Ισπανία Μαδριτη

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βορεια Αμερικη
Κοιτάζοντας σήμερα κατι εισιτηρια, βρήκα για Μαδρίτη με δυο διανυκτερεύσεις σύνολο εισιτηρια και ξενοδοχείο 260€/άτομο. Είναι για Μάιο, και η άφιξη είναι 14:00 το μεσημέρι και η αναχώρηση 17:30 την μεθεπομενη μέρα. Είναι αρκετός χρόνος για μια καλή επίσκεψη στην πόλη;
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Για μια καλή επίσκεψη δεν θα το έλεγα.Θες τουλάχιστον 3-4 μέρες για μένα.Αλλά αν δεν μπορείς να μείνεις παραπάνω,κάτι είναι κι αυτό.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βορεια Αμερικη
Βρηκα και με απευθειας πτηση με μια μερα ακομα, αλλα το συστημα λεει περιορισμενες θεσεις οποτε θα πρεπει να βιαστω αν ειναι
 

Juan2013

Member
Μηνύματα
56
Likes
24
Δεν ξέρω αν έκλεισες τελικά, αλλά όσο πιο πολλές μέρες βρεις τόσο το καλύτερο. Η Μαδρίτη έχει πάρα πολλά να δεις κ να κάνεις τόσο τη μέρα όσο κ τη νύχτα, που τελικά όσες μέρες κι αν μείνεις θα ήθελες να είχες κι άλλες!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Πιστευω οτι 3 μερες καθαρες και 1 για το πηγαινε και 1 για το ελα,συνολο 5,ισως ειναι το λιγοτερο!Με τοσο λιγο που λες,θα ξοδεψεις τα λεφτα σου και δεν θα δεις και τιποτα.(γνωμη μου):xmas_razz:
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Η Μαδρίτη αξίζει 4-5 μέρες,στο λέω εγώ που εχω παει δυο φορές απο λιγότερες μερες και θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως!ειναι πανέμορφη και αν μπορείς ,αφιέρωσε της περισσότερο χρόνο!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Συμφωνω με τους παραπανω αλλα τουλαχιστον η μερα θα ειναι μεγαλη ,οποτε αυτο ειναι υπερ σου.Μην τη χασεις τη Μαδριτη..εχει ωραιο χρωμα σαν πολη..κλειστα !
 

AlmaLibre

Member
Μηνύματα
65
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Budapest
Θέλω κι εγώ να κάνω μια ερώτηση σχετικά!θα πάω στη μαδριτη το Μάρτιο 5 μέρες γεμάτες και θα ήθελα να ρωτησω αν θα μπορούσα να την συνδυάσω με μια μονοήμερη κάπου άλλου (στο Τολέδο ίσως;;;) Ευχαριστώ!!!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Θέλω κι εγώ να κάνω μια ερώτηση σχετικά!θα πάω στη μαδριτη το Μάρτιο 5 μέρες γεμάτες και θα ήθελα να ρωτησω αν θα μπορούσα να την συνδυάσω με μια μονοήμερη κάπου άλλου (στο Τολέδο ίσως;;;) Ευχαριστώ!!!
εννοειται οτι θα πας μια ημερησια στο Τολεδο!!!!!!!!!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Θέλω κι εγώ να κάνω μια ερώτηση σχετικά!θα πάω στη μαδριτη το Μάρτιο 5 μέρες γεμάτες και θα ήθελα να ρωτησω αν θα μπορούσα να την συνδυάσω με μια μονοήμερη κάπου άλλου (στο Τολέδο ίσως;;;) Ευχαριστώ!!!
Η κλασική μονοήμερη από Μαδρίτη είναι φυσικά το Τολέδο.

Άλλες κοντινές και ενδιαφέρουσες πόλεις είναι η Σεγκόβια, η Άβιλα και η Σαλαμάνκα. Οι δύο τελευταίες μπορούν να συνδυαστούν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.654
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom