Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ίσως δεν το έγραψα σωστά.

Προφανώς δεν περίμενα έκπτωση στους φόρους. Μιλάω για ναύλο. Βάζω λοιπόν το κουπόνι, βάζω ημερομηνίες, και φτάνω στην πληρωμή. Εκεί λοιπόν ζητάει δύο ναύλους πήγαινε - έλα. Δηλαδή, βρίσκω εισιτήρια με 120 μπρος πίσω για ένα άτομο (59 και 61 , κάτι τέτοιο). Ε μου ζητάει λοιπόν 240 στο τέλος.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ίσως δεν το έγραψα σωστά.

Προφανώς δεν περίμενα έκπτωση στους φόρους. Μιλάω για ναύλο. Βάζω λοιπόν το κουπόνι, βάζω ημερομηνίες, και φτάνω στην πληρωμή. Εκεί λοιπόν ζητάει δύο ναύλους πήγαινε - έλα. Δηλαδή, βρίσκω εισιτήρια με 120 μπρος πίσω για ένα άτομο (59 και 61 , κάτι τέτοιο). Ε μου ζητάει λοιπόν 240 στο τέλος.
Έχεις διαλέξει μια από τις πόλεις της προσφοράς?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Έχεις διαλέξει μια από τις πόλεις της προσφοράς?
Το εκανα κι εγω απο το πρωι για Ρωμη, δεν δουλευε. Τωρα αρχισε να δουλευει. Βεβαια οι τιμες πηραν αποτομα την ανηφορα. Το χαμηλοτερο που ειχε στα 47€, γινεται με την εκπτωση 40€. Not a big deal δηλαδη. Τωρα που η "βασικη" τιμη εγινε 77€ (απο 47..) με εκπτωση 54. Καλυτερα απο το τιποτε.
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Νέα προωθητική καμπάνια Tuesday deals.
Αυτή την εβδομάδα, όλες οι απευθείας και με ενδιάμεσο σταθμό πτήσεις προς Αλεξανδρούπολη, Ηράκλειο και Ιωάννινα από/προς Αθήνα με έκπτωση έως 30%.

Κρατήσεις έως 22/02/2021
Πτήσεις μεταξύ 01/04/2021 - 30/10/2021
| Επίσημη ιστοσελίδα Aegean | Αεροπορικά σε Ελλάδα & εξωτερικό
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οι τιμές είναι στο θεό.
Σε ακουσαν μαλλον...με -30€ κωδικος summer21e για 1/6-30/10. Ο/W σε απιστευτες τιμες Ιταλια, Δουβλινο υψηλη σαιζον με 30€..κ μπιζνες για κυνηγους μιλιων με 140€.
Με τον κωδικο summer21r εχει -30%. Οτι συμφερει ανα περιπτωση. Η μπιζνες γινεται 125€ κ χιλιαδες μιλια αναβαθμισης. Νοτ μπαντ.
 
Last edited:

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
204
Likes
1.020
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Καλησπέρα στο forum,ήθελα να αναφέρω ότι οι ακυρώσεις και απροειδοποίητες αλλαγές πτήσεων εκ μέρους της AEGEAN,μάλλον έχει γίνει πρακτική,μιας και δεν ειδοποιήθηκα ούτε στη μια ,ούτε στην άλλη περίπτωση...Όσοι έχετε κρατήσεις τσεκάρετε,επιπλέον πάλι καταργήθηκε η πτήση Αθήνα-Πόρτο:(
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Σε ακουσαν μαλλον...με -30€ κωδικος summer21e για 1/6-30/10. Ο/W σε απιστευτες τιμες Ιταλια, Δουβλινο υψηλη σαιζον με 30€..κ μπιζνες για κυνηγους μιλιων με 140€.
Με τον κωδικο summer21r εχει -30%. Οτι συμφερει ανα περιπτωση. Η μπιζνες γινεται 125€ κ χιλιαδες μιλια αναβαθμισης. Νοτ μπαντ.
Το ότι αλλάζουν σωρηδόν το πρόγραμμα κλεισμένων πτήσεων και μάλιστα χωρίς ειδοποίηση (2 σε εμένα μέχρι στιγμής) δε δημιουργεί και ιδιαίτερη εμπιστοσύνη βέβαια.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.169
Likes
5.219
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Και οι τιμες ρε παιδια , για τα νησια ,καλοκαιρι ,παιζουν στα 100-120- 150 €
Περσυ ηταν στα μισα. Θα πεσουν η θα πληρωσουμε εμεις τα σπασμενα ;
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Είχε μέχρι πρόσφατα 55€ Αθήνα-Σπλίτ για Σεπτέμβριο αλλά πλέον καταργήθηκε ο προορισμός. Κρίμα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το ότι αλλάζουν σωρηδόν το πρόγραμμα κλεισμένων πτήσεων και μάλιστα χωρίς ειδοποίηση (2 σε εμένα μέχρι στιγμής) δε δημιουργεί και ιδιαίτερη εμπιστοσύνη βέβαια.
Ε αμα κλεινεις κι εσυ παρισια, μαδριτες κ αλλους τριτοκοσμικους προορισμους πας γυρευοντας...κλεισε Ρομα που δεν επηρεαζεται ουτε απο πανδημια.
Τα χιλιαδες μιλια αναβαθμισης παντως σε αυτες τις τιμες αξιζουν. Οπως κ να πας κ να ερθεις αυγουστιατικα Ιταλια με 50€. Κ αλλαζει το εισητηριο εξαλλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.754
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom