Νέα συνάντηση Θεσσαλονίκη 11/11

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Χαίρετε,

Ήρθε η ώρα της 'φιλοξενια'. Δείτε σε αυτό το λινκ (http://www.helexpo.gr/default.aspx?lang=el-GR&loc=1&page=2142) όποιος θέλει να δει τι έχει φέτος. Για το κοινό η είσοδος είναι το Σάββατο 19 και Κυριακή 20 Νοεμβρίου με είσοδο 5 ευρώ.
Πρώτο θέμα: σκεφτείτε λίγο και πείτε πια μέρα προτιμάτε να καταλήξουμε καταρχην σε μέρα και ώρα.
Δεύτερο θέμα: κρίμα δεν είναι μωρέ να φύγουμε μετά?? Οπότε τι θα λέγατε να πηγαίναμε για φαγητό/ποτό μετά την έκθεση??
Θα μπορούσαμε να πάμε κατά τις 5-6 το απόγευμα στην έκθεση και μετά σε ένα μαγαζί εκεί κοντά.

...
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
όταν το διάβασα και γω σκέφτηκα οτι θα μπερδευτείτε!! μηνας/χρόνος!Θα ρθεις βάριο? θα σε κεράσουμε και τρίγωνα
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Count me in! Με αυτοκίνητο αυτή τη φορά :)
Δεν έχω πρόβλημα είτε 19 είτε 20.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
αυτη την φορα θα ειμαι εδω σιγουρα .. απλα πειτε μου που ειναι το διεθνες εκθεσιακο κεντρο θεσσαλονικης γιατι δεν εχω ιδεα :/
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
H Δεθ είναι μεταξύ των οδών Αγγελάκη-Εγνατίας-Λ.Στρατού- κ τρίτης Σεπτεμβρίου. Μην ανησυχείς να σφιγομετρήσουμε και τη διάθεση των άλλων και θα πούμε περισσότερες ινφο..
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Μπείτε όσοι θέλετε σε αυτό το λινκ Προσφορά Κουπόνια Έκπτωση Ελάτη Τρικάλων Ξενοδοχείο Χιονοδρομικό Κέντρο Ξενώνες Διακοπές Ταβέρνες Φαγητό Διαμονή
κάντε εγγραφή για να πάρετε δωρεάν ένα εισιτήριο για την έκθεση. Κάνετε εγγραφή, δίνετε στοιχεία και εκτύπωση του κουπονιού.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Εμένα θα με βόλευε να πηγαίναμε Σάββατο πρωί!

Αλεξ ευχαριστούμε για το κουπόνι, το πήρα ήδη!!!
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
....και γω σαββατο πρωι θα προτεινα,και προς το μεσημερακι παμε καπου για καφε ή για να τσιμπησουμε....
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Δεν θα είμαι θεσσαλονίκη το σκ. Κρίμα...
Καλά να περάσετε,που θα περάσετε!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom