Νέα Ζηλανδία Νησιά Κουκ Νέα Ζηλανδία - Νησιά Kουκ

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
Θα περιγράψω λίγο το ταξίδι που σκοπεύω να κάνω και οποίος μπορεί ας δώσει καμία συμβουλή γιατί ακόμα δεν είμαι σίγουρος. Admin βαλτό εσύ όπου θέλεις γιατί περιέχει 2 ηπείρους
Ξεκινάω απο Λονδίνο και μέσω Ντουμπαι για Σιγκαπούρη stopover για 3 μερες. Μετά 10 μέρες Νέα Ζηλανδία εκ των οποίων τις 3 στα Cook Islands,επιστροφη για 3 μέρες Σιδνευ και στην επιστροφή 3 μέρες Ντουμπαι.
Όλα αυτά τα αεροπορικά με 1100 λίρες.

Η αλήθεια είναι ότι δεν τα έχω κλείσει ακόμα ..γιατί απλά δεν ξέρω αν έχω κάνει σωστή επιλογή ημερών και χωρών...Θα πάω Ιούλιο

Παίδες βοήθεια. .θέλω να τα κλείσω σε 2-3 μέρες

Καμία συμβουλή;; καμία πρόταση;;

Admin to εβαλα και στο topic της Ασίας και στης Ωκεανίας γιατι θέλω πληροφοριες και για τις 2 ηπειρους..Ευχαριστώ
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Γουάου!!! Αλήθεια, με ποιές αεροπορικές θα πάς, που θα κοστίσει μόνο 1.100 λίρες?
 

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
Γουάου!!! Αλήθεια, με ποιές αεροπορικές θα πάς, που θα κοστίσει μόνο 1.100 λίρες?
Mε Emirates απο Λονδινο για Auckland (με δωρεαν τα 3 stopovers) συνολο 850 λιρες και Air New Zealand για Rarotonga me 250 ευρω. Τωρα αν τα καταφερω θα κανω και το ονειρο με 200 ευρω εκρομη στο Aitutaki.για να δουμε!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Πιστευω τα αεροπορικα εισητηρια που βρηκες ειναι τσαμπα,νομιζω θα συμφωνισουν ολοι οτι πρεπει να τα κλεισεις αμεσα.
Η Σιγκαπουρη που διαλεξες για stopover πρεπει να ειναι πανεμορφη.
Και μονο την διαφορετικοτητα να βαλεις σε σχεση με την Ελλαδα θα μεινεις κοκκαλο.:shock:

Αποστειρωμενη,ξεαποστειρωμενη και γω αυτη θα διαλεγα,εξαλλου βολευει και στη πορεια του ταξιδιου σου.

Τωρα για τις μερες στο καθε μερος εγω θα προσθετα +1 μερα στα Κουκ,αλλα απο που να την κοψεις δεν ξερω.
Ας ξεκινησω τις λυποθυμιες πρωτος:harakiri:
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Photography trip
Οπως ειπώθηκε και πριν, μην ξοδέψεις μέρες στο Ντουμπάι! Η ζέστη θα είναι απλά ανυπόφορη, μιλάμε για 40+ βαθμούς! Κάτσε εκεί μια μέρα και βάλε +2 στα νησιά Κουκ για ρηλάξ!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
408
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Κρίμα που δεν μπορώ να λείψω τόσες ημέρες και το έκλεινα και εγώ άμεσα!
Τι ημερομηνίες θα πας?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Μπραβο! Μια χαρα ειναι και αυτες οι μερες :)..τελικα ποσες θα διαθεσεις για τα Κουκ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.714
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom