ΗΠΑ Νέα Υόρκη και Μαιαμι τον Νοέμβριο

LianaKn

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα!
Σχεδιάζουμε με τον άντρα μου ταξίδι στη Νέα Υόρκη τέλος Νοεμβρίου και θελουμε να το συνδυάσουμε με Μαιαμι.
Συγκεκριμένα, σκεφτόμαστε 4 διανυκτερεύσεις στη Νέα Υόρκη και 3 στο Μαιαμι.
Θα ήθελα τη βοήθεια σας με τα παρακάτω:
1) Πιστεύετε αρκουν αυτές οι μέρες (4) για τη Νέα Υόρκη;
2) Είναι καλή εποχή για το Μαιαμι το τέλος Νοεμβρίου;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν άνοιξα θέμα εκ νέου θέμα που υπάρχει ήδη! Πρόσφατα ανακάλυψα την ομάδα και ενδεχομένως να αναζήτησα λάθος και δεν εντόπισα το αντίστοιχο θέμα!
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Καλησπέρα!
Σχεδιάζουμε με τον άντρα μου ταξίδι στη Νέα Υόρκη τέλος Νοεμβρίου και θελουμε να το συνδυάσουμε με Μαιαμι.
Συγκεκριμένα, σκεφτόμαστε 4 διανυκτερεύσεις στη Νέα Υόρκη και 3 στο Μαιαμι.
Θα ήθελα τη βοήθεια σας με τα παρακάτω:
1) Πιστεύετε αρκουν αυτές οι μέρες (4) για τη Νέα Υόρκη;
2) Είναι καλή εποχή για το Μαιαμι το τέλος Νοεμβρίου;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν άνοιξα θέμα εκ νέου θέμα που υπάρχει ήδη! Πρόσφατα ανακάλυψα την ομάδα και ενδεχομένως να αναζήτησα λάθος και δεν εντόπισα το αντίστοιχο θέμα!
Είναι κρίμα να πάτε στην ΝΥ για 4 μέρες που ούτε τα μισά του Μανχάτταν δεν φθάνει να δείτε.. 8-10 μέρες οκ είναι. Για Μαιαμι δεν ξέρω κ δεν έχω πάει.
 

iliangelo

Member
Μηνύματα
46
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
??Το σκεφτομαι
Αναλογα τι θες να επισκεφτεις και να δεις,σε 4 μερες ΝΥ μπορεις να παρεις μια γευση .....Μαιαμι (προσωπικα) θεωρω οτι ειναι λιγο αδιαφορο....Ωραιο μεν αλλα αναλογα τι ζητας....Ο καιρος το Νοεμβρη ειναι εκει σαν καλοκαιρι δικο μας...με ζεστη και τρελλη υγρασια.....Παιζουν και κατι βροχες καλες στο ξαφνικο...Αλλα γενικα καλοκαιρι....Εγω θα το κανα οπως το σκεφτεσαι για να παρω μυρωδια κι απο τα δυο.....Το χω κανει στο παρελθον με 4 μερες ΝΥ και 20 Φλοριντα σε σπιτι βεβαια......
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom