Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376
Αντίγραφο από το παραπάνω άρθρο το παρακάτω: «Ταυτόχρονα, ανταποκρινόμενη στις ανάγκες της αυξημένης κινητικότητας μεταξύ Αθήνας και Ρώμης, η SKY express ενισχύει τα δρομολόγιά της τα οποία θα έχουν καθημερινή συχνότητα....» μεγάλος ανταγωνισμός για Ρώμη, λέτε να ξανά δούμε τιμές ανάλογες με τις καλες εποχές ??? Τύπου Ryanair με 9,99€ :):). Γιατί, αν δεν κανω λάθος, πηγαίνει aegean, ita, sky express, Ryanair ...μακάρι
 

Kalliopi27

Member
Μηνύματα
49
Likes
116
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις-Περού
Καλησπέρα στην ομάδα! Έκανα σήμερα μια κράτηση sky express Αθήνα-Ρώμη με δυνατότητα ακύρωσης εντός 48ωρου χωρίς πληρωμή. Γνωρίζω ότι είναι καινούρια ελληνική εταιρεία με την οποία δεν έχω ξαναταξιδέψει και θα ήθελα να μου αναφέρει κάποιος γενικότερα την εμπειρία του. Αναφορικά με κρυφές χρεώσεις γιαr παράδειγμα ή ακόμα και ασφάλεια. Τέλος ήθελα να ρωτήσω και σχετικά με την Ryanair καθώς δεν την επέλεξα για το συγκεκριμένο ταξίδι επειδή μετά την επιλογή της χειραποσκευής με εξανάγκαζε να επιλέξω θέση την οποία την χρέωνε! Γνωρίζει κάποιος αν αυτή είναι η πολιτική της ή μήπως έκανα κάποιο λάθος κατά τη διαδικασία? Είχα ταξιδέψει στο παρελθόν με ryanair αλλά είχα κλείσει με ταξιδιωτικό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Καλησπέρα στην ομάδα! Έκανα σήμερα μια κράτηση sky express Αθήνα-Ρώμη με δυνατότητα ακύρωσης εντός 48ωρου χωρίς πληρωμή. Γνωρίζω ότι είναι καινούρια ελληνική εταιρεία με την οποία δεν έχω ξαναταξιδέψει και θα ήθελα να μου αναφέρει κάποιος γενικότερα την εμπειρία του. Αναφορικά με κρυφές χρεώσεις γιαr παράδειγμα ή ακόμα και ασφάλεια. Τέλος ήθελα να ρωτήσω και σχετικά με την Ryanair καθώς δεν την επέλεξα για το συγκεκριμένο ταξίδι επειδή μετά την επιλογή της χειραποσκευής με εξανάγκαζε να επιλέξω θέση την οποία την χρέωνε! Γνωρίζει κάποιος αν αυτή είναι η πολιτική της ή μήπως έκανα κάποιο λάθος κατά τη διαδικασία? Είχα ταξιδέψει στο παρελθόν με ryanair αλλά είχα κλείσει με ταξιδιωτικό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Η Sky είναι καινούρια στις πτήσεις εξωτερικού ίσως.Στο εσωτερικό πετάει περισσότερα χρόνια.Θέμα ασφάλειας δεν υπάρχει όπως και για όλες τις εταιρείες που πετούν εντός Ε.Ε.Διαβάζεις προσεκτικά τους όρους του ναύλου που έκλεισες.Επιπλέον χρεώσεις δεν υπάρχουν εκτός απο το σνακ που θα πάρεις(αν θέλεις) και είναι με πληρωμή.
 

sakaflias

Member
Μηνύματα
128
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΕΝΥΑ
...για το θεμα ασφαλειας ειναι ολα σχετικα. Να περασεις ομορφα. Μια χαρα τα εκανες
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.438
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom