Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Ανθηg

Member
Μηνύματα
13
Likes
67
Στα online φαρμακεια παντως όλες εχουν εξαντληθεί. Το εψαξα εγω με τα χεράκια μου. Βρήκα μονο κατι μάσκες που ειναι πλαστικες 2.80 η μία. Ουτε ακριβές των 30 + βρηκα. Και αυτες τις πλαστικες θα δουμε αν τις λάβω ή μου ακυρωσουν τη παραγγελλια.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Στα online φαρμακεια παντως όλες εχουν εξαντληθεί. Το εψαξα εγω με τα χεράκια μου. Βρήκα μονο κατι μάσκες που ειναι πλαστικες 2.80 η μία. Ουτε ακριβές των 30 + βρηκα. Και αυτες τις πλαστικες θα δουμε αν τις λάβω ή μου ακυρωσουν τη παραγγελλια.
Ο αμαζον εχει εκατομμυρια. Παρε μην τελειωσουν κι αυτες.
 

vrea

Member
Μηνύματα
232
Likes
209
Για μια φορά ακόμη κατώτερη των περιστάσεων η Ryanair καθώς αρνείται στους επιβάτες της να μεταβάλουν τις πτήσεις τους λόγω του κορονοϊού.
https://www.thesun.co.uk/travel/11030793/easyjet-ryanair-flights-italy-coronavirus/

Το Μιλάνο είναι σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης. Είναι δυνατόν η εταιρεία να κρατάει τον καταναλωτή, όμηρο της δικής της αδιαλλαξίας και κανείς φορέας (πχ συνήγορος καταναλωτή....) να μην ασχολείται με αυτό!!!
 

sdimi

New Member
Μηνύματα
0
Likes
11
Καλησπέρα, καλημέρα. Στέλνω από Καμπότζη και σε λίγες ώρες πετάω για Βιετνάμ. Η κατάσταση είναι μια χαρά όσον αφορά το θέμα του ιού. Γενικά δεν βλέπω τον κόσμο να τρελαίνεται ούτε να φοράει και μάσκες εκτός από τα αεροδρόμια. Όσοι έχετε κανονίσει για Ασία ταξίδι μην το ακυρώσετε είναι κρίμα καθώς δεν είναι γεμάτα από τουρίστες τα μέρη αυτά αυτήν την περίοδο.
 

PhysioDuck

Member
Μηνύματα
286
Likes
489
Επόμενο Ταξίδι
Είναι τόσο πολλά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Warwick, NY
Τα παιδιά και οι συνοδοί τους βρέθηκαν σε αδιέξοδο όταν λόγω των αυξημένων κρουσμάτων του Covid-19 στην γειτονική χώρα, αδυνατούσαν να επιστρέψουν στην Ελλάδα ακτοπλοϊκώς, μέσω Ιταλίας, όπως είχε προγραμματιστεί αρχικά.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Προφανώς διάλεξαν κάποιο φτηνοταξιδιωτικό και τους πήγαν Γαλλία με το ΚΤΕΛ άρα κάποιο κορόιδο πρέπει τώρα να πληρώσει τον αεροπορικό επαναπατρισμό τους.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.494
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom