Τσεχική Δημοκρατία Ξενοδοχείο στην Πράγα

Μηνύματα
771
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Καλημέρα σε όλους. Η παρέα μου και μάλλον και εγώ ετοιμάζουμε μια εκδρομή στην Πράγα για το τέλος Φλεβάρη. Έχει κάποιος να μου προτείνει ξενοδοχείο στην Πράγα με τα εξής λίγα στοιχεία?
-Ιστορικό Κέντρο
-Αποστάσεις με τα πόδια
-Αξιοπρεπή δωμάτια, δεν είναι ανάγκη για πολυτέλειες
-Κάτω από τα 100? το δίκλινο
Θα εκτιμούσα πολύ τις ιδέες σας γιατί στο δίκτυο έχει τόσο τεράστια επιλογή που μπερδεύει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Hotel Sovereign, ωραια δωματια στο κεντρο, αλλα οχι στην φασαρια.Αλλο ενα ειναι το K+K fenix αρκετα οικονομικο,αλλα το καλυτερο και στην τοποθεσια και στην τιμη για μενα ειναι το Hotel Salvator πολυ κοντα στον καθεδρικο ναο Tyn. δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο, αλλα τι να το κανεις αφου ολη μερα θα εισαι στους δρομους.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Δοκίμασε και το Hotel Tyl Prague. Είναι τριών αστέρων. Δεν έχω μείνει εγώ, αλλά ένα ζευγάρι φίλοι, καθώς και ένας ακόμα τσέχος στην καταγωγή φίλος. Ολοι έμειναν πολύ ευχαριστημένοι και από τα δωμάτια και από την περιοχή και από την τιμή.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
δες και το hotel praga 1 στο www.your-prague-hotels.com σελίδα του ξενοδοχείου η στο www.venere.com.έμεινα εκει..ειναι αξιοπρεπες,καθαρό.καλό πρωινό,και κοντά στο κεντρο.η πλατεία βεντσεσλας...ειναι 5 λεπτα με τα πόδια.τραμ πήρα μόνο για να πάω στο κάστρο.ακριβως κάτω απο το ξενοδοχείο ειναι η πλατεια karlovo namesti απο όπου περνουν τράμ για κάστρο no 22 και 23.επίσης με τα πόδια 5 λεπτά η μπυραρία u fleku.πρέπει να την επισκεφτείς!!επίσης απο αεροδρόμιο παίρνεις το λεωφορείο 100 αν δεν κάνω λάθος,μπες στο σαιτ του αεροδρομίου,που σε αφήνει στην αρχη της γραμμης Β κιτρινη γραμμη του μετρο που περναει απο karlovo namesti,απο εκει το ξενοδοχειο δυο βήματα....
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
και αρκετα οικονομικο...δες το δεν θα χάσεις...
 
Μηνύματα
771
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Ευχαριστώ πολύ όλους. Οι προτάσεις σας θα συζητηθούν με την παρέα και μάλλον σε κάποια από αυτές θα καταλήξουμε.
Και πάλι ευχαριστώ για την βοήθεια.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
να πω κι εγω τα δικα μου από 50€-80€ με πρωινό¨
  1. bellagio hotel.
  2. bohemia plaza.
  3. hotel down town.
  4. hotel sovereign.
  5. euroagentur art embassy.
  6. eurostars david.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom