Μπαλί-Σιγκαπούρη-Αυστραλία

PANAGIOTAK92

Member
Μηνύματα
5
Likes
7
Καλημέρα σας!!! Σκεφτόμαστε να κλείσουμε ταξίδι για Μπαλί-Σιγκαπούρη-Αυστραλία τον Ιούνιο 2023!! Δεν ξέρω από πού να αρχίσω όμως.
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!! ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΙ-ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ 2023!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΟΜΩΣ.
Για πόσες μέρες το σχεδιάζεις;Πόσα άτομα;Τι μπάτζετ;

*Μην γράφεις με κεφαλαία.Απαφορεύται από τους όρους.
 

PANAGIOTAK92

Member
Μηνύματα
5
Likes
7
Για πόσες μέρες το σχεδιάζεις;Πόσα άτομα;Τι μπάτζετ;

*Μην γράφεις με κεφαλαία.Απαφορεύται από τους όρους.
Δεν το ήξερα, ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.

17 -20 μέρες το υπολογίζω, για δύο άτομα. Όσο αφορά το μπάτζετ, το υπολογίζω γύρω στις 10,000
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.001
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Καλημέρα!

Άρχισε από Αυστραλία, μιας και λόγω πληθώρας επιλογών μπορεί να χαθείς. Επίσης, πιθανότατα θα κοστίσει το περισσότερο.

Τα χρήματα, κυρίως χωρίς πρακτορείο, είναι παραπάνω από επαρκή με μια λογική διαχείριση.

Από Αυστραλία γύρισα πριν 20 μέρες, οπότε τα έχω και φρέσκα για όποια βοήθεια θέλεις.
 

PANAGIOTAK92

Member
Μηνύματα
5
Likes
7
Καλημέρα!

Άρχισε από Αυστραλία, μιας και λόγω πληθώρας επιλογών μπορεί να χαθείς. Επίσης, πιθανότατα θα κοστίσει το περισσότερο.

Τα χρήματα, κυρίως χωρίς πρακτορείο, είναι παραπάνω από επαρκή με μια λογική διαχείριση.

Από Αυστραλία γύρισα πριν 20 μέρες, οπότε τα έχω και φρέσκα για όποια βοήθεια θέλεις.
Έχω ήδη πάει μια φορά, αλλά λόγω του ότι υπάρχουν πολλοί συγγενείς θέλω να περάσω και από εκεί. Ίσως να έχεις δίκαιο και να πάμε εκεί πρώτα.

Σε ευχαριστώ πολύ
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Έχω ήδη πάει μια φορά, αλλά λόγω του ότι υπάρχουν πολλοί συγγενείς θέλω να περάσω και από εκεί. Ίσως να έχεις δίκαιο και να πάμε εκεί πρώτα.

Σε ευχαριστώ πολύ
Το μπάτζετ σου είναι πολύ καλό.Αν έχεις και διαμονή σε συγγενείς ακόμη καλύτερο...Ξεκαθάρισε πρώτα με την Αυστραλία(μέρες κτλ) και μετά κανονίζεις ανάλογα για τα υπόλοιπα.
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.001
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Ίσως να έχεις δίκαιο και να πάμε εκεί πρώτα.
Εννοούσα να ξεκινήσεις την οργάνωση του ταξιδιού από εκεί, το αν θα πας πρώτα Αυστραλία είναι άλλο θέμα (τιμές αεροπορικών, ανταποκρισεις, ώρες κλπ).

Σε ποιες περιοχές σκέφτεσαι; Το δικό μας καλοκαίρι είναι και η καλή περίοδος για τον τροπικό βορρά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.632
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom