Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
,.......Πάπας Φραγκίσκος δεν εμφανίστηκε σε προγραμματισμένη συγκέντρωση στη Ρώμη λόγω... ασθενείας.

Αξίζει να σημειωθεί πως ο 83χρονος Προκαθήμενος της Ρωμαιοκαθολικής Εκκλησίας είχε φιλήσει και αγκαλιάσει ασθενείς με κορωνοϊό.

«Μπορούσε να τηρήσει το πρόγραμμά του, ωστόσο προτίμησε να ξεκουραστεί κοντά στη Σάντα Μαρία, σε ξενοδοχείο στο Βατικανό, όπου διαμένει μόνιμα», ανακοινώθηκε.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.974
Likes
12.021
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Συγχωρέστε μου το off-topic, αλλά εδώ και καμιά εβδομάδα όλο σκέφτομαι ότι το συγκεκριμένο thread έχει τρελό ενδιαφέρον όχι μόνο από ταξιδιωτική και υγειονομική άποψη, αλλά κυρίως από κοινωνιολογική, ψυχολογική κλπ. :):) Δηλώνω φαν!
Και κυριως ψυχαγωγικη θα ελεγα
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Live μεταδοση απο αθηνα οπου πλεον τα αστικα λεωφορεια σταματανε 30 μετρα πιο κατω απο τη σταση και οι οδηγοι ΔΕΝ ανοιγουν την μπροστινη πορτα να μπαινει ο κοσμος...καθομαι σε μια γωνιτσα και γελαω υστερικα :haha: :haha:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.758
Σαν σημερα ακριβως πριν μια εβδομαδα θεωρουσα το ταξιδι στην Ιταλια στρωμενο και χαζευα κατι λεπτομερειες, ενω λεγαμε οτι η περιπτωση της εκκλησιας Ν. Κορεας ειναι καπως περιεργη αλλα ποσο στραβα μπορει να παει...
Για δες τι γινεται.
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
349
Likes
1.334
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Σαν σημερα ακριβως πριν μια εβδομαδα θεωρουσα το ταξιδι στην Ιταλια στρωμενο και χαζευα κατι λεπτομερειες, ενω λεγαμε οτι η περιπτωση της εκκλησιας Ν. Κορεας ειναι καπως περιεργη αλλα ποσο στραβα μπορει να παει...
Για δες τι γινεται.
Μη μου λες τέτοια και είναι ακριβώς μια βδομάδα από το ταξίδι της κόρης μου με το σχολείο (Άμστερνταμ-Βρυξέλλες) και τη βλέπω να ετοιμάζει τη βαλίτσα της, τι θα πάρει κτλ και στεναχωριέμαι λιγάκι. Πότε δεν ξέρεις σε μια βδομάδα τι θα σκάσει
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.079
Likes
3.596
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
N. Υόρκη
Συγχωρέστε μου το off-topic, αλλά εδώ και καμιά εβδομάδα όλο σκέφτομαι ότι το συγκεκριμένο thread έχει τρελό ενδιαφέρον όχι μόνο από ταξιδιωτική και υγειονομική άποψη, αλλά κυρίως από κοινωνιολογική, ψυχολογική κλπ. :):) Δηλώνω φαν!
Δεν είσαι η μόνη!
Με αυτά και με αυτά θα το κλείσουμε το μαγαζί εδώ μέσα... :eek: :eek:
Ποιος έχει όρεξη να διαβάζει ταξιδιωτικές ιστορίες και να προγραμματίζει ταξίδια για τους επόμενους μήνες....
Παρακολουθώ το θέμα από τη δημιουργία του αν και δεν έχω κανένα προγραμματισμένο ταξίδι που θα αναβληθεί. Αλλά συμπάσχω για τους υπόλοιπους...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.553
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom