Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δηλαδή αν έχω καταλάβει καλά εσείς σαν ενήλικες και υπεύθυνοι πολίτες, βάζετε το ταξίδι σας παραπάνω από την εθνική υγεία.

Σας έχει φάει το άγχος μην χάσετε το ταξίδι και όχι αν θα μεταφέρετε τον ιό εις την πατρίδα.
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
Δηλαδή αν έχω καταλάβει καλά εσείς σαν ενήλικες και υπεύθυνοι πολίτες, βάζετε το ταξίδι σας παραπάνω από την εθνική υγεία.

Σας έχει φάει το άγχος μην χάσετε το ταξίδι και όχι αν θα μεταφέρετε τον ιό εις την πατρίδα.
Φίλε μου νομίζω μια χαρά όλοι με την λογική μιλάμε κ ανταλλάσσουμε απόψεις..παρακολουθούμε καθημερινά τι γίνεται..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δηλαδή αν έχω καταλάβει καλά εσείς σαν ενήλικες και υπεύθυνοι πολίτες, βάζετε το ταξίδι σας παραπάνω από την εθνική υγεία.

Σας έχει φάει το άγχος μην χάσετε το ταξίδι και όχι αν θα μεταφέρετε τον ιό εις την πατρίδα.
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πάντως, εσάς που ακυρώνετε ταξίδια σε χώρες εκτός Κίνας, δε σας καταλαβαίνω. Τα κρούσματα εκεί είναι ελάχιστα, και έχετε τη σπάνια ευκαιρία να απολαύσετε τους προορισμούς αυτούς χωρίς όλους τους Κινέζους τουρίστες. Έχετε τη μοναδική ευκαιρία να απολαύσετε Angkor Wat χωρίς Κινέζους, και το σκέφτεστε; :) :) :)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πάντως, εσάς που ακυρώνετε ταξίδια σε χώρες εκτός Κίνας, δε σας καταλαβαίνω. Τα κρούσματα εκεί είναι ελάχιστα, και έχετε τη σπάνια ευκαιρία να απολαύσετε τους προορισμούς αυτούς χωρίς όλους τους Κινέζους τουρίστες. Έχετε τη μοναδική ευκαιρία να απολαύσετε Angkor Wat χωρίς Κινέζους, και το σκέφτεστε; :) :) :)
Πες τα ντε!
(μη σου πω και για τις τιμές στα καταλύματα: ήδη -20%)

Αλλά όχι, πάμε δια να φέρωμεν τον ιόν εις την πατρίδαν, ημείς οι εχθροί του έθνους!
 

Kostass

Member
Μηνύματα
213
Likes
362
"Αλλά όχι, πάμε δια να φέρωμεν τον ιόν εις την πατρίδαν, ημείς οι εχθροί του έθνους! "
χαχαχχαχαχχαχα ντροπη σου!
 
Last edited:

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Πάντως, εσάς που ακυρώνετε ταξίδια σε χώρες εκτός Κίνας, δε σας καταλαβαίνω. Τα κρούσματα εκεί είναι ελάχιστα, και έχετε τη σπάνια ευκαιρία να απολαύσετε τους προορισμούς αυτούς χωρίς όλους τους Κινέζους τουρίστες. Έχετε τη μοναδική ευκαιρία να απολαύσετε Angkor Wat χωρίς Κινέζους, και το σκέφτεστε; :) :) :)
Οι χωρες εκτος Κινας ειναι πολυ γενικο. Αλλο πχ η Καμποτζη που αναφερεις (με το 1 κρουσμα) και αλλο η Σιγκαπουρη (που εχει φτασει σχεδον 50).
 

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???
Πάντως πέρσι που είχα συμπτώματα γρίπης (δεν είχα τελικά γρίπη) , δεν μου έκαναν αιματολογικές εξετάσεις αλλά μου πήραν δείγμα από την μύτη (μυξα) με μια τεράστια μπατονετα...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Πες τα ντε!
(μη σου πω και για τις τιμές στα καταλύματα: ήδη -20%)

Αλλά όχι, πάμε δια να φέρωμεν τον ιόν εις την πατρίδαν, ημείς οι εχθροί του έθνους!
Και εκμεταλλευεστε το γεγονός για καλύτερες τιμές μη αναγνωρίζοντας την παγίδα να φέρετε τον ιό εις την πατρίδα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.972
Πάντως πέρσι που είχα συμπτώματα γρίπης (δεν είχα τελικά γρίπη) , δεν μου έκαναν αιματολογικές εξετάσεις αλλά μου πήραν δείγμα από την μύτη (μυξα) με μια τεράστια μπατονετα...
Ισως γιατι ο ιος του Ουχαν ΔΕΝ ειναι γριπη?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εν τω μεταξυ αυτη η υστερια με τις μασκες μονο στην Ελλαδα τη βλεπεις. Γερμανία, ΗΒ, Ισπανια, Μαροκο , Πορτογαλιακαι φυσικα Γαλλια που εχω βρεθει τον τελευταιο μηνα δεν υπαρχει αυτος ο πανικος που συναντησα στην Αθηνα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom