Γερμανία Ντισελντορφ-Ντουλαπια Αποσκευων

penelopebek

Member
Μηνύματα
247
Likes
253
Ονειρεμένο Ταξίδι
Οπου λαμπει ο Ηλιος
Σας χαιρετω ολους με μεγαλη χαρα.Ανοιξα νεο θεμα γιατι πραγματικα μετα απο πολυ ψαξιμο δε βρηκα που να ενταξω την απορια μου. Θα ταξιδεψουμε για το Ντισελντορφ τον Ιουνιο για μια εκθεση και θα φτασουμε στην πολη το πρωι. Το διαμερισμα ομως που νοικιασα μπορει να κανει check-in μετα τις 18:00. Για να μην κυκλοφορουμε με τις βαλιτσες λοιπον θα ηθελα να τις αφησω σε Lockers. Εψαξα να δω εαν υπαρχουν στον κεντρικο σταθμο ομως δυστυχως απο το site δεν καταλαβα οτι υπαρχουν σιγουρα.Εστειλα ενα mail ομως εδω και 2 εβδομαδες δεν εχω απαντηση (χαλασαν και οι γερμανοι).Εαν γνωριζει καποιος κατι σχετικο θα με βοηθουσε πολυ.
Σας ευχαριστω πολυ
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Σας χαιρετω ολους με μεγαλη χαρα.Ανοιξα νεο θεμα γιατι πραγματικα μετα απο πολυ ψαξιμο δε βρηκα που να ενταξω την απορια μου. Θα ταξιδεψουμε για το Ντισελντορφ τον Ιουνιο για μια εκθεση και θα φτασουμε στην πολη το πρωι. Το διαμερισμα ομως που νοικιασα μπορει να κανει check-in μετα τις 18:00. Για να μην κυκλοφορουμε με τις βαλιτσες λοιπον θα ηθελα να τις αφησω σε Lockers. Εψαξα να δω εαν υπαρχουν στον κεντρικο σταθμο ομως δυστυχως απο το site δεν καταλαβα οτι υπαρχουν σιγουρα.Εστειλα ενα mail ομως εδω και 2 εβδομαδες δεν εχω απαντηση (χαλασαν και οι γερμανοι).Εαν γνωριζει καποιος κατι σχετικο θα με βοηθουσε πολυ.
Σας ευχαριστω πολυ
Ρίξε μια ματιά στα παρακάτω.
https://www.nannybag.com/en/luggage-storage/dusseldorf/dusseldorf-hbf-train-station
http://www.railteam.eu/en/for-your-journey/in-the-station/dusseldorf-hauptbahnhof/
 

penelopebek

Member
Μηνύματα
247
Likes
253
Ονειρεμένο Ταξίδι
Οπου λαμπει ο Ηλιος
Ευχςριστω πολυ για την απαντηση.
Το πρωτο το ειχα δει , ομως απ οτι καταλαβα ειναι ντουλαπια σε διαφορες τοποθεσιες. Λιγο μπερδεμα (για μενα τουλαχιστον) . Το δευτετο θα το κοιταξω, απ οτι καταλαβα ειναι το site του σταθμου.
Ευχαριστω και παλι
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Υπάρχουν ντουλάπια εντός του σιδηροδρομικού σταθμού του Ντίσελντορφ.
Υπάρχουν ντουλάπια βραχείας και μακράς διάρκειας.
Χθες χρησιμοποίησα το πρώτο, 1.50€ η ώρα, από Παρασκευή ως Κυριακή. Δευτέρα με Πέμπτη κοστίζει 1€.
Εντός του σταθμού υπάρχει σχετική σήμανση, έτσι τα βρήκα πανευκολα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom