Αλβανία Ξενοδοχειο στα Τιρανα

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Η ερώτηση μου ειναι απλή.
Ψάχνω για ξενοδοχείο στην πολη των Τιράνων.
Ευπρεπές , κεντρικό και οχι πάτο.........
Περιμενω τις προτασεις σας.........
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Απο ξενοδοχεια στα Τιρανα δεν εχω ιδεα... μπετατζηδες ξερω μπολικους :xmas_cheesygrin: Επισης εναν πολυ καλο για να σου συντηρησει τον κηπο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εχουμε και λεμε...
Ο galat εθεαθη on line πριν καμια ωρα , αλλα μετα εφυγε!
Ο taver μας λεει οτι ακομα ειναι νωρις (δε σε καταλαβαινω αγαπητε, δωσε κανα τιπ και ασε τα συμπερασματα γιατι θα μεινουμε σε καμια πλατεια ετσι οπως το παμε):xmas_cheesygrin:
ο SoΚratis βαλθηκε να μας κανει προξενιο.......:xmas_redface:

Βρε κανενα τιπ θα δωσετε?? Αν δεν εχετε χοτελ , μηπως μπορειτε να μας πληροφορησετε σε ποια περιοχη των Τιρανων πρεπει να ψαχνουμε?:xmas_eek:
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
Dinasty Residence
καθαρο ασφαλες και Restaurant με
πολυ καλο φαγητο και άψογη εξυπηρέτηση το μονο το μονο αρνητικό την πρώτη φορα δυσκολεύεσαι λίγο να το βρείς
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Dinasty Residence
καθαρο ασφαλες και Restaurant με
πολυ καλο φαγητο και άψογη εξυπηρέτηση το μονο το μονο αρνητικό την πρώτη φορα δυσκολεύεσαι λίγο να το βρείς
Ευχαριστω βρε sezar το ειδα και ειναι πολυ καλο το χοτελ και εχει πολυ καλες κριτικες , αλλα εχει 110 ευρω το δωματιο/νυχτα.....
Δεν ειναι λιγο ακριβο?
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Το πιο κεντρικό (και το πιο επιβλητικό) στα Τίρανα είναι το Sheraton δεν έχω μείνει (ένα καφέ ήπια). Έχω μείνει στην αλυσίδα Grand σε άλλες αλβανικές πολεις και ήταν καθαρά και ικανοποιητικά (αν και λίγο ακριβά για τα μέτρα της Αλβανίας) δεν ξέρω όμως αν έχει στα Τίρανα.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το πιο κεντρικό (και το πιο επιβλητικό) στα Τίρανα είναι το Sheraton δεν έχω μείνει (ένα καφέ ήπια). Έχω μείνει στην αλυσίδα Grand σε άλλες αλβανικές πολεις και ήταν καθαρά και ικανοποιητικά (αν και λίγο ακριβά για τα μέτρα της Αλβανίας) δεν ξέρω όμως αν έχει στα Τίρανα.
Merci , θα το τσεκαρω και αυτο !!
Ποια περιοχη θεωρειται κεντρο της πολης? Υπαρχει καποια πλατεια?
Δεν εχω ιδεα!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Merci , θα το τσεκαρω και αυτο !!
Ποια περιοχη θεωρειται κεντρο της πολης? Υπαρχει καποια πλατεια?
Δεν εχω ιδεα!
κεντρική πλατεία Σκεντέρμπεη (Skanderbeg Square)
awww.travelstyle.gr_portal_photos_galleries_756_Tirana_20_283_29.jpg


Η Λεωφόρος Εθνικών Μαρτύρων (Bulevardi Dëshmorët e Kombit) πάνω στην οποία βρίσκονται τα σημαντικότερα δημόσια κτίρια της χώρας: το Κοινοβούλιο, το Δημαρχείο, το Εθνικό Ιστορικό Μουσείο,Στο τέλος της λεωφόρου η πλατεία της Μητέρας Τερέζας με το αρχαιολογικό μουσείο και την Ακαδημία των Τεχνών.
amw2.google.com_mw_panoramio_photos_medium_7191655.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom