Μαλδίβες Μαλδίβες

KONSTANTINA

Member
Μηνύματα
66
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Ποια είναι η καλύτερη εποχή για να επισκεφθείς τις Μαλδίβες;
 
Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Mόλις δυο εβδομάδες μακρυά απο το ονειρικό ταξίδι...γενικά δεν με νοιάζει πια τι καιρό θα έχει εκεί...ας χιονίσει κιόλας...:) μου αρκεί να χαλαρώσω λίγο. Έμαθα πρόσφατα ότι έπεσε και ένα αεροταξί εκεί...χμμ..δεν βαριέσαι...αν είναι να πας μπορεί να είναι και στο μπάνιο σου...λολ.. Sun ίσλαντ...σου'ρχομαι.... :) :clap::bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μια χαρά σε βρίσκω. Αν το δεις και φουντάρει, βούτα από ψηλά. Ούτε παραγγελία να τον είχες το βατήρα-υψόμετρο.
 
Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Χα! Καλό ! Αν σκεφτείς ότι η κοπέλα μου θα πετάξει για πρώτη φορά στη ζωή της (για μένα η 14η) πιστεύω να τα πάει καλά και να μην έχουμε τίποτα πτωτικές τάσεις...χαχα... Πάντως φίλοι του travelstories θα επιστρέψω με μια καλή πιστεύω περιγραφή όλης της διαδρομής...Με φωτος φυσικά :haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τέτοια θέλω να ακούω. Μπορώ να κάνω παραγγελιές; Θέλω φωτογραφίες από το αεροπλάνο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κι αλλος για το sun island!
Καλο ταξιδι , να περασετε καλα και μας εταξες φωτο και περιγραφη :D.
Θα πατε με υδροπλανο στο νησι ή με ταχυπλοο? Για πρωτη φορα που θα πεταξει η κοπελα σου θα εχει φοβερη θεα :D
 
Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Μετα χαράς, ελπίζω μόνο να μην έχουν πρόβλημα οι της εμιράτες....Ανυπομονώ για dutyfree στο ντουμπάι..ελπίζω για καλό snorkeling.....Πέδιλα βατράχου θα πάρω απο ελλάδα εκεί πάει πολύ το ενοίκιο απο όσο διάβασα, τρίτη παίρνω τα εισητήρια....άντε να δούμε.:cool: Θα πάμε με υδροπλάνο και θα γυρίσουμε με ταχύπλοο αλλά μάλλον το κόβω πάλι με υδροπλάνο...θα δείξει.. :) και εγώ χαίρομαι...αλλά ακόμη δεν πήγα, είναι καλό αυτό.?..χαχα..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Την καλυτερη δουλεια εκανες και θα πας τη μια διαδρομη εστω με υδροπλανο , οι ατολες απο ψηλα ειναι απο τα λιγα που αξιζουν ολα τα λεφτα στις μαλδιβες.
Και μην ελπιζεις για καλο snorkeling , γιατι ειναι εξαισιο!
Σωστη η κινηση με τα βατραχοπεδιλα ;). Εγω παιρνω παντα τη μασκα μου τουλαχιστον γιατι δε με βολευουν ολες , και αν τυχει κακη μασκα του στυλ να μπαζει την εκανα! Για μενα οτι καλυτερο σε τετοια μερη ειναι κατω απ'το νερο!

Εγω μολις γυρισα απο ταξιδι και χαιρομαι για το επομενο , αρα εσυ εισαι μια χαρα :haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.730
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom