Σερβία Μονοημερες εκδρομες απο το Βελιγραδι

fekish

Member
Μηνύματα
215
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί και Μπόρα Μπόρα
Για σας,

πανε οι γονιοι μου ταξιδι στην Σερβια, και θελουν να εχουν ως βαση τους το Βελιγραδι.
Ξερει κανενας να μας συστησει καλες οργανωμενες μονοημερες εκδρομες ή κανενα πρακτορειο;

Απ'οτι μου ελεγαν έχουν ακουσει πολυ καλα λογια για το Νοβιτσα, αλλα δεν βρηκαν οργανωμενες εκδρομες, προφανως λογω του χαμηλου τουρισμου εκει...

Ευχαριστουμε!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Μάλλον εννοείς το Νόβι Σαντ (Novi Sad). Δεν χρειάζεται να πάνε με κάποιο πρακτορείο οργανωμένο έχει καθημερινή συγκοινωνία από Βελιγράδι και είναι και αρκετά κοντα.
 

fekish

Member
Μηνύματα
215
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί και Μπόρα Μπόρα
ΟΚ ευχαριστω,

βασικα τους αρεσουν τα ταξιδια, αλλα τους αρεσει η φαση του ξεναγου να τους μιλαει και να τους γυρισει σε πολλους τομους οργανωμενα παρα να πανε μονοι τους :)

Ψαχνω, ψαχνω στο ιντερνετ αλλα δεν εχει μονοημερες εκδρομες δυστυχως, που να ειναι σε λογικες τιμες...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Πάντως για το Νόβι Σαντ είναι όπως τα έγραψαν παραπάνω. Ο κεντρικός σταθμός στο Βελιγράδι είναι αρκετά κοντά. Πηγαίνεις απο την προηγουμένη για σιγουριά, κλείνεις τα εισιτήρια με το εξπρές λεωφορείο και πάς την επομένη. Όταν φτάσεις Νόβι Σαντ πηγαίνεις πάλι στα εισιτήρια και επιλέγεις την επιστροφή σου (5 ώρες στο Νόβι Σαντ είναι καλά) και κάνεις τη βόλτα σου. Μια χαρά. Αν θες πληροφορίες για αυτά που θα δείς (οκ για τους γονείς σου τέλος πάντων) βρες στο ιντερνετ να τα έχουν μαζί, αν και δεν έχει τόσα πολλά, απλά είναι ωραία πόλη γενικά!
 

fekish

Member
Μηνύματα
215
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί και Μπόρα Μπόρα
οκ ευχαριστω.

μου ειχαν πει οτι ηθελαν να πανε και σε μοναστηρια, αλλα κατσε να τους πω για την επιλογη για το λεοφωρειο.

Ευχαριστω και παλι!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
θα ελεγα να μεινουν και μια μερα νοβι σαντ, δεν χανουν τιποτα... 5 ωρες ειναι λιγες νομιζω... ειναι πανεμορφο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.358
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom