Μαλαισία Μαλαισία για Μάρτιο.. να κλείσω?

vicky_pl

Member
Μηνύματα
170
Likes
443
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική

vicky_pl

Member
Μηνύματα
170
Likes
443
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Επανέρχομαι ελάχιστες μέρες πριν το ταξίδι, ακόμα δεν έχει οργανωθεί πλήρως. Να δω λοιπόν μήπως μπορείτε να δώσετε ένα χεράκι βοηθείας... :D
Το πρόγραμμα που έχει οριστικοποιηθεί ως τώρα είναι το εξής :

1η μερα (φτάνουμε απόγευμα) KL - 2 διανυκτερεύσεις
2η << ΚL
3η << πτήση για Kota Bahru και τελικό προορισμό Perhentian islands - 2 διανυκτερεύσεις
4η << Perhentian
5η << ?
6η << ?
7η <<?
8η << KL (γιατί την επόμενη πετάμε νωρίς για πίσω)

είμαι ανάμεσα σε Taman Negara, George Town , Cameron Highlands... (δεν ξέρω αν αφήνω κατι must απ εξω)
Υπάρχει και η εκδοχή του να γυρίσω KL και να κάνω διάφορες μονοήμερες σε οτι είναι εφικτό, αλλα φαντάζομαι δεν είναι το καλύτερο δυνατό σενάριο
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Επανέρχομαι ελάχιστες μέρες πριν το ταξίδι, ακόμα δεν έχει οργανωθεί πλήρως. Να δω λοιπόν μήπως μπορείτε να δώσετε ένα χεράκι βοηθείας... :D
Το πρόγραμμα που έχει οριστικοποιηθεί ως τώρα είναι το εξής :

1η μερα (φτάνουμε απόγευμα) KL - 2 διανυκτερεύσεις
2η << ΚL
3η << πτήση για Kota Bahru και τελικό προορισμό Perhentian islands - 2 διανυκτερεύσεις
4η << Perhentian
5η << ?
6η << ?
7η <<?
8η << KL (γιατί την επόμενη πετάμε νωρίς για πίσω)

είμαι ανάμεσα σε Taman Negara, George Town , Cameron Highlands... (δεν ξέρω αν αφήνω κατι must απ εξω)
Υπάρχει και η εκδοχή του να γυρίσω KL και να κάνω διάφορες μονοήμερες σε οτι είναι εφικτό, αλλα φαντάζομαι δεν είναι το καλύτερο δυνατό σενάριο
Πολύ λίγο είναι οι 2 διανυκτερευσεις Perhentian .Τίποτα δλδ.... Εντάξει εγώ άραξα μια εβδομάδα αλλά πάλι 3-4 μέρες τουλάχιστον θέλει...Πάντως για 1 εβδομάδα ταξίδι θα αφήσεις αναγκαστικά έξω πράγματα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom