Ολυμπιακή - 80.000 θέσεις για εσωτερικό και εξωτερικό

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Νέα προσφορά της Ολυμπιακής για πτήσεις εσωτερικού (από 33?) και ότι απέμεινε από εξωτερικό (από 43?).

80.000 διαθέσιμες θέσεις.

Κάντε την κράτηση μέχρι τις 11 Σεπτεμβρίου και ταξιδέψτε από τις 24 Σεπτεμβρίου 2012 μέχρι και τις 30 Νοεμβρίου 2012.

Olympic Air - Προσφορά για 80.000 θέσεις!
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Οχι κι ο,τι απεμεινε απο εξωτερικο. :p

Sent from my iPhone using Travel stories
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.605
Δεν ξέρω αν είναι λάθος του συστήματος, αλλά δίνει 0? φόρους σε Βελιγράδι και Βουκουρέστι που δοκίμασα, και σε μεταφέρει στο τελικό βήμα κράτησης με τιμές όπως 24 και 44 ?!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Δεν ξέρω αν είναι λάθος του συστήματος, αλλά δίνει 0? φόρους σε Βελιγράδι και Βουκουρέστι που δοκίμασα, και σε μεταφέρει στο τελικό βήμα κράτησης με τιμές όπως 24 και 44 ?!
oταν βαλεις την καρτα σου λεει δεχεστε την νεα τιμη ; πχ απο 44 μου το πηγε 189 στα εισιτηρια για Βελιγραδι:bleh::bleh:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
oταν βαλεις την καρτα σου λεει δεχεστε την νεα τιμη ; πχ απο 44 μου το πηγε 189 στα εισιτηρια για Βελιγραδι:bleh::bleh:
Αφού βάλεις τα στοιχεία της κάρτας σου? Και υπάρχει δυνατότητα ακύρωσης της κράτησης από εκείνο το σημείο?

Πάντως με την προσφορά του Ιουνίου μου είχε βγει 189 για 2 άτομα, για Βελιγράδι.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
oταν βαλεις την καρτα σου λεει δεχεστε την νεα τιμη ; πχ απο 44 μου το πηγε 189 στα εισιτηρια για Βελιγραδι:bleh::bleh:
Αφού βάλεις τα στοιχεία της κάρτας σου? Και υπάρχει δυνατότητα ακύρωσης της κράτησης από εκείνο το σημείο?
E αφού λέει σε ξαναρωτάει αν δέχεσαι τη νέα τιμή...Αν δε τη δέχεσαι, δεν προσωράς.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ταχυκαρδία με έπιασε μόλις είδα το Τελ Αβίβ στα 36? αλλά τελικά και σε αυτό λέει για νέα τιμή...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Δυστυχώς, όχι ότι τα 106 είναι πολλά...
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Δυστυχώς, όχι ότι τα 106 είναι πολλά...
Σίγουρα αλλά τα 36 είναι ακόμη καλύτερα. Νομίζω ότι η ΟΑ το συνηθίζει αυτό δλδ άλλη τιμή να δείχνει αρχικά και στο τέλος να βγαίνει άλλη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.294
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom