• Εκπομπή Travelstories ν.15 - Οινοποιεία στη Βουλγαρία - κλικ εδώ

Aegean Airlines Νέα της Aegean

mourohavlos

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγoνία
Στην ενίσχυση της παρουσίας της στη Θεσσαλονίκη προχωρά η Aegean, η οποία από τον Απρίλιο το 2020 θα προσθέσει οκτώ νέες πτήσεις από το αεροδρόμιο «Μακεδονία» σε πόλεις του εξωτερικού και σε ελληνικά νησιά.
Συγκεκριμένα, για την περίοδο Απριλίου-Οκτωβρίου 2020 η Aegean θα πετάει από τη Θεσσαλονίκη προς Βαρκελόνη, Βρυξέλλες, Ρώμη, Μιλάνο, Ζυρίχη, Βερολίνο και στην Ελλάδα σε Λήμνο και Ικαρία.

Πηγή: https://www.voria.gr/article/aegean-okto-nees-ptisis-apo-ti-thessaloniki-to-2020

fotast

Member

fotast

Member
Περισσότεροι επιβάτες και αύξηση της πληρότητας(σχεδόν 85%) το 2019.

fotast

Member
Σήμερα θα γινόταν παρουσίαση των νέων αεροσκαφών.Νομίζω και με καινούριο σήμα/λογότυπο.Αναβλήθηκε για μια εβδομάδα.

orestcrete

Member
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
Sudamerica :)
Δεν μου αρεσει καθολου το καινουριο logo. Και από ότι έχω μάθει από πιλότο στην aegean τους αλλαζουν και στολές και τα πάντα..

Θυμίζει εταιρεία Μεσανατολίκη, έφυγε και ο γλάρος μέσα στον ήλιο που ήταν το σήμα κατατεθεν...

Γνώμες;

Screenshot_9.png

fotast

Member
Δεν μου αρεσει καθολου το καινουριο logo. Και από ότι έχω μάθει από πιλότο στην aegean τους αλλαζουν και στολές και τα πάντα..

Θυμίζει εταιρεία Μεσανατολίκη, έφυγε και ο γλάρος μέσα στον ήλιο που ήταν το σήμα κατατεθεν...

Γνώμες;

View attachment 296384
Αυτό είναι τελικά;Είναι σίγουρο;Από που είναι η φωτογραφία;

Samion

Member
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

Γνώμες;

View attachment 296384
Οι γλαροι υπαρχουν ακομα. Θα μπορουσε μονο να αποφευχθει η διχρωμια τους..
Γενικα μ'αρεσει. Πολυ καλυτερα τωρα τα γραμματα απο πριν οπως κ οι κινητηρες.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.895
Μέλη
35.582
Νεότερο μέλος
Landscaper13

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom