Αυστρία Ουγγαρία Μετακίνηση μεταξύ Βιέννης και Βουδαπέστης

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
www.rome2rio.com βαζεις τη διαδρομή και σου βγαζει όλες τις διαθεσιμες επιλογές και links για τα sites τους.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Το συγκεκριμένο μπακαλοσάιτ είναι εκτός από ελλιπές και ανενημέρωτο (και πώς θα μπορούσε άλλωστε αφού δε γίνεται να έχεις ένα σάιτ που να συνδέεται σε πραγματικό χρόνο με όλες τις βάσεις δεδομένων όλων των εταιρειών ΜΜΜ που δραστηριοποιούνται σε όλο τον κόσμο ανά πάσα στιγμή). Για προσπάθησε πχ να δεις τιμές τρένων και σύγκρινε τις τιμές αυτές με τις πραγματικές.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Το συγκεκριμένο μπακαλοσάιτ είναι εκτός από ελλιπές και ανενημέρωτο (και πώς θα μπορούσε άλλωστε αφού δε γίνεται να έχεις ένα σάιτ που να συνδέεται σε πραγματικό χρόνο με όλες τις βάσεις δεδομένων όλων των εταιρειών ΜΜΜ που δραστηριοποιούνται σε όλο τον κόσμο ανά πάσα στιγμή). Για προσπάθησε πχ να δεις τιμές τρένων και σύγκρινε τις τιμές αυτές με τις πραγματικές.
Για το σκοπό που το πρότεινα, καλό είναι. Για όλους τους σκοπούς του κόσμου, μάλλον δεν είναι.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
τη στιγμη που σου δινει λινκ για οτι χρειαζεσαι,μια χαρα κανει τη δουλεια του.Περνεις μια καλη ιδεα των επιλογων που εχεις και προχωρας οπως σε συμφερει!
 

Daisoulini

Member
Μηνύματα
16
Likes
10
Παιδια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας. Το ψαχνω,βλεπω οτι τα εισητηρια του τρενου για 2/12-5/12 ειναι λιγο τσουχτερα κ ισως καταφύγουμε στην πιο οικονομικη λυση του λεωφορειου. Αποτι βλεπω με τη regio jet τα εισητηρια ειναι πιο φθηνα αποτι η flixbus κ βολευουν και οι ωρες ποιο πολυ. Βεβαια αν δε βγαλω ακρη μας βλεπω να πηγαίνουμε Βουδαπεστη κ τη πρωτη μερα να παμε να τα βγαλουμε γιατι εχω μπερδευτει παντελώς
 

Pythtrip

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
καλησπερα και καλως σας βρηκα υπεροχο το φορουμ!!
Εχω μια απορια 02/01 προσγειωνομαι Βουδαπεστη και εχω κλεισει διανυκτερευση Βιεννη απευθειας..τι επιλογες εχω για απευθειας αρχικα αν υπαρχει μετφορα απο Αεροδρομιο Βουδαπεστης προς Βιεννη και αλλιως τη εναλλακτικη εχω για να γλυτωσω και χρονο!!δεν βρηκα κατι αντιστοιχο απο αεροδρομιο..ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
καλησπερα και καλως σας βρηκα υπεροχο το φορουμ!!
Εχω μια απορια 02/01 προσγειωνομαι Βουδαπεστη και εχω κλεισει διανυκτερευση Βιεννη απευθειας..τι επιλογες εχω για απευθειας αρχικα αν υπαρχει μετφορα απο Αεροδρομιο Βουδαπεστης προς Βιεννη και αλλιως τη εναλλακτικη εχω για να γλυτωσω και χρονο!!δεν βρηκα κατι αντιστοιχο απο αεροδρομιο..ευχαριστω εκ των προτερων!!!
:welcome2:
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
καλησπερα και καλως σας βρηκα υπεροχο το φορουμ!!
Εχω μια απορια 02/01 προσγειωνομαι Βουδαπεστη και εχω κλεισει διανυκτερευση Βιεννη απευθειας..τι επιλογες εχω για απευθειας αρχικα αν υπαρχει μετφορα απο Αεροδρομιο Βουδαπεστης προς Βιεννη και αλλιως τη εναλλακτικη εχω για να γλυτωσω και χρονο!!δεν βρηκα κατι αντιστοιχο απο αεροδρομιο..ευχαριστω εκ των προτερων!!!
Τσεκαρε τα flix bus https://shop.global.flixbus.com/sea...47.663248895.1543906369-1583221501.1543906369
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom