ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΦΙΛΗ

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Καλησπέρα σ' όλους ταξιδιώτες....

Είμαι κι εγώ μια ταξιδιάρα ψυχή που ζει με την άσβεστη επιθυμία να ονειρεύεται ταξίδια, να σκέφτεται ταξίδια, να προετοιμάζει ταξίδια και στο τέλος κάποια απ' αυτά να τα πραγματοποιεί. Λατρεύω να γυροφέρνω τη ψυχή μου και το σώμα μου από δω κι απο εκεί αλλά τα τελευταία 3-4 χρόνια έχω κάνει μία παύση εξαιτίας του μεγάλου ταξίδιου της μητρότητας (έχω 2 μικρά παιδιά - που περιμένω πως και πως να τα συμπεριλάβω στην φιλοσοφία και στην ταξιδιωτική πραγματικότητα που έχω ονειρευτεί). Γιατί, ναι, έχω την αίσθηση ή ψευδαίσθηση ότι θα γυρίσω όλο το κόσμο.

Καλά μας ταξίδια λοιπόν και τρέχω στις πληροφορίες για Βηρητό (γιατί ναιιιιιιιιιι :clap: σήμερα έκλεισα τα εισιτήρια!!!!).
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλως ηρθες Sugar, ελπιζω να βρεις οτι πληροφορια χρειαζεσαι για την Βηρητο, αν εχεις οποιδηποτε απορια μην διστασεις να ρωτησεις
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: Sugar !

Πολλά και όμορφα ταξίδια να έχεις !

ΥΓ. Για την Βηρυτό, σου απάντησα στο σχετικό ποστ ;)
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Ευχαριστώ πολύ για το καλοσώρισμα. Εύχομαι σ' όλους πολλά και καλά ταξίδια για να παίρνω ιδέες και έμπνευση!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.487
Likes
7.969
Καλωσόρισες sugar με το γλυκό nickname!!! :)
Nα χαίρεσαι τα μωρά σου και εύχομαι σύντομα να ξαναρχίσεις τα ταξίδια!!!
Μέχρι τότε θα "ταξιδέψεις" σίγουρα με τις ιστορίες που θα βρείς εδώ στο Travelstories!!!
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Καλωσόρισες sugar με το γλυκό nickname!!! :)
Nα χαίρεσαι τα μωρά σου και εύχομαι σύντομα να ξαναρχίσεις τα ταξίδια!!!
Μέχρι τότε θα "ταξιδέψεις" σίγουρα με τις ιστορίες που θα βρείς εδώ στο Travelstories!!!

Ευχαριστώ πολύ. Εχω πάθει πλάκα με τις ιστορίες σας. Αγχώνομαι βλέποντας τους περισσότερους χάρτες εδώ μέσα. Anyway, όπως είπα, παίρνω ιδέες. Ταξιδέψτε λοιπόν κάνει καλό!!!!!:clap:
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Καλώς ήρθες Sugar! Nα υποθέσω πως είσαι συνωνόματη? :)
Να κάνεις πάντα πολλά ταξίδια και να κάνεις την αίσθηση ή την ψευδαίσθηση σου, πραγματικότητα.
Είναι πολύ ωραίο να ακούς απο μία μαμά πως θέλει να μάθει στα παιδιά της πως να γίνουν ταξιδιώτες. Εύχομαι να ακολουθήσουν τα χνάρια σου.

Θα τα λέμε εδώ γύρω...:)
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Καλώς ήρθες Sugar! Nα υποθέσω πως είσαι συνωνόματη? :)

Zαχαρούλα είναι απλώς ένα nickname!! Mάλλον θα πρέπε να είναι το δικό σου... Κι όσο για τις ευχές σου ευχαριστώ πολύ και χαίρομαι ν' ακούω ότι υπάρχουν πολλές μαμάδες με τα όνειρα τα δικά μου
 

feygatos39

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Cuba
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ
καλως ηρθες και απο μενα! σε νιωθω απολυτα μιας και η κορη μου ειναι 2,5 .... χθες επιστρεψαμε απο βουλγαρια και ηταν αψογη τισ 3 μερες που ειμασταν! ευχομε τα ιδια και στα δικα σου ζουζουνια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.301
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom