Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
Παιδια παρακολουθω τα αεροπρικα της εταιρειας εδω και καιρο για εξωτερικο ενα μηνα περιπου για ταξιδι Απριλιο αρχει οχι ΠΑΣΧΑ και ενω ηταν αρκετα χαμηλα 130 ευρω η οικονομικη προταση βλεπω να αγγιζει τα 170 τα τελευταια 24ωρα ...
Παιζει να βγαλει καμια προσφορα λογω ημερων ή να παω κατευθειαν στην SWISS που ειναι η χωρα που με ενδιαφερει???
Εχω να ταξιδεψω πανω απο 8 χρονια με την Κυρια AEGEAN!!!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Για να είμαστε και λίγοι σοβαροί με τις απαιτήσεις μας, η λέξη που σας έχει ξεφύγει είναι.. με έως -40%!
σοβαροί είμαστε, δεν μας εχει ξεφυγει (πρωτο πραγμα που διαβαζεις σε προσφορες , είναι οι όροι) !! -40% λενε για την περιοδο που συζηταμε.. και -30% απο 1/4/22-30/6/22 ..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.758
Και αυτό μας κάνει, αν και πλέον Γαλλία να πάμε και όπου να ναι! Να κάνουμε επιτέλους την αρχή γιατί ήδη την έχουμε καθυστερήσει! Είναι άλλη μία χώρα που θα έχει το ατελείωτο (βλέπε Ιταλία & Ισπανία).....
Ψαξου και για Βασιλεια που ειναι ακριβως στα συνορα. Ειδικα αν θες να κινηθεις ανατολικα. Η Aegean βγαζει με τιμες κλασμα του Παρισιου, πραγματικα σκοτωνει, ενω πεταει και η easy απο Θεσσαλονικη.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Ψαξου και για Βασιλεια που ειναι ακριβως στα συνορα. Ειδικα αν θες να κινηθεις ανατολικα. Η Aegean βγαζει με τιμες κλασμα του Παρισιου, πραγματικα σκοτωνει, ενω πεταει και η easy απο Θεσσαλονικη.
Το 2022 η αγορά θα εξακολουθησει να είναι ρευστή σε κάποιους τομείς και πρέπει να διευθετησω κάποια πράγματα όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα. Οπότε αν δεν καταφέρω να κρατήσω το κόστος του ταξιδιού όσο το δυνατό πιο χαμηλά τότε πιθανόν να αλλάξω χώρα προορισμού το καλοκαίρι..... Εχω σκεφτεί να μπω Γαλλία από άλλη χώρα, αλλά όχι από την Ελβετία. Θα το κοιτάξω και αυτό όμως. Ευχαριστώ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.758
Το 2022 η αγορά θα εξακολουθησει να είναι ρευστή σε κάποιους τομείς και πρέπει να διευθετησω κάποια πράγματα όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα. Οπότε αν δεν καταφέρω να κρατήσω το κόστος του ταξιδιού όσο το δυνατό πιο χαμηλά τότε πιθανόν να αλλάξω χώρα προορισμού το καλοκαίρι..... Εχω σκεφτεί να μπω Γαλλία από άλλη χώρα, αλλά όχι από την Ελβετία. Θα το κοιτάξω και αυτό όμως. Ευχαριστώ
Αν δεν βαλεις Παρισι, η Γαλλια δεν ειναι πολυ ακριβη. Θα τη βρεις την ακρη.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Αν δεν βαλεις Παρισι, η Γαλλια δεν ειναι πολυ ακριβη. Θα τη βρεις την ακρη.
Το Παρίσι θέλω να το κάνω ένα ταξίδι μόνο του, δλδ ένα 5-6ημερο, οπότε στάνταρ δεν θα παίξει το 2022. Επαρχία θέλουμε και κοιτάμε που μπορούμε να τη βγάλουμε πιο οικονομικά. Με τη νέα χρονιά θα το κοιτάξω καλύτερα όμως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.557
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom