KLM KLM - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

latinmania

Member
Μηνύματα
54
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό ξανά και ξανά!!!!
Για όσους έχουν πετάξει με την συγκεκριμένη εταιρεία ποιες οι εντυπώσεις ?? Καθυστερήσεις, χαμένες αποσκευές, ανταποκρίσεις ?

Λέω τελικά να κάνω το ταξίδι στον ονειρεμένο μου προορισμό και η KLM έχει τις καλύτερες τιμές εκεινη την περίοδο!!

Η γνώμη σας ??:D
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά φίλοι μου που έχουν πετάξει μαζί της δεν μου έχουν αναφέρει ποτέ κάποιο παράπονο, κι εφόσον βρίσκεις μια καλή προσφορά με την KLM που είναι και από τις μεγαλύτερες και γνωστότερες, τότε την κλείνεις άμεσα! ;)
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Πανάκριβη ειναι γενικά, απο που για που πετάς και με ποσα?

( αν επιτρέπεται φυσικα, μήπως και βοηθήσουμε να βρεις φθηνότερα)
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Δύο φορές έχω πετάξει απευθείας για Αmsterdam και οι δύο,όλα καλά,χωρίς καθυστερήσεις (η μία ήταν στα γενέθλια της Βασίλισσας,η πιο high season περίοδος της πόλης),ούτε προβλήματα με τις αποσκευές,συνέχεια περνάνε οι αεροσυνοδοί και σου προσφέρουν καλούδια,όλα αυτά βέβαια το 2007,δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Πανάκριβη ειναι γενικά, απο που για που πετάς και με ποσα?
Ναι ναι πανακριβη... ΑΤΗ-ΝΥC 296 ευρώ...

H εταιρία είναι μια σοβαρή ευρωπαική εταιρία τίποτε λιγότερο τίποτε περισσότερο... καινούργια αεροπλάνα, καλούτσικο service κατά κανόνα στην ώρα της... χρυσή μετριότητα...
Βαθμολογία σε όλα λίγο πάνω από την βάση...
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Ναι ναι πανακριβη... ΑΤΗ-ΝΥC 296 ευρώ...

H εταιρία είναι μια σοβαρή ευρωπαική εταιρία τίποτε λιγότερο τίποτε περισσότερο... καινούργια αεροπλάνα, καλούτσικο service κατά κανόνα στην ώρα της... χρυσή μετριότητα...
Βαθμολογία σε όλα λίγο πάνω από την βάση...

Από που το έκλεισες το εισιτήριο?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ήταν μια προσφορά της KLΜ για τον Απρίλη, κι'εγώ έστειλα τους γονείς μου ΝΥ με την ίδια τιμή.
 

latinmania

Member
Μηνύματα
54
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό ξανά και ξανά!!!!
είναι απο Μαδριτη για Μεξικο 649 ευρω!! πουθενα δεν εχω δει πιο φτηνη προσφορα για Μεξικο!!
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Αχα εννούνται αυτα, στην υπογραφή σου μιλας για Παρίσι εξου και η αναφώνηση μου οτι στανταρ θα βρεις πι φθηνα.Αν μιλάμε για εντος ευρώπης είναι πανάκριβη σε σχεση με loco.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
είναι απο Μαδριτη για Μεξικο 649 ευρω!! πουθενα δεν εχω δει πιο φτηνη προσφορα για Μεξικο!!
H Μexicana μέχρι αρχές Ιούλη πούλαγε το LGW-MEX στα 410 ευρώ... και το CCS στα 450?...
Ποτέ μην λες ποτέ και που είσαι ακόμα...
 

master1706

Member
Μηνύματα
303
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη, ξανά!!
Μία φορά που πέταξα για Άμστερνταμ όλα μία χαρά. ϊσως λίγο υπερτιμημένη..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.504
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom