Μαθήματα Ισπανικών

VOYAGEUSE

Member
Μηνύματα
27
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ?ΣΚΩΤΙΑ?ΙΣΛΑΝΔΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινική Αμερικής
Γειά σας. :clap: Είμαι ολοκαίνουργιο μέλος και χαίρομαι που υπάρχει αυτό το site. Μήπως γνωρίζει κάποιος για μαθήματα Ισπανικών σε Λατινοαμερικάνικη χώρα? Για 1-1.5 μήνα. Φιλοδοξώ να πάω Μεξικό αυτό το καλοκαίρι αλλά αν δεν γίνει θα μπορούσα να το αντικαταστήσω με ...μαθήματα...:roll:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου και καλώς ήρθες. Τι εννοείς μαθήματα σε λατινοαμερικάνικη χώρα; έτσι όπως το λες μετά μάλλον εννοείς μαθήματα εδώ στην Ελλάδα, ή κάνω λάθος; ;)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.944
Μάλλον εννοεί να μείνει για 1-1,5 μήνα σε κάποια χώρα και να κάνει μαθήματα ισπανικών και τουρισμό...
VOYAGEUSE -καταρχήν ελπίζω να πας Μεξικό (αααχχχχχ)- αν δεν κάτσει, ρίξε μια ματιά σε αυτό: Spanish in Latin America
 

VOYAGEUSE

Member
Μηνύματα
27
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ?ΣΚΩΤΙΑ?ΙΣΛΑΝΔΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινική Αμερικής
Μάλλον εννοεί να μείνει για 1-1,5 μήνα σε κάποια χώρα και να κάνει μαθήματα ισπανικών και τουρισμό...
VOYAGEUSE -καταρχήν ελπίζω να πας Μεξικό (αααχχχχχ)- αν δεν κάτσει, ρίξε μια ματιά σε αυτό: Spanish in Latin America
Μπραβο! Εσύ τα κατάλαβες όλα!Δεν κατάλαβα γιατί δεν κατάλαβε ο Defkalion... Σ΄ευχαριστώ για την ευχή σου και την πληροφορία σου. Θα το κοιτάξω αύριο γιατί τώρα είναι αργά...:lol::lol:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.877
Likes
14.381
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γιατί θες να πας στη Λατινικη Αμερική ; Στην Ισπανία θα σου βγει πολυ φτηνότερο
 

VOYAGEUSE

Member
Μηνύματα
27
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ?ΣΚΩΤΙΑ?ΙΣΛΑΝΔΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινική Αμερικής
Το ξέρω αλλά θέλω να το συνδιάσω με τον τόπο εκεί, που θέλω τόσο να επισκευτώ! Θα ήθελα να μείνω όσο περισσότερο γίνεται...Άλλωστε το όνειρό μου είναι σε 3 χρόνια να πάω για ένα 6μηνο....Έπειτα η ισπανική γλώσσα έχει και κάποιες διαφορές ανάμεσα Ισπανίας και Λατινοαμερικάνικης χώρας....
 

VOYAGEUSE

Member
Μηνύματα
27
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ?ΣΚΩΤΙΑ?ΙΣΛΑΝΔΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινική Αμερικής
Σ ευχαριστώ Το Ισπανία δεν θα μπορούσα να το σκεφτώ:haha:
 

angikok

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Πετρουπολη (λευκες νυχτες
Σ ευχαριστώ Το Ισπανία δεν θα μπορούσα να το σκεφτώ:haha:
Κι εγω ψαχνω κατι αναλογο περισσοτερο για κουβα το εψαξα...και μελη του φορουμ μου δωσανε πολλες και κατατοπιστικες απαντησεις...οποτε θα βρεις σιγουρα αυτο που ψαχνεις....αν θελεις και παρεα και δεν βιαζεσαι θα χαρω πολυ να το οργανωναμε μαζι...οσο για μεξικο εχω ενα καλο φιλο μεξικανο εκει οπου μπορει να μας κατατοπισει και να μας βοηθησει...αλλα μετα το καλοκαιρι...λογω του οτι μενω χαλκιδικη το καλοκαιρι καιγομαι απο δουλεια και δεν εχω χρονο ουτε να σκεφτω....σου ευχομαι τα καλυτερα
 

VOYAGEUSE

Member
Μηνύματα
27
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ?ΣΚΩΤΙΑ?ΙΣΛΑΝΔΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινική Αμερικής
Κι εγω ψαχνω κατι αναλογο περισσοτερο για κουβα το εψαξα...και μελη του φορουμ μου δωσανε πολλες και κατατοπιστικες απαντησεις...οποτε θα βρεις σιγουρα αυτο που ψαχνεις....αν θελεις και παρεα και δεν βιαζεσαι θα χαρω πολυ να το οργανωναμε μαζι...οσο για μεξικο εχω ενα καλο φιλο μεξικανο εκει οπου μπορει να μας κατατοπισει και να μας βοηθησει...αλλα μετα το καλοκαιρι...λογω του οτι μενω χαλκιδικη το καλοκαιρι καιγομαι απο δουλεια και δεν εχω χρονο ουτε να σκεφτω....σου ευχομαι τα καλυτερα
Χαίρομαι ιδιαίτερα για όλ΄αυτά που μου γράφεις και σ΄ευχαριστώ. Θέλω πολύ να πάω Μεξικό αλλά όχι τελείως μόνη. Ούτε και με γκρουπ. Το ιδανικό με παρέα...Όταν όμως λες μετά το καλοκαίρι τι εννοείς? Όταν είναι ανοιχτά τα σχολεία δεν μπορώ.... Μπορούμε όμως να γνωριστούμε καλλίτερα και να το συζητήσουμε:D
 

angikok

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Πετρουπολη (λευκες νυχτες
Χαίρομαι ιδιαίτερα για όλ΄αυτά που μου γράφεις και σ΄ευχαριστώ. Θέλω πολύ να πάω Μεξικό αλλά όχι τελείως μόνη. Ούτε και με γκρουπ. Το ιδανικό με παρέα...Όταν όμως λες μετά το καλοκαίρι τι εννοείς? Όταν είναι ανοιχτά τα σχολεία δεν μπορώ.... Μπορούμε όμως να γνωριστούμε καλλίτερα και να το συζητήσουμε:D
Θα χαρω πολυ να γνωριστουμε...ελεγα για οκτωβρη αλλα οπως βλεπω εσενα δεν σε βολευει...ισως ομως μπορεσουμε να συγχρονιστουμε..εγω δεν εχω περιορισμους στο χρονο μου.Δεν εχω τη δυνατοτητα να σου στειλλω προσψπικο μηνυμα..αν θες στειλε μου εσυ το μαιλ σου να μιλαμε πιο αμεσα...καλο σου απογευμα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom