ΠΡΩΤΑΣΕΙΣ ΓΑΜΗΛΙΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

GIANNISDINA

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α
Γεια σε ολους..Ειμαι νεο μελος εδω αλλα εμπαινα συχνα σαν επισκεπτης.πριν 1 μηνα παντρευτηκα και σκοπευουμε να κανουμε ενα 10ημερο ταξιδακι το νοεμβριο που θα μπορουμε αλλα το θεμα ειναι που....:roll:για αυτο ειπα να γινω μελος μηπως μου δωσετε καποιες συμβουλες και καταληξω καπου.λοιπον περιμενω νεα σας..:p
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Γεια σου και σενα και καλως ηρθες στο foroum.Ευχομαι υγεια και καθε ευτυχια στην
κοινη σας ζωη.Κανε μια περιηγηση στα ηδη υπαρχοντα θεματα με παρομοιο τιτλο και εφοσον κατι σου κεντρισει το ενδιαφερον μπορουμε να σε βοηθησουμε.
Βιον Ανθοσπαρτον!!!!!!!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ωραια κοιτα και εγω μηνα νοεμβριο πηγα Κοστα Ρικα γαμηλιο ταξιδι,καλο ταξιδι λοιπον.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.194
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ορίσατε!να ζήσετε,εύχομαι ό,τι καλύτερο.......
όσο για προτάσεις για ταξίδι....πείτε μας περίπου τι έχετε κατά νου,δε μπορεί κάποιο προσανατολισμό θάχετε...θέλετε εξωτικό προορισμό,θέλετε ευρώπη,θέλετε .....αραλίκι σε παραλίες;΄
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
giannidina !!δηλαδή για πάντα μαζί..
καλώς ήρθατε,να ζήσετε ευτυχισμένοι!!
ακούμπα την σφαίρα και πές μας προς τα που να δούμε και μείς να το συζητήσομε στο περίπου!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Γεια σε ολους..Ειμαι νεο μελος εδω αλλα εμπαινα συχνα σαν επισκεπτης.πριν 1 μηνα παντρευτηκα και σκοπευουμε να κανουμε ενα 10ημερο ταξιδακι το νοεμβριο που θα μπορουμε αλλα το θεμα ειναι που....:roll:για αυτο ειπα να γινω μελος μηπως μου δωσετε καποιες συμβουλες και καταληξω καπου.λοιπον περιμενω νεα σας..:p
:welcome2: και επίσημα στην τρελή ταξιδιάρικη παρέα μας!!!:clap:

βίον ανθόσπαρτον και από εμέ!!!
και η ρενάτα μας με τους 6 συζύγους και αντιστοιχα γαμήλια ταξίδια :bleh:είναι η μεγάλη μας επι του θέματος εξπέρ!!!
θα σας δώσει φώτα λαμπερά, πρακτικά κ χρηστικά!:cool:
 

GIANNISDINA

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α
σασ ευχαριστω ολους και για τις ευχες και για την βοηθεια.βασικα σκεφτομασταν για γερμανια αλλα λογο τις γριπης θελουμε να το αποφηγουμε,σαν δευτερη σκεψη λεμε ταιλανδη..τι λετε?
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
σασ ευχαριστω ολους και για τις ευχες και για την βοηθεια.βασικα σκεφτομασταν για γερμανια αλλα λογο τις γριπης θελουμε να το αποφηγουμε,σαν δευτερη σκεψη λεμε ταιλανδη..τι λετε?

Που μενετε; Ελλαδα; Εχει γριπη στην Ελλαδα;

Οπου και να πατε καλα να περασετε!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
σασ ευχαριστω ολους και για τις ευχες και για την βοηθεια.βασικα σκεφτομασταν για γερμανια αλλα λογο τις γριπης θελουμε να το αποφηγουμε,σαν δευτερη σκεψη λεμε ταιλανδη..τι λετε?
αφού σαν 1η σκέψη ήταν η γερμανία, θα μπορούσε σαν 2η σκέψη να είναι η ιταλική Τοσκάνη, και μπορείτε να πάτε κ μόνοι σας οδικώς και να κινδυνεύσετε πολύ λιγώτερο από την γρίπη...
δεν κατάλαβα όμως το σκεπτικό σας:
δεν θέλετε να πατε Γερμανία για να αποφύγετε την γρίπη, ενώ αν πάτε Ταυλάνδη δεν θα την αποφύγετε?:roll:
 

GIANNISDINA

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α
σωστα,αλλα αμα μπει μια ιδεα στο μυαλο της γυναικας αντε να το βγαλεις.προφανως εχεις εμπειρια απο εκει.αξιζει να παμε εκει 10 μερες?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ο πιο ειδικός πλέον για το θέμα σας είναι ο συναιτέρος μου thanos που έχει το κομμάτι "ευρώπη":cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom