Ιταλία Μετακίνηση μεταξύ αεροδρομίων Fiumicino και Ciampino Ρώμη

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
καλησπερα, ειχα ξαναρωτησει αλλα δεν πηρα απαντηση, το βαζω εδω μπας κ βοηθησει κανεις... πως μπορω να παω απο τσιαμπινο στο φιουμιτσινο; Υπαρχει λεωφορείο ;
1644502354869.png
 

connosp

Member
Μηνύματα
388
Likes
825

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ευχαριστω πολυ! δεν το ειχα βρει αυτο.. αρα φανατζομαι δεν θα ειναι πολυ δυσκολο... (προβληματιζομαι... 5 μερες παρισι με απευθειας ή επιστροφη μεσω ρωμης ωστε να εχουμε 6 μερες... ισως αξιζει)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
ή επιστροφη μεσω ρωμης ωστε να εχουμε 6 μερες... ισως αξιζει)
Αν κλεινεις με low cost πολυ πριν το ταξιδι με προοπτικη να αλλαξουν οι ωρες πτησης, ισως να μην αξιζει η αγωνια.
Σε περιοδους κοβιντ κανουμε οσο πιο απλα ταξιδια μπορουμε.
Μια διαδρομη εχω κλεισει μεσω αλλης πολης και με τρωει η αγωνια αν θα εχω αλλαγη ωρας, αναθεμα τη στιγμη που το αποφασισα. Στη δευτερη που ειχα κλεισει ηδη αλλαξε και δικαιουμουν ακυρωση.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ναι.. .και transavia κιολας .. .απλα ειναι επιστροφη κ σκεφτομαι το πολυ πολυ να ξεμεινω ρωμη... Απο την αλλη και 5 μερες δεν ειναι ασχημα και να παμε κ να γυρισουμε σαν ανθρωποι με απευθειας πτηση... καλυτερα 5 πιο ανετες παρα 6 με αλλαγη αεροδρομιου...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δεν ξέρω πως μπορείς να τα καταφέρεις και να κλείσεις σε κάποια από τις 4 τέσσερις εταιρίες που δίνει το rome2rio, καθώς σε καμιάς το σάιτ δεν δίνεται η επιλογή να αγοράσεις εισιτήριο για τη συγκεκριμένη διαδρομή. Το προσπάθησες; Μήπως δεν βρήκα εγώ το τρόπο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom