Νεο μελος

atrapos

Member
Μηνύματα
51
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Βιετναμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβικη
Καλησπερα στην παρεα!Σας διαβαζω αρκετο καιρο και μ αρεσετε!Γιωργος απο Ρεθυμνο.Ταξιδευω χρονια αλλα μονο Ευρωπη γιατι παντοτε κουβαλαω κι ενα τροχοσπιτο.Λατρης της Γαλλιας την οποια εχω γυρισει για 6 χρονια.Λογω της δουλειας μου τα ταξιδια μου διαρκουν περιπου 1 μηνα καθε φορα.Προτιμω επισης την επαρχια απ τις μεγαλες πολεις,προσπαθωντας να γευτω την καθημερινοτητα του τοπου,τις συνηθειες,τις ιδεες των ανθρωπων του.Αυτα προς το παρον...
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
καλως ηρθες ...καποια στιγμη ευχομαι να ταξιδεψω και εγω με ενα τροχοσπιτο...φανταζομαι θα ναι ωραια εμπειρια...καλα ταξιδια να εχεις!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.472
Likes
7.935
:welcome: atrapos!!!
Σου εύχομαι να βγείς σύντομα και εκτός Ευρώπης και να φτάσεις μέχρι την Καραϊβική που είναι και το ταξίδι-όνειρό σου!!!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.194
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Kαλώς ήρθες!καλά ταξίδια να έχεις είτε εντός είτε εκτός Ευρώπης!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες! Εδώ και αρκετό καιρό σκέφτομαι και εγώ ταξίδι με τροχόσπιτο, αλλά μάλλον για να γυρίσω όλη την Ελλάδα και όχι όλη την Ευρώπη... :rolleyes: Πάντως ελπίζω να μου δοθεί η ευκαιρία και να βρώ τον χρόνο...
 

atrapos

Member
Μηνύματα
51
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Βιετναμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβικη
Eυχαριστω για την υποδοχη.Οι διακοπες με τροχοσπιτο ειναι πλεον τροπος ζωης για μενα.Φωτογραφικη μηχανη,ποδηλατο,βιντεοκαμερα συνοδευουν αυτα τα ταξιδια.Το Πασχα προγραμματιζω Ρωμη,για δευτερη φορα.Και παλι ευχαριστω!
 

maris-lou

Member
Μηνύματα
134
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη-Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Καλως ηρθες.Ωραια φαση το τροχοσπιτο,ελευθερια και αυταρκεια.Ωπως η χελωνα ενα πραμα!!!
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
:welcome: γιωργο και καλα ταξιδια με ή χωρις τροχοσπιτο.
 

veatriki

Member
Μηνύματα
55
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία/Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδία
καλως ηρθες στην παρεα μας και καλα σου ταξιδια!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
καλώς ήλθες γείτονα από το Ρέθυμνο.
να βρεθούμε για καμιά τσικουδιά!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλησπερα στην παρεα!Σας διαβαζω αρκετο καιρο και μ αρεσετε!Γιωργος απο Ρεθυμνο.Ταξιδευω χρονια αλλα μονο Ευρωπη γιατι παντοτε κουβαλαω κι ενα τροχοσπιτο.Λατρης της Γαλλιας την οποια εχω γυρισει για 6 χρονια.Λογω της δουλειας μου τα ταξιδια μου διαρκουν περιπου 1 μηνα καθε φορα.Προτιμω επισης την επαρχια απ τις μεγαλες πολεις,προσπαθωντας να γευτω την καθημερινοτητα του τοπου,τις συνηθειες,τις ιδεες των ανθρωπων του.Αυτα προς το παρον...
Καλως ηρθες στη παρεα μας Γιωργο...ο 5ος Ρεθυμνιωτης.....δηλαδη αν δω στη Κουντουριωτη ή στη Μοατσου ενα τροχοσπιτο θα σε αναγνωρισω ????
Καλη παραμονη στο φορουμ θα τα λεμε συχνα !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom