Βιετνάμ Κίνα Μογγολία Μογγολία-Βιετνάμ-Κίνα ή κατι σε ανατολή τέλος παντων, ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

fenia42

Member
Μηνύματα
3.876
Likes
14.376
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
παιδια, εχω απηυδήσει με την παρέα μου. Καλώς ή κακώς όλοι μα όλοι οι φίλοι μου είναι των χαλαρών διακοπών και όχι της περιπέτειας. Αποφάσισα λοιπόν να σας θέσω το εξής ζήτημα : Υπάρχει κανένας που να θέλει να πραγματοποιήσει ένα ταξίδι σε μακρινό προορισμό την περίοδο του Αυγούστου μαζί μου ? Βιετνάμ , Κίνα , Μογγολία , Ινδία - Νεπάλ , κάτι τέτοιο.
Είμαι βολικός άνθρωπος και δε ροχαλίζω :cool: Είμαι ταξιδιώτης και όχι τουρίστας .
Περιμένω βιογραφικά :cool:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Τα οργανωμένα έχουν πολλές επιλογές προγραμμάτων στους προορισμούς που ζητάς, ενώ και οι άνθρωποι που τα επιλέγουν δεν είναι οι κλασικοί Έλληνες τουρίστες της Πράγας και της Βαρκελώνης... πιο εύκολα θα βρεις εκεί παρέες.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.876
Likes
14.376
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
θελω μεμονωμενα, γι αυτο και κανεις δεν ερχεται μαζι μου
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
αλλαξε παρεα....η καλυτερα πεισε τους να γινουν μελη στο τραβελστορις...Θα αλλαξουν αποψη για τα μεμονωμενα! και 8α τους ερ8ει ορεξη για ταξιδια
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Είναι κατάλληλος ο Αύγουστος για αυτές τις χώρες?
Αυτή την εντύπωση έχω... Έχει ζέστη, αλλά μου λένε ότι δεν είναι αφόρητη. Έχει, βεβαίως, πολλούς τουρίστες.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Νομίζω ότι κάποιος από το φόρουμ θα μπορούσε να οργανώσει ένα από τα ταξίδια που ανέφερες και να φτιάξετε ένα γκρουπάκι travelstories... άλλα φόρουμ το έχουν κάνει γιατί όχι και εδώ?
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
θελωωω πολυ .........υπεροχοι προορισμοι .. αδεια που θα βρω ομως ....:clap::clap:
αναφερεις αρκετα κρατη και πιστευω οτι πρεπει να υπολογιζεις διαρκεια τουλαχιστον ενα μηνα..:roll::roll::roll:
 

harilander

Member
Μηνύματα
557
Likes
400
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
Μογγολία και κινα είναι απο τα μέρη που θα ήθελα να πάω, πολύ ευχαρίστως να το έκανα το ταξίδι αλλά δυστυχώς ειμαστε σε περίοδο ισχνων αγελάδων και δεν υπάρχει φράγκο..:(
για πόσες μέρες το υπολογίζεις;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.876
Likes
14.376
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μογγολία και κινα είναι απο τα μέρη που θα ήθελα να πάω, πολύ ευχαρίστως να το έκανα το ταξίδι αλλά δυστυχώς ειμαστε σε περίοδο ισχνων αγελάδων και δεν υπάρχει φράγκο..:(
για πόσες μέρες το υπολογίζεις;
Για όλους είναι περίοδος ισχνών αγελάδων
Για τους δε φίλους μου ακόμη περισσότερο.
Άλλοι δεν έχουν άδεια , άλλοι ταξιδεύουν μόνο με γκρουπ, άλλος δεν ανεβαίνει σε αεροπλάνα :shock: και 2 φίλοι είναι μέλη του φόρουμ αλλά είναι και το οικονομικό στη μέση.
Υπολογίζω περίπου 12 μέρες και δεν εννοούσα τουρνέ σε όλες αυτές τις χώρες, αλλά έναν συνδιασμό όπως πχ Καμπότζη - Λάος
ή Κίνα-Θιβέτ ή Μογγολία σκέτη ή συνδιασμένη με Κίνα.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
κατά την γνώμη μου αν μιλάς μόνο για 12 μέρες μην κάνεις συνδυασμούς.
Διάλεξε μόνο μια χώρα και πάλι οριακά θα είναι.
 

harilander

Member
Μηνύματα
557
Likes
400
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
εχεις υπολογίσει περίπου κόστος ή μαλλον πόσα θέλεις να ξοδέψεις;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.757
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom