Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Ανακοίνωση 12/03/2020

Τροποποιήσεις στο πρόγραμμα δρομολογίων λόγω του COVID-19 και ταξιδιωτικών περιορισμών

Η AEGEAN ενημερώνει ότι λόγω αλλαγών στην επιβατική κίνηση που προκαλούνται από τον κοροναϊό (COVID-19) και τους υποχρεωτικούς ταξιδιωτικούς περιορισμούς που έχουν επιβληθεί από αρκετές χώρες για τον περιορισμό της εξάπλωσής του, θα προβεί σε σχετικές τροποποιήσεις στο πρόγραμμα δρομολογίων για την περίοδο έως και 8 Απριλίου 2020.

Οι αλλαγές αυτές θα αφορούν δρομολόγια, τόσο στο δίκτυο του εξωτερικού όσο και του εσωτερικού και θα έχουν κυρίως τη μορφή συγχωνεύσεων πτήσεων. Για τον λόγο αυτό, η εταιρεία συνιστά να ελέγχετε την κατάσταση της πτήσης σας εγκαίρως, ώστε να αποφευχθεί η ταλαιπωρία, σε περίπτωση που εφαρμοστούν εκτάκτως πιθανοί ταξιδιωτικοί περιορισμοί ή ακυρώσεις πτήσεων.

Για περισσότερες λεπτομέρειες αναφορικά με τις αναπροσαρμογές του πτητικού προγράμματος, μπορείτε να ενημερώνεστε από την ειδικά διαμορφωμένη σελίδα Τρέχουσες ενημερώσεις COVID-19 ή από την υπηρεσία Πρόγραμμα δρομολογίων.

Επίσης, παρακαλείσθε να επιβεβαιώνετε ότι τα στοιχεία επικοινωνίας που έχετε δηλώσει, τόσο στον λογαριασμό σας My Aegean όσο και κατά την έκδοση του εισιτηρίου σας, είναι σωστά ώστε να ενημερωθείτε άμεσα από την AEGEAN, σε περίπτωση που η πτήση σας τροποποιείται.

Λαμβάνοντας υπόψη την τρέχουσα κατάσταση που έχει διαμορφωθεί λόγω της διάδοσης του COVID-19, η AEGEAN θα συνεχίσει να παρακολουθεί το ζήτημα και να συνεργάζεται με τις αρμόδιες αρχές για τυχόν περαιτέρω βήματα, που ενδέχεται να απαιτηθούν, καθώς η υγεία και η ασφάλεια των επιβατών και του προσωπικού αποτελούν ύψιστη προτεραιότητα.

https://el.about.aegeanair.com/media-center/deltia-typoy/2020/aegean-to-offer-greater-flexibility/
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
Αρχισαν οι ψιθυροι. Αρχιζω κι εγω να ψαχνω κορνιζα για τα voucher μου...
https://www.sofokleousin.gr/i-pandimia-fernei-kai-kratikopoiiseis-ta-sxedia-gia-tin-aegean
Οχι και ψιθυροι. Δεν ηταν κανενα τυχαιο ολισθημα η διαρροη στις εφημεριδες απο τον ιδιο τον Προεδρο και η καταβαραθρωση της μετοχης. Ισως καλη στιγμη για αγορα τωρα που ολοι πουλανε. Δεν πιστευω οτι θα την αφησουν να ψοφησει, οποτε παω για επενδυσεις.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οχι και ψιθυροι. Δεν ηταν κανενα τυχαιο ολισθημα η διαρροη στις εφημεριδες απο τον ιδιο τον Προεδρο και η καταβαραθρωση της μετοχης. Ισως καλη στιγμη για αγορα τωρα που ολοι πουλανε. Δεν πιστευω οτι θα την αφησουν να ψοφησει, οποτε παω για επενδυσεις.
Οι ψιθυροι αφορουν την κρατικοποιηση..ενας φιλος επιστρεφει απο τα παλια..ΟΑ.
Εισηγμενη στο Χ.Α.Α. ειναι...δε νομιζω να περιμεναν οι επενδυτες τις ανακοινωσεις του καθε προεδρου. Οταν κολοσσοι καταρρεουν θα μεινει ο νανος? Παρε οσο πιο πολλες μετοχες γινεται..περιμενω ακομα το 3ο κ τελευταιο voucher...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
Καλα εισαι. Περιμενω την ακυρωση 7 award εισιτηριων.
1. Αν ακυρωθουν ολες οι πτησεις, , δικαιουμαι ολο τα ποσα και τα μιλια, αλλα δεν ξερω αν θα θπαρχει ετσιρεια να τα δωσει
2. Δεν ακυρωνονται οι πτησεις, δικαιουμαι μερος των ποσων και τα μιλια, τρεχα γυρευε αν θα υπαρχει εταιρεια να τα δωσει
3. Σκοιλ ελικικου. Ολα τα παιδια.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.162
Likes
5.053
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Καλα εισαι. Περιμενω την ακυρωση 7 award εισιτηριων.
1. Αν ακυρωθουν ολες οι πτησεις, , δικαιουμαι ολο τα ποσα και τα μιλια, αλλα δεν ξερω αν θα θπαρχει ετσιρεια να τα δωσει
2. Δεν ακυρωνονται οι πτησεις, δικαιουμαι μερος των ποσων και τα μιλια, τρεχα γυρευε αν θα υπαρχει εταιρεια να τα δωσει
3. Σκοιλ ελικικου. Ολα τα παιδια.
Κανε τα μιλια σου ,ποντους και παρε την προικα σου απο τον Κωτσο :lol:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
Κανε τα μιλια σου ,ποντους και παρε την προικα σου απο τον Κωτσο :lol:
Ολοι ξερουμε οτι ειναι μη αναστρεψιμη η μετατροπη.
Θα μετραμε "εγκλωβισμενους του μιλιοχρηματιστηριου 2020". Αν και εγω εχω σταματησει τις μετατροπες σε μιλια, μεχρι νεωτερας.
 

Raul

Member
Μηνύματα
64
Likes
195
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Αντί, δηλαδή, να αναζητήσει βοήθεια στο ταμείο της και σε κεφάλαια λοιπών ιδιωτών, θα στραφεί στο κράτος. Αυτό μεταφράζεται ως φορολόγηση πολιτών. Τότε, τα χαμένα μίλια θα είναι το λιγότερο κακό από την όλη υπόθεση. Είμαι λάτρης της Aegean, έχω κάνει το 90% των πτήσεών μου με αυτήν καθώς είναι η 1η μου επιλογή, αλλά διαφωνώ απόλυτα με την κρατικοποίηση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom