Νέα προσφορά εξωτερικού Aegean

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εκπτώσεις μέχρι και 40% για διάφορους προορισμούς του εξωτερικού. Ισχύει για πτήσεις από 15 Μαϊου και μετά. Κρατήσεις μέχρι 16 Απριλίου!

Κάντε κλικ ΕΔΩ.

aegean_1.jpg
 

JohnyE

Member
Μηνύματα
194
Likes
218
Πςςς έχω κλείσει εισητήρια για βελιγράδι με την προηγούμενη προσφορά και αν τα έκλεινα με αυτήν εδώ θα μου έβγαινε πιο φτηνά για τις ίδιες ημερομηνίες .!
 

Ferezz

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Tο 40% πως δινετε ρε παιδια μπορει να μου το εξηγησει κανεις... αφου μεχρι Οκτωβριο δινει ημερομηνιες.
 
Μηνύματα
66
Likes
25
επειδή το να παρακολουθώ τις τιμές της Aegean, είναι για μένα καθημερινή και απαραίτητη διαδικασία, σαν τον καφέ, δεν μπορώ να καταλάβω πού ακριβώς είναι η προσφορά και η έκπτωση. Τις ίδες τιμές που είχε πάντα, τις ίδιες έχει και τώρα. Τι άλλαξε, και δεν μπορώ να το βρω?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
επειδή το να παρακολουθώ τις τιμές της Aegean, είναι για μένα καθημερινή και απαραίτητη διαδικασία, σαν τον καφέ,
να τις παρακολουθεις τότε μετά τον καφε..πιοο ξυπνιος δηλ..;)
γιατι Ζυριχη με 80Ε (!!!ελεος δηλ ποσο κατω θα παει ?), Αμβουργο με 107 (!!), Αμμαν με 210 (!!!!), Αμπου Νταμπι με 250, Ρωμη με 114 οοοοολες τις ημερομηνιες απο Νοεμ δεν ειχε πώς να το κανουμε?
 
  • Like
Reactions: GTS

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
επειδή το να παρακολουθώ τις τιμές της Aegean, είναι για μένα καθημερινή και απαραίτητη διαδικασία, σαν τον καφέ
:lol: Κι εγώ το κάνω αυτό. :p Εγώ όμως είδα διαφορά και το έγραψα κι εδώ (στο τόπικ της Aegean) πριν ανακοινωθεί κι επίσημα. Κοιτούσα Αθήνα-Λονδίνο (έχω ήδη κλείσει εισιτήρια αλλά, η συνήθεια, βλέπεις) και είδα μέσα στον Ιούλη τιμή μετ' επιστροφής στα 200κάτι ευρώ, εκεί που πριν ήταν 390. Παρεμπιπτόντως, ενώ η προσφορά λέει ότι εξαιρείται το διάστημα Ιούλης-Αύγουστος και μέχρι μέσα Σεπτέμβρη, υπήρχε έκπτωση και τον Ιούλη.
 
Μηνύματα
66
Likes
25
Το θέμα όμως δεν έγκειται κατά τη γνώμη μου στο "Πόσο πιο κάτω να πάει", αλλά στο "πόσο κάτω πήγε" σε σχέση με τις άλλες περιόδους και σε σχέση με την έκπτωση. Ακολουθώντας λοιπόν το ειρωνικό σου στυλ, το οποίο υιοθετώ, παρά τη θέλησή μου, σε ενημερώνω ότι η Ζυρίζη στις 25 Μαρτίου κόστιζε 84 ευρώ, πράγμα που εκμεταλλεύτηκα, και που αποδεικνύει, ότι τις τιμές τις κοιτάω μετά τον πρωινό μου καφέ. Αν βέβαια εγώ πλήρωσα 84 ευρώ τότε, και τώρα με την έκπτωση 40% έφτασε να κοστίζει 40 ευρώ, τότε προφανώς δεν μας χρειάζεται καφές, αλλά επιστροφή στο γυμνάσιο για εκμάθηση εκ νέου της αριθμητικής.
 
Μηνύματα
66
Likes
25
Διόρθωση στην προηγούμενη απάντησή μου. Τα 40 ευρώ να γίνουν 80 ευρώ, καθώς αναφέρονται έτσι κι αλλιώς στα 80 ευρώ, που ήδη αναφέρθηκαν από τον χρήστη Samion.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
η Ζυρίζη στις 25 Μαρτίου κόστιζε 84 ευρώ,
μην συγρκινεις ανομοια πραγματα. να συγκρινεις ιδιες χρονικες περιοδους πριν και μετα την προσφορά. και μονο τοτε να κρινεις και να πεις οτι "ιδιες τιμες ειχε παντα και μετα". επειδη λοιπον δεν εχει ιδιες τιμες, κοιταμε και μεις, η προσφορα του παροντος θεματος και ισχυει φυσικα και ειναι πραγματικη.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
Δεν υπάρχει τέτοια τιμή για Μόναχο τώρα.Μόλις κοίταξα.
Μεσω airfast πάντα, χθές το βράδυ το είδα μόνο για Νοέμβρη και δε νομίζω να κάνω λάθος. Σήμερα παρατηρώ ότι η τιμή άλλαξε πολύ.
Επίσης είδα χθες το Αθήνα- Βελιγράδι με επιστροφή το τριήμερο της Καθαρής Δευτέρας στα 70 ευρώ μείον το κουπόνι στα 40 ευρώ. Σήμερα είναι 26 ευρώ ακριβότερο. Μπορεί να τέλειωσαν κάποια φτηνά εισιτήρια ή να έληξε κάποια προσφορα. Ή το σύστημα αξιολογεί τη ζήτηση και αυξομειώνει τις τιμές.
 
Last edited:

SPO

Member
Μηνύματα
163
Likes
56
Πάντως το Αμμαν στα 210 ευρώ μόνο φτηνό δεν το λες.Σιγουρα φθηνότερο από τη ληστρικη τιμή που είχε πριν.2 ώρες πτήση είναι μην το ξεχνάμε.Να δούμε βέβαια και αν θα κρατήσει και το δρομολόγιο...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πάντως το Αμμαν στα 210 ευρώ μόνο φτηνό δεν το λες.Σιγουρα φθηνότερο από τη ληστρικη τιμή που είχε πριν.2 ώρες πτήση είναι μην το ξεχνάμε.Να δούμε βέβαια και αν θα κρατήσει και το δρομολόγιο...
Ληστρικη τιμη?!!!!ευκαιρια ηταν κ πριν..ωσπου να αρχισει λεγαμε ευκαιρια οτιδηποτε κατω απο 400Ε...Υποθετω οτι δεν εχεις ιδεα περι τιμολογησεων..μακαρι να ειχε σχεση η τιμη με την αποσταση..αλλα δεν. Εχεις δει τιμες απο Λευκωσια? Ποσο εχει ειπαμε? Απο Φρανκφουρτη? Απο Ρωμη? Απο Πολη? Απο απο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.299
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom