Μάλτα Μαγνητάκι ψυγείου από Μάλτα

EFOUL

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη - Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρίκιος
Καλησπερα παιδια! θελω να ρωτησω κατι, ισως σας φανει χαζο, αλλα για εμενα ειναι προβλημα. Πριν 2,5 χρονια πηγαμε Μαλτα γαμηλιο ταξιδι και αναμεσα σε ολα τα αλλα, πηρα ενα μαγνητακι ψυγειου, οπως κανω παντα οπου και να παω. Το προβλημα ειναι το εξης : προσφατα μετακομισαμε και εχασα το μαγνηακι.εχουμε ψαξει παντου αλλα τιποτα. Επειδη κανουμε συλλογη, εχω σκασει απο το κακο μου.Προσπαθησα μεσω ιντερνετ να κανω αγορα,αλλα καποιες ιστοσελιδες σχετικες δεν χρησιμοποιουνται πια και με λιγα λογια δεν ξερω πως θα γινει να βρω ενα μαγνητακι. Εννοειται φυσικα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπαμε Μαλτα. Εχετε καμια ιδεα να ριξετε για το πως θα βρω και με ποιον τροπο μαγνητακι απο Μαλτα?
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Έχω ένα πορτοφολάκι από Μάλτα,σου κάνει??:)

Καταλαβαίνω το συναισθηματικό δέσιμο αλλά τώρα πού να βρεις άκρη..Ψήσε κανέναν γνωστό σου για τις ομορφιές του νησιού και όταν με το καλό τον στείλεις ζήτα του και το σουβενίρ:cool:
 

EFOUL

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη - Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρίκιος
οχι ευχαριστω εχω λυσσαξει θελω μαγνητακι!! ποιον να πεισω , λες και ειναι κανα νησι της προκοπής? :mad:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
οχι ευχαριστω εχω λυσσαξει θελω μαγνητακι!! ποιον να πεισω , λες και ειναι κανα νησι της προκοπής? :mad:
Αλήθεια δε σου άρεσε? Τη βρήκα πολύ όμορφη και ενδιαφέρουσα!! Τέλος πάντων, γούστα είναι αυτά..
Ελπίζω τότε να βρεθεί κανας συμφορουμίτης να κάνει τη δουλειά!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μήπως να έστελνες e-mail στο ξενοδοχείο που μείνατε, επικαλούμενη τους συναισθηματικούς λόγους, που μας αναφέρεις ?:roll:
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
Πάντως πολλά μαγνητάκια από Μάλτα θα βρεις στο eBay, με μια πρόχειρη αναζήτηση που έκανα είδα τουλάχιστον καμια δεκαριά διαφορετικά σχέδια. Οπότε ρίξτου μια ματιά και αν βρεις κάτι που σε ενδιαφέρει αγόρασε ένα από εκεί.
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλα τα λεει ο απο πανω μου,ριξε μια ματια στο ebay,κατι θα βρεις σιγουρα..Το πολυ πολυ αν δεν εχεις ξανακανει αγορα και μπορουμε να βοηθησουμε εκει ειμαστε στη διαθεση σου..Ειναι μεγαλος πονος το μαγνητακι,σε νιωθω!!(οπως και οι κουπες :) )
 

EFOUL

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη - Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρίκιος
Καλα τα λεει ο απο πανω μου,ριξε μια ματια στο ebay,κατι θα βρεις σιγουρα..Το πολυ πολυ αν δεν εχεις ξανακανει αγορα και μπορουμε να βοηθησουμε εκει ειμαστε στη διαθεση σου..Ειναι μεγαλος πονος το μαγνητακι,σε νιωθω!!(οπως και οι κουπες :) )
Οντως μπηκα και ειδα. αλλα δεν εχω ξανακανει ποτε ετσι αγορα. ειναι ασφαλης τροπος? πως γινεται??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom