Βέλγιο Ξενοδοχεία στις βρυξέλλες

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
καμια προταση για οικονομικό ξενοδοχείο στις βρυξέλλες?
Πάρε υπόψη σου ότι οι τιμές στα ξενοδοχεία πέφτουν τα Σ/Κ και στις αργίες. Αν κανονίσεις κατάλληλα τις μέρες που θα μείνεις στις Βρυξέλλες μπορεί να κερδίσεις αρκετά χρήματα.
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Κοιτα εμεις μειναμε στο floris ustel hotel κοντα στον midi.οικονομικο δεν ξερω βολικο ητανε γιατι καθε μερα περναμε τρενο για αλλου.Θα πας για διακοπες;Να ξερεις -αν μου επιτρεπεια χωρις να ξερω που εχεις ταξιδεψει- οτι σαν πολη δεν ειναι κ ουαου αλλα ουτε για πολυ.
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
floris ustel hotel δεν εχει και τα πιο καλα σχολια-ειναι καθαρο?εχω δει και αυτο στην ιδια τιμη
Van Belle Hotel


aimg.uefa.com_imgml_TP_teams_logos_32x32_50074.png


aimg.uefa.com_imgml_TP_teams_logos_32x32_2610.png

Olympiacos

Referee: TBD – Stadium: Constant Vanden Stock Stadium, Brussels (BEL)

2 October 2013

 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αφού αποκαλύφθηκε ο λόγος που πας στις Βρυξέλλες , χτυπα το χοτελ η τιμή είναι πολύ καλή ! Η περιοχή είναι λίγο αδιάφορη , αλλα σιγά ..
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Floris Arkequin Grand Place είναι δίπλα στην πλατεία και στον κεντρικό σταθμό. Eπίσης όλη η νυχτερινή ζωή στα πόδια σου!
 
Last edited by a moderator:

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Εναν υπνο θελεις μονο...κοιτα οι τοιχοι ητανε λιγο γδαρμενη τα σεντονια καθαρα ομως...ενας υπαλκηλος αγενης αλλα οι αλλοι εξαιρετικοι...κ εγω ειχα φοβο λογω τον κριτικων και το τι θα ακουσω απο τους φιλους μου αλλα τελικα δν ειχαμε κανενα θεμα.εμεις ομως γυρνουσαμε ολη την ημερα εξω να ξερεις.αμα εχεις καμια ερωτηση συγκεκριμενη πες την
 

triple_sec

New Member
Μηνύματα
4
Likes
16
Καλησπέρα σε όλους!


Αν και κάτοικος Βρυξελλών, δεν έχω μείνει -σχεδόν- ποτέ σε ξενοδοχείο εδώ, οπότε κάθε βοήθεια θα ήταν καλοδεχούμενη για ένα ζευγάρι φίλων που επισκέπτεται 9-13 Μαρτίου.

Βλέπω ότι πολλά ξενοδοχεία, ειδικά αυτά που γειτνιάζουν με σιδηροδρομικούς σταθμούς, είναι σε περιοχές αρκετά προβληματικές (Midi, Annessens κλπ.), οπότε ψάχνουμε κάτι οικονομικό σε "καλές" πλευρές του κέντρου (Grande Place, St Catherine, Dansaert) ή προς Ixelles.

Κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη (είδα ότι υπάρχουν ήδη θέματαμ αλλά κανένα αποκλειστικά για το θέμα της διαμονής).

Ευχαριστώ!
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Τον Ιανουαριο που ειμασταν εκει μειναμε σαυτο http://www.booking.com/hotel/be/royalembassy.el.html. Ειναι σε πολυ καλο σημειο, καθαρο και μειναμε πολυ ευχαριστημενοι.Δεν το εκλεισα ομως απο το Booking γιατι το ειχα βρει σε αλλο Site φθηνοτερα. Αν τους αρεσει, βαλτε το στο trivago για να βρειτε την καλυτερη τιμη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.705
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom