Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.829
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
και εγώ σκόπευα 14 με 21...αλλα θα το αφήσω εντελώς last minute
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Οχι βεβαια, δεν ψαχνω αναρτησεις στο φεισμπουκ. Απο το 2018 τη διαχειριση την εχουν ειδικοι κ οχι πολιτικοι η τυχαρπαστοι. Ας ακουμε τους ειδικους κ ας αφησουμε την πολιτικη στους πολιτικους κ το αιμα κ πανικο στα ΜΜΕ.
Μπορεί η πηγή (ανάρτηση του γιατρού) να μην είναι τόσο επίσημη αλλά δεν πιστεύω Διευθυντής Κλινικής να λέει ψέματα για την κατάσταση των ΜΕΘ στο λεκανοπέδιο... ///Ερώτηση τι έχει αλλάξει από το 18? Επειδή το αναφέρεις δύο φορές...
 

Pilgrim

Member
Μηνύματα
84
Likes
125
Δυστυχώς η κατάσταση δεν είναι για γέλια. Ειναι πολύ πιθανό το σενάριο με την εμφάνιση των πρώτων κρουσμάτων στη χώρα να εφαρμοστεί προληπτικά η Πράξη Νομοθετικού Περιεχομένου με οτι δυσάρεστο συνεπάγεται για όλους μας :mad: Δεν θέλω να σκεφτώ τι θα γίνει στη χώρα αν χαθεί η μπάλλα με μεγάλο αριθμό κρουσμάτων....εξάλλου εμεις οι Ελληνες φημιζόμαστε για την ψυχραιμία μας και την φοβερή μας οργάνωση σε περιόδους κρίσεων :haha: Η μόνη ελπίδα, ενα Πάσχα καλοκαιρινό με καύσωνα...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
είχα κάτι τέτοιο?
λες τότε με την γρίπh των χοίρων?

μπορεί να έχεις δίκιο...είχα κλείσει γαμήλιο ταξίδι k τα είχα όλα ready & paid k ξέσπασε η γρίπh των χοίρων....

δεν θυμάμαι όμως για την υπογραφή μου
Και εγώ δεν θυμάμαι ακριβώς...Αλλά νομίζω ότι ήσουνα εσύ και είχε γίνει και η συζήτηση σε ένα θέμα.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.829
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Και εγώ δεν θυμάμαι ακριβώς...Αλλά νομίζω ότι ήσουνα εσύ και είχε γίνει και η συζήτηση σε ένα θέμα.
κοίτα...είναι πολύ πιθανό με την γρίπη των χοίρων...πετούσα για LA k μετά ακόμα παραπέρα k είχα αγχωθεί με όσα διάβαζα...τελικά τίποτα δεν έγινε βεβαια k εύχομαι το ίδιο για όσους ταξιδεύουν τώρα
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

tripakias

Member
Μηνύματα
8.020
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αυτός ήταν μωαμεθανός. Οι ορθόδοξοι χριστιανοί που έχουν μεταλάβει δεν κολλάνε.
Τελικα αυτος ο ιος ισως ειναι η αρχη της Δευτερας Παρουσιας. Μονο Ορθοδοξες χωρες δεν εχει χτυπησει ακομη. Τυχαιο; Δεν νομιζω
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
350
Likes
1.337
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το άλλο που έγραψα πιο πάνω για το παιδάκι που ήρθε από Μιλάνο Μαλπένσα μετά από μια βδομάδα στις λίμνες (Λομβαρδία) σε ιστιοπλοικούς χωρίς κανένα έλεγχο δεν το σχολιάζετε; Σήμερα ήταν στη τάξη του σχολείου.
 
Last edited by a moderator:

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Οκ η εκδρομή βγήκε ακριβή, εννοείται με συνοδό ξεναγό και ημιδιατροφή και πολλά έξτρα. Το άλλο που έγραψα πιο πάνω για το παιδάκι που ήρθε από Μιλάνο Μαλπένσα μετά από μια βδομάδα στις λίμνες (Λομβαρδία) σε ιστιοπλοικούς χωρίς κανένα έλεγχο δεν το σχολιάζετε; Σήμερα ήταν στη τάξη του σχολείου.
Το είπαμε λίγο πιο πίσω για τα παιδιά που θα φέρει πίσω ο δήμαρχος Σπατών και τα οποία είχαν περάσει απο Μιλάνο και αυτά.Κανονικά θα έπρεπε να γίνει ένας στοιχειώδης έλεγχος.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εντάξει, δεν τον λες και τυχαίο τον Παπανικολάου. Εξ άλλου, αν δεν ήταν "ειδικός" (όπως λες κι εσύ) δεν θα ήταν εκεί που είναι (Διευθυντής Νευροχειρουργός στο Νοσοκομείο Νίκαιας). Έχεις διαφορετική άποψη;
Ε ναι. Οι μεθ διαχειριζονται απο το 2018 απο το εκεπυ , εκαβ. Ο καλυτερος νευροχειρουργος η δερματολογος της χωρας ειναι ασχετος με τη διαχειριση αυτων. Γι αυτο ακουμε μονο τους ειδικους των ανω θεσμων. Αλλιως η συζητηση ειναι μου ειπε, του ειπα, το ειδα στο φεις, στο κοντρα.gr. ελεος. Ψυχραιμια, σοβαροτητα, στον 1ο κοσμο ανηκωμεν εξαλλου. Δεν θα ασχολουμαστε κ με τις μεθ τωρα...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom