Νέος κοροναϊος- θα πάμε ή να ακυρώσουμε ??

Katia nik

Member
Μηνύματα
6
Likes
13
Κατηγόρησες έναν ολοκληρο κλάδο -
Δεν τον κατηγόρησα αδίκως!!
Δεν θα έγραφα κάτι δημοσίως χωρίς να γνωρίζω κάποια πράγματα! Αν είσαι μες τον κλάδο θα ξέρεις πολύ καλά το τι γίνεται, αν όμως είσαι εκτός δεν μπορείς να γνωρίζεις! Τέλος πάντων δεν είναι σαιτ για να αναλύσουμε το πως δουλεύουν οι δημοσιογράφοι!
 

domino

Member
Μηνύματα
289
Likes
269
Δεν τον κατηγόρησα αδίκως!!
Δεν θα έγραφα κάτι δημοσίως χωρίς να γνωρίζω κάποια πράγματα! Αν είσαι μες τον κλάδο θα ξέρεις πολύ καλά το τι γίνεται, αν όμως είσαι εκτός δεν μπορείς να γνωρίζεις! Τέλος πάντων δεν είναι σαιτ για να αναλύσουμε το πως δουλεύουν οι δημοσιογράφοι!

https://www.kathimerini.gr/1066324/...n-italia---kroysmata-se-flwrentia-kai-sikelia
και οι αστυνομικοί βάζουν μάσκες για να μας κοροϊδέψουν
και ο Αγγλος υπουργός πιαστηκε κορόιδο από τους δημοσιογραφους

και δεν κατηγόρησες αδίκως γιατι ξέρεις πραγματα και απορείς που σε ξεμπροστιάζω
 

Eva Dreamer

Member
Μηνύματα
93
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Παιδιά πάντως εγώ που σε έναν μήνα πάω Βενετία λέω να μην το ακυρώσω
Γεια σου... Πιστεύω πως αγχώνουν τον κόσμο άδικα... Εχω γνωστούς στην Ιταλία οι οποίοι μου έχουν πει πως ο κόσμος κυκλοφορεί χωρίς μασκες, οι δημοσιογράφοι είναι που τα κάνουν όλα! Βάζουν μάσκα μόνο όταν κάνουν live μετάδοση... Εγώ την άλλη εβδομάδα πηγαίνω ιαπωνια ια ένα μήνα και δεν σκοπεύω να το ακυρώσω! Με προσοχή όλα θα είναι καλά!
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση με καθυσηχασες κάπως..η αλήθεια είναι πως και εγώ αυτό πιστεύω και αν μπείτε και δείτε στορυ στο ινσταγκραμ που ανεβάζουν οι άνθρωποι από τοποθεσίες πχ Βενετία κτλ φαίνεται πολύ νορμάλ η όλη κατάσταση.. οπότε μέχρι στιγμής δεν έχω ακυρώσει τίποτα και σκέφτομαι ούτε στο μέλλον να ακυρώσω αν δεν αλλάξει δραματικά η κατασταση.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
ηρθα κι εγω. πλεον εχω αρχισει να ανησυχω κανονικοτατα για το ταξιδι το μαρτη. 20 φευγω. κυριως για ακυρωσεις πτησεων κλπ. και δυστυχως μεχρι και τελευταια μερα δεν ξερεις τι γινεται
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Δυο ταξιδια προγραμματισμενα κι απο εμενα,μαδριτη στισ 25 μαρτιου για εκθεση (αν γινει... κι αυτη) και 17 απριλιου Μπολονια. Οτι και να πεις, κανεις δεν ξερει πως θα παει η κατασταση.και τα δυο με aegean οποτε υπαρχει η πιθανοτητα μεταφορας της ημερομηνιας
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.079
Likes
3.596
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
N. Υόρκη
ηρθα κι εγω. πλεον εχω αρχισει να ανησυχω κανονικοτατα για το ταξιδι το μαρτη. 20 φευγω. κυριως για ακυρωσεις πτησεων κλπ. και δυστυχως μεχρι και τελευταια μερα δεν ξερεις τι γινεται
Δεν κατάλαβα τον λόγο ανησυχίας...
Πιστεύετε ότι είναι πιθανό να διακοπούν γενικά οι αναχωρήσεις από Ελλάδα για άλλες χώρες;
Στην Ιταλία με τόσα κρούσματα έγινε κάτι ανάλογο μέχρι στιγμής;
Με αγχώνετε!!
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Δεν κατάλαβα τον λόγο ανησυχίας...
Πιστεύετε ότι είναι πιθανό να διακοπούν γενικά οι αναχωρήσεις από Ελλάδα για άλλες χώρες;
Στην Ιταλία με τόσα κρούσματα έγινε κάτι ανάλογο μέχρι στιγμής;
Με αγχώνετε!!
Καποια γκρουπ Ιταλων συμφωνα με την ΕΡΤ και σε καποια σαιτ που ειδα δεν εγιναν δεκτα σε καποιες χώρες, εκτος αν δεχοντουσαν να μπουν σε καραντινα για 2 εβδομαδες. Οποτε αν εχουμε κρουσματα λογικο ειναι να εχουμε παρομοια προβληματα.Δεν ξερω αν πρεπει να αγχωνομαστε. Το θεμα ειναι να περασει οσο το δυνατον πιο '' αναιμακτα'' και συντομα η ολη φαση. Το να ακυρωσουμε ενα ταξιδι θεωρω οτι ειναι δευτερευον.θα το παμε πιο μετα
 

Evanta

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Η κόρη μου (είναι 21) έχει κλείσει για Ρώμη 2-5 Μαρτίου και δεν θέλει να το ακυρώσει. Εγώ εντωμεταξύ κοντευω να τρελαθώ . Υπάρχει κανένας εδώ που να ταξιδεύει περίπου αυτές τις μέρες; Και αν ναι έχει ακυρώσει ή όχι ;
 

Ntt

Member
Μηνύματα
432
Likes
989
Η κόρη μου (είναι 21) έχει κλείσει για Ρώμη 2-5 Μαρτίου και δεν θέλει να το ακυρώσει. Εγώ εντωμεταξύ κοντευω να τρελαθώ . Υπάρχει κανένας εδώ που να ταξιδεύει περίπου αυτές τις μέρες; Και αν ναι έχει ακυρώσει ή όχι ;
Μόλις χθες έμαθα από φίλο ξενοδόχο, ότι όλα κυλούν ήρεμα στην Ρώμη (ακόμη), αυτά όμως αλλάζουν από μέρα σε μέρα.
 
Μηνύματα
410
Likes
1.352
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Εγω πεταω για Μαροκο τελος Μαρτη. Προς το παρων δεν εχει ακουστει καθολου για κρουσματα εκει.Σαν προορισμος ειναι ασφαλης ακομα ισως πιο πολυ και απο εδω.Το κακο ειναι πρωτα θα πηγαιναμε Σεβιλλη οπου θα καθομασταν και οι 3 μερες,οπου η πτηση ηταν μεσω Μπεργκαμο.Δεν θελουμε να ακυρωσουμε το περιμεναμε τοσο καιρο και το οργανωσαμε καλα,απλα σκεφτομαστε να καψουμε την Σεβιλλη :cry::cry: και το Μπεργκαμο και να παμε απευθειας Μαροκο.Το ερωτημα βεβαια αφου η πολιτικη της ryan air ειναι οτι να ναι και δεν μπορω να ακυρωσω,θα εχω θεμα αν στο αεροδρομιο δουνε οτι εχουμε κλεισει επισης πτηση την ιδια μερα απο το ιδιο αεροδρομιο για 3 ατομα??και προφανως σε μια απο τις 2 πτησεις δεν θα βρεθουμε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom