Καναδάς Οδικώς Τορόντο Μοντρεάλ.

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Θα παμε οδικως απο το Τοροντο στο Μοντρεαλ, εκτος απο την πρωτευουσα της χωρας, τι αλλο θα αξιζε να δω; Καποια μικρη πολη, καποιο εθνικο παρκο, επαρχιακο παρκο, και αν ναι ποια; Ευχαριστω
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Παλιότερα, είχα ανοίξει κι εγώ ένα παρόμοιο θέμα, την οδική διαδρομή Μόντρεαλ - Βοστόνη, αλλά δεν είχα απαντήσεις. Συμπερασματικά, το ταξιδωτικό υλικό που διαθέτουμε, εδώ στη φόρουμ-παρέα μας, είναι μεν άφθονο, αλλά για τους συγκεκριμένους "μαστ" προορισμούς, όπως επίσης υπάρχει (σαφώς λιγότερο) και για "ειδικούς" προορισμούς.
Το ταξίδι όμως, μπορεί να έχει και πολλές άλλες πτυχές....δρόμους, ανθρώπους, δουλειές και μπίζνες, οχήματα, τουνελ, γέφυρες, οργανισμούς, κοινότητες (και δη Ελληνικές) κλπ
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Μπορείς να σταματήσεις ή ακομα καλυτερα να μεινεις για μια δυο μερες (ή και παραπανω αν σε παιρνει) στα 1000 νησια. Εγω δεν καταφερα να παω ουτε τη δευτερη φορα, αλλα την επομενη θα το κάνω σιγουρα, εχοντας ακουσει πολύ ομορφες περιγραφες απο τον μπαμπα μου. Η φυση ειναι υπεροχη και μπορείς να λαβεις μερος σε διαφορες δραστηριότητες, από ιππασία μέχρι και καταδυσεις (τωρα αυτο δεν ξερω κατα ποσο αξιζει..) Πάρε μερικες πληροφοριες εδω VISIT THE 1000 ISLANDS
Νομιζω θα ήταν πολύ ομορφα να μενατε σε καποιο cottage διπλα απο τη λιμνη. Θα με παρετε και μενα μαζι pleaseeeeeeeee!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Σε ευχαριστω, βασικα απο μια γρηγορη ματια που εριξα οι κρουαζεριες ξεκινανε απο μεσα Απριλη και εγω παω νωριτερα.
 

alliaks

Member
Μηνύματα
177
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
Μίκυ Σίτυ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λιμνούπολη
Μπορείς να περάσεις από το Oka National Park.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.683
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom