ΗΠΑ Ταξιδι στο Μαϊαμι

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.033
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινη
Σε ευχαριστω πολυ! Ρωτα τον πανο να μου πει που βρισκονται οι ισπανιδες. Χαχα αστειευομαι.
Χαχαχα τον είχα από κοντά... Μην αγχώνεσαι... Θα δουν πολλά τα ματιά σας, δε χρειάζεται να ψάξετε και πολλά
 

pantelis08

Member
Μηνύματα
52
Likes
5
Παιδιά για θάλασσες με βρει κόσμο και για διασκέδαση το βράδυ club κτλ έχετε κάτι υπόψη σας? Προτιμάμε να πάμε σε χώρους που να έχει πολλούς λατινους
 

pepakos

Member
Μηνύματα
158
Likes
404
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή 🇦🇷
Καλησπέρα ,

Θα είμαστε με την σύζυγο Νέα Υόρκη για 15 μέρες φέτος την Άνοιξη σε συγγενικά πρόσωπα,
και έχουμε κλείσει να επισκεφτούμε το Μαϊάμι για 3 διανυκτερεύσεις από τις 2 έως τις 5 Μαϊου.
Οι μέρες (4) θα είναι γεμάτες, καθώς φτάνουμε 11 το πρωί και πετάμε απο Μαϊάμι 8 το βράδυ.
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο ξενοδοχείο στο South Beach ?
Έχω δει το Room Mate Waldorf Towers, για το οποίο διάβασα εδώ στο φόρουμ σε μια ιστορία.
Κάποια άλλη πρόταση για ξενοδοχείο στο south beach ?
Επίσης, αξίζει να αφιερώσουμε μια μέρα για Key west και άλλη μια για Everglades ?
Τέλος, θα χρειαστεί λέτε να νοικιάσουμε αυτοκίνητο ?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
1.Κάποια άλλη πρόταση για ξενοδοχείο στο south beach ?
2. Επίσης, αξίζει να αφιερώσουμε μια μέρα για Key west και άλλη μια για Everglades ?
3. Τέλος, θα χρειαστεί λέτε να νοικιάσουμε αυτοκίνητο ?
1. Winterhaven. Στην ocean drive, αξιζει καθε $.
2.η το ενα η το αλλο. Με 3 διανυκτερευσεις δεν θα πηγαινα σε κανενα απο τα 2, απολαυστε την πολη. Επιτοπου αν αποφασισετε μια εκδρομη, τοτε Key west.
3. Ακρως απαραιτητο. Δεν παιρνεις μυρωδια χωρις αυτο σε 4 μερες...
 

pepakos

Member
Μηνύματα
158
Likes
404
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή 🇦🇷
1. Winterhaven. Στην ocean drive, αξιζει καθε $.
2.η το ενα η το αλλο. Με 3 διανυκτερευσεις δεν θα πηγαινα σε κανενα απο τα 2, απολαυστε την πολη. Επιτοπου αν αποφασισετε μια εκδρομη, τοτε Key west.
3. Ακρως απαραιτητο. Δεν παιρνεις μυρωδια χωρις αυτο σε 4 μερες...
Ευχαριστώ πάρα πολύ , το κοιτάω ήδη το Winterhaven.
Key west συμφέρει να πάμε οδικώς με το ενοικιαζόμενο αυτοκίνητο ή με κάποιο τουριστικό λεωφορείο ? Επίσης ο καιρός τι λέει εκείνη την περίοδο ?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ευχαριστώ πάρα πολύ , το κοιτάω ήδη το Winterhaven.
Key west συμφέρει να πάμε οδικώς με το ενοικιαζόμενο αυτοκίνητο ή με κάποιο τουριστικό λεωφορείο ? Επίσης ο καιρός τι λέει εκείνη την περίοδο ?
Ειπαμε ΙΧ παντου κ παντα. Σταματας οπου θες, οι ευκαιριες για φωτο ον δη ροουντ απειρες, ιδιως περιξ της γεφυρας. Για καιρο δεν ξερω, παντα χειμωνα εχω παει, αλλα λογικα θα ειναι καλος. Το Μαιαμι φημιζεται για τη σταθεροτητα της θερμοκρασιας τουλαχιατον, 26-28 βαθμοι παντα..
 

MariliaSt

New Member
Μηνύματα
1
Likes
2
Καλησπέρα σε όλους!! Χαίρομαι πολύ που βρήκα την παρέα σας!! 😊
Ετοιμάζουμε ταξίδι για τέλος Απριλίου πρώτη φορά για ΝΥ και Μαϊάμι και έχω μαζέψει πολλές χρήσιμες πληροφορίες, σας ευχαριστώ πολύ όλους!

Γνωριζει μήπως κάποιος ποια περιοχή στο Μαϊάμι είναι καλά απο θέμα ασφαλείας για να μείνουμε; Έχουμε διαβάσει πολλά και έχουμε μπερδευτεί!!
 
Last edited:

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλησπέρα σε όλους!! Χαίρομαι πολύ που βρήκα την παρέα σας!! 😊
Ετοιμάζουμε ταξίδι για τέλος Απριλίου πρώτη φορά για ΝΥ και Μαϊάμι και έχω μαζέψει πολλές χρήσιμες πληροφορίες, σας ευχαριστώ πολύ όλους!

Γνωριζει μήπως κάποιος ποια περιοχή στο Μαϊάμι είναι καλά απο θέμα ασφαλείας για να μείνουμε; Έχουμε διαβάσει πολλά και έχουμε μπερδευτεί!!
:welcome2:
 
D

Delmem38110

Guest
Καλησπέρα σε όλους!! Χαίρομαι πολύ που βρήκα την παρέα σας!! 😊
Ετοιμάζουμε ταξίδι για τέλος Απριλίου πρώτη φορά για ΝΥ και Μαϊάμι και έχω μαζέψει πολλές χρήσιμες πληροφορίες, σας ευχαριστώ πολύ όλους!

Γνωριζει μήπως κάποιος ποια περιοχή στο Μαϊάμι είναι καλά απο θέμα ασφαλείας για να μείνουμε; Έχουμε διαβάσει πολλά και έχουμε μπερδευτεί!!
Ocean drive στο Miami Beach
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.557
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom