Άγιος Δομήνικος Νοεμβριος στον Αγιο Δομίνικο

Despina_il

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλησπέρα αγαπητοί φίλοι,
Θα ήθελα τη βοήθεια σας σε κατι!
Φεύγω για Αγιο Δομίνικο στις 20 Νοέμβρη και θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε τι καιρό θα συναντήσω?? Είναι καλή περίοδος γενικά ο Νοέμβρης??? :roll:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.367
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μια χαρα εποχη ειναι ο Νοεμβρης αν και τυπικα η περιοδος των κυκλωνων ληγει στο τελος του μηνα , αλλα ειναι λιγο απιθανο να πετυχεις εναν.
Εγω ειχα παει τελος Οκτωβρη και στις δυο εβδομαδες που ημουν εκει εβρεξε 2-3 μερες συνολικα και αυτο συνηθως απογευμα. Επισης οι βροχες ειναι αποτομες , δυνατες και σε λιγα λεπτα ξαναβγαινει ο ηλιος. Βρεχει δε βρεχει το νησι ειναι σουπερ! Γυρνα το οσο πιο πολυ μπορεις.
 

Despina_il

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ευχαριστώ πολύ πολύ, και να σκεφτείς οτι πήγα να σου στειλω pm και δεν με άφησε λογω του οτι ειμαι νέο μέλος!!! έτσι ειπα να δημοσιευσω εδώ και τσουπ να 'σαι....:lol:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.367
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλύτερα να δημοσιεύεις εδω γιατί μπορεί να ενδιαφέρεται και άλλος για το θέμα που ρωτάς.
Σε ποιό ξενοδοχειο εχεις κλείσει?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πάντως, αγαπητοί admins & moderators, βλέπω ένα tag: "Χώρα: Άγιος Δομήνικος", που με κάνει να θέλω να σας θυμίσω πως η χώρα με πρωτεύουσα το Santo Domingo λέγεται Δομηνικανή Δημοκρατία... (Κι ότι υπάρχει κι άλλη χώρα με παραπλήσιο όνομα εκεί κοντά, οπότε καλό είναι να είμαστε ακριβείς)...
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Πάντως, αγαπητοί admins & moderators, βλέπω ένα tag: "Χώρα: Άγιος Δομήνικος", που με κάνει να θέλω να σας θυμίσω πως η χώρα με πρωτεύουσα το Santo Domingo λέγεται Δομηνικανή Δημοκρατία... (Κι ότι υπάρχει κι άλλη χώρα με παραπλήσιο όνομα εκεί κοντά, οπότε καλό είναι να είμαστε ακριβείς)...
το τριγωνικο κουμπακι πανω δεξια ειναι γι αυτο το λογο
 

renachania

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
καλα go2dbeach διαβασα την ιστορια σου κ ηταν σαν να ημουν εκει...... despina μολις γυρισεις να μας πεις αν ειναι ακομα ετσι τα πραγματα....ποσες μερες θα κατσετε???? ρε παιδια εγω αγχωνομαι για τα λεφτα... ειναι ακριβα εκει?????
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.367
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
καλα go2dbeach διαβασα την ιστορια σου κ ηταν σαν να ημουν εκει...... despina μολις γυρισεις να μας πεις αν ειναι ακομα ετσι τα πραγματα....ποσες μερες θα κατσετε????
Χαιρομαι που μεταφερθηκες εκει με την ιστορια μου..στην πραγματικοτητα ειναι πολυ πιο ομορφο το νησι :) θα δεις..
Απ΄οσο ξερω η despina εχει κλεισει πακετο 10 ημερων στην Πουντα κανα.
renachania ειδα οτι εχεις ανοιξει δικο σου θεμα , οποτε τα λεμε εκει..
 

Engineer

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Σκέφτομαι να κλείσω πακέτο 5 ημερών για Punta Cana με την κοπέλα μου από Burlington, VT (θα βρίσκομαι εκεί μέσα Σεπτέμβρη) από την παρακάτω ιστοσελίδα:
http://www.cheapcaribbean.com/
Ποια η γνώμη σας;Είναι αξιόπιστο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.185
Μηνύματα
883.269
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom