• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Νοέμβριο 2016 - Ιανουάριο 2017! Κάντε κλικ εδώ!
  • 11ο επεισόδιο στην εκπομπή μας!! Συναυλίες και Ταξίδια!! - κλικ εδώ

Ιταλία ΠΣΚ στο Μιλάνο

mariath

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Μπεργκαμο και Βερονα σε μια μερα να μην το κανετε. Διαλεξτε μια και δειτε την οπως της αξιζει.
Για το Λουγκανο θα ελεγα να το αφησετε απ' εξω και να δειτε καλυτερα τη λιμνη και τα χωρια της, Μπελατζιο, Βαρενα... Γι' αυτο θα ηταν καλυτερο να εχετε αυτοκινητο.

feugatos

Member
Επόμενο Ταξίδι
Brescia Verona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι στο όνειρο........
Παιδιά γεία σας και απο μένα.Αρχές Ιουνίου πετάω από αράξο με ryanair στο bergamo για ένα πσκ.Θα νοικιάσουμε αυτοκίνητο γιατί έχω κλείσει στο settecento που είναι λίγο έξω από την πόλη και επειδή λέμε να πάμε και μία βόλτα στις λίμνες.
Θα ήθελα τι βοηθεια σας στα εξής αν γνωρίζετε.
1)Στο μιλάνο να πάω με το αυτοκίνητο η καλύτερα με το τραίνο?
2)Στο bergamo βρίσκεις εύκολα παρκινκ κοντά στο τελεφερίκ?
3)Τι ώρες λειτουργεί το τελεφερικ?

00bella

Member
Και πάνω που αφαιρεσα τη Βερόνα από το πρόγραμμα, είδα χτες εντελώς τυχαία μια ταινία που η μίση ήταν γυρισμένη στη Βερόνα. Αποκλείεται να την αφήσω απ' έξω!!

alekastyl

Member
Αυτό έβλεπα κ εγώ,δεν είναι και πολύ τραγικά τα πράγματα δηλαδή.Απλά δεν ξέρω που με συμφέρει να μείνω δεδομένου ότι φεύγουμε στις 7.30 το πρωί από κει.
Καμιά βοήθεια?

Και πάνω που αφαιρεσα τη Βερόνα από το πρόγραμμα, είδα χτες εντελώς τυχαία μια ταινία που η μίση ήταν γυρισμένη στη Βερόνα. Αποκλείεται να την αφήσω απ' έξω!!
Πολύ ωραία πόλη σαν παραμύθι είναι!

thimios8663

Member
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Οχι θα ειστε μόνοι σας,μπορεί να χρειαστεί και τη βοηθειά σου ο κυβερνήτης :p Καλό ταξίδι Μάκη!!

Venia

Member
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βόρειος Πόλος
Καλό σου ταξίδι και περιμένω διήγηση και συμβουλές για τη δική μου εκδρομή το καλοκαίρι!!!! Να περάσετε τέλεια(πράγμα σίγουρο!!!!!!!!!!!!!!)

rebellos

Member
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Παιδιά όλα πολύ ωραία στη Λομβάρδια! Δε λέω τίποτα, θα γράψω πλήρη αφήγηση με την επιστροφή!

feugatos

Member
Επόμενο Ταξίδι
Brescia Verona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι στο όνειρο........
Παιδιά όλα πολύ ωραία στη Λομβάρδια! Δε λέω τίποτα, θα γράψω πλήρη αφήγηση με την επιστροφή!
Καλά να περάσεις φιλε rebellos.Περιμένουμε με ανυπομονησία να διαβάσουμε τις εμπειρίες σου για να πάρουμε και μεις σειρά :) !

Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παρισι
Γειας σας.Χρειαζομαι την βοηθεια σας.9 Ιουλιου θα βρεθω για λιγες ωρες στο Μιλανο που ειναι η ενδιαμεση σταση στην πτηση που εκλεισα για Βαρκελωνη.Στις 6 παρα το απογευμα θα ειμαι στο τερμιναλ 2 στο μαλπανεσα απο οπου θελω να παω στο κεντρο του Μιλανου και να επιστρεψω πισω στις 1.30-2.30 περιπου το βραδυ.Παρακαλω να πειτε τι μπορω να κανω (τιμες εισητηριων,ωρες δρομολογιων νυχτερινες)

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.828
Μέλη
35.504
Νεότερο μέλος
dimagag

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom