Νεπάλ Νεπάλ: 12 αξέχαστες μέρες

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά, γνωστούς και άγνωστους. Έχω καιρό να γράψω αλλά περίμενα το βίντεο από το απίθανο εθελοντικό μας ταξίδι στο Νεπάλ τον Απρίλιο του 2017. Μια εμπειρία ζωής που μας δίδαξε τι θα πει εθελοντισμός και πόσο σημαντικό είναι να βοηθάς τόσο φτωχούς ανθρώπους έστω και στο ελάχιστο. Θα επανέλθω με το στόρι του ταξιδιού και φυσικά με πολλές φωτογραφίες

 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Μπράβο βρε παιδιά. Συγχαρητήρια.
Περιμένουμε φωτογραφίες και ιστορία.
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
528
Likes
2.563
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Μπράβο σας παιδιά, ελπίζω να δώσει όρεξη και σε μελλοντικούς υποψήφιους ! Περιμένουμε για λεπτομέρειες...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
πολλα μπραβο σε ολους................
 

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Eκεί που κάναμε πεζοπορία σ' ένα από τα πολλά βουνά του Νεπάλ, στη μέση του πουθενά είδαμε ένα λυόμενο σχολείο με καμιά 40 παιδάκια ομοιόμορφα ντυμένα με την παραδοσιακή σχολική ποδιά. Το κανονικό τους είχε κατεδαφιστεί από τον σεισμό. Τέτοια υποδοχή από τα πιτσιρίκια ούτε η Εθνική μας το 2004. Μας χόρεψαν κι έναν τοπικό χορό και είπα να σας το δείξω μέχρι να αξιωθώ να γράψω και κάποια πράγματα για την ταξιδάρα μας αυτή

P4162112.JPG

 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Τα συγχαρητήρια μου!!!
 

Kitten25

Member
Μηνύματα
167
Likes
48
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά, γνωστούς και άγνωστους. Έχω καιρό να γράψω αλλά περίμενα το βίντεο από το απίθανο εθελοντικό μας ταξίδι στο Νεπάλ τον Απρίλιο του 2017. Μια εμπειρία ζωής που μας δίδαξε τι θα πει εθελοντισμός και πόσο σημαντικό είναι να βοηθάς τόσο φτωχούς ανθρώπους έστω και στο ελάχιστο. Θα επανέλθω με το στόρι του ταξιδιού και φυσικά με πολλές φωτογραφίες

Ζηλευω..Μπραβο παιδια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.578
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom