Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Δεν έδωσε σε όλους, δεν ξέρω με ποια κριτήρια το έκανε (εγώ δεν πήρα, για παράδειγμα)
Ο κωδικός είναι FLYMETO2021, αν είχες συμμετάσχει, λογικά θα τον δέχεται. Αρχικά τον δέχεται σε όλους, αλλά αν δεν είσαι δικαιούχος στο log in βγάζει μύνημα « Ο εκπτωτικός κωδικός δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε αυτήν την κράτηση».
@adiaforos πού είδες να λέει για τα 30€?
Παιδιά το γράφω με επιφύλαξη ότι ισχύει για όλους τους συμμετέχοντες, εγώ δεν είμαι δικαιούχος, όπως έγραψα, απλά μου το μεταφέρανε. Υποτίθεται ότι εστάλη email στους συμμετέχοντες. Έκανα edit και στο αρχικό post.
 
Last edited:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ο κωδικός είναι FLYMETO2021, αν είχες συμμετάσχει, λογικά θα τον δέχεται. Αρχικά τον δέχεται σε όλους, αλλά αν δεν είσαι δικαιούχος στο log in βγάζει μύνημα « Ο εκπτωτικός κωδικός δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε αυτήν την κράτηση».

Παιδιά το γράφω με επιφύλαξη ότι ισχύει για όλους τους συμμετέχοντες, εγώ δεν είμαι δικαιούχος, όπως έγραψα, απλά μου το μεταφέρανε. Υποτίθεται ότι εστάλη email στους συμμετέχοντες.
Καλέ έπιασε! Αλλά τι να το κάνω, δεν έχω να πάω πουθενά :cry: Έχεις ιδέα πότε λήγει;
@mourohavlos δοκίμασε αν θες Αθηνα-Αμστερνταμ 15-19/2, έτσι από περιέργεια.

Edit: δεν έκανα log in όμως, τώρα είδα ότι μπορεί να μην το δέχεται μετά :haha:
 
Μηνύματα
959
Likes
5.226

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Το τσέκαρα από περιέργεια. Έβαλα και τον κωδικό της προσφοράς, βρήκα ημερομηνίες και προορισμό, αλλά φτάνω στο τέλος και η πληρωμή που μου ζητάει είναι για 2 άτομα.
Συνέβη και σε κανέναν άλλο?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Το τσέκαρα από περιέργεια. Έβαλα και τον κωδικό της προσφοράς, βρήκα ημερομηνίες και προορισμό, αλλά φτάνω στο τέλος και η πληρωμή που μου ζητάει είναι για 2 άτομα.
Συνέβη και σε κανέναν άλλο?
Κάνει μια έκπτωση/δώρο 50% που αφορά στη τιμή εισιτηρίου και όχι στους φόρους για τα δυο άτομα.
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Το τσέκαρα από περιέργεια. Έβαλα και τον κωδικό της προσφοράς, βρήκα ημερομηνίες και προορισμό, αλλά φτάνω στο τέλος και η πληρωμή που μου ζητάει είναι για 2 άτομα.
Συνέβη και σε κανέναν άλλο?
Αναφέρει την έκπτωση που σου κάνει, μετά το σημείο όπου επιλέγεις τις ώρες πτήσεων.
Δεν είναι βέβαια από αυτό που βλέπεις αρχικά ακριβώς το μισό...... δηλαδή -50%!
Αναφέρει επίσης ότι η έκπτωση δεν αφορά τους φορουσ Αεροδρομίου.
π.χ. Σε εισιτήρια αξίας 322,30€ για δυο άτομα για Σεπτέμβριο του 2021, με την έκπτωση βγαίνει στα: 219,30€, δηλαδή έκπτωση 103€......τώρα αν εννοεί ο ο ποιητής ότι το «ταίρι» σου παίρνει την έκπτωση του -50% .......δεν ξέρω να σου απαντήσω ....
Το καλο είναι ότι είμαι για πτήσεις έως 30/10/2021......αλλά μη πάρουμε πάλι voucher....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom