ΟΛΗ η αλήθεια για τα κλιματιστικά στο Βερολίνο! γνώμες-συμβουλές-καταγγελίες!!

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
όλοι ζήσαμε πρόσφατα την αποκάλυψη για τα κλιματιστικά στο Βερολίνο, η Στάζι, το εισαγόμενο ρεύμα και άλλα πολλά μπέρδεψαν τον μύθο με την πραγματικότητα.... εδώ θα πούμε την αλήθεια σας περιμένω να καταθέσετε την σοβαρή αποψή σας!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ε οχι και καταγγελιες για τη Γερμανια! Θα το ξεφτιλισουμε τελειως εδω!:haha: Παρεπιπτοντως τι παιζει με τα κλιματιστικα στο Βερολινο? Πηγα χειμωνα και μια χαρα ζεστη ειχαμε στο δωματιο...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
όλα άρχισαν τον Νοέμβρη του 1989 όταν έπεσε το τείχος συνέβησαν τα εξής:
  1. κόπηκαν πολλά καλώδια που είχαν τοποθετηθεί πάνω στο τείχος.
  2. μπερδεύτηκαν τα ρεύματα (προοδευτικό,συντηρητικό κλπ.)
λύσεις: μην πηγαίνετε ποτέ χύμα στο Βερολίνο( μη σας ξεγελούν οι χαμηλές τιμές! ) αγοράστε πριν μία φορητή κλιματιστική συσκευή σε μέγεθος χειραποσκευής, προτείνω να επισκεφτείτε το γνωστό πολυκατάστημα ηλεκτρικών ''mio gps'' όπου και ισχύει προσφορά για τα μέλη.
Και μία καταγγελία: γνώστος ανθρωποφάγος μέλος του φόρουμ, το πρωί μας ξεζουμίζει από πληροφορίες και τo βράδυ αρθογραφεί σε γνωστό μηνιαίο περιοδικό με την υπογραφή Ροζίτα ....... ! τα κέρδη που αποκομίζει τα κάνει ταξίδια και μετά μας κάνει τον έξυπνο ουσιαστικά με τα δικά μας λεφτά!! Τον καταγγέλω:mad:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Σε βρίσκω πολύ διαβασμένο..Κάτι είχα ακούσει κι εγώ περί του θέματος ,μα οι πληροφορίες μου ήθελαν το πρόβλημα να οφείλεται σε παγοφραγμό στην εκτονωτική διάταξη των κλιματιστικών...
Όσο για την καταγγελία σου κάπου πάει το μυαλό μου...Γίνε πιο σαφής...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.246
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom