα , προτιμώ μια μέρα άδεια για να το ευχαριστηθώ!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom