Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Οχι θα ειστε μόνοι σας,μπορεί να χρειαστεί και τη βοηθειά σου ο κυβερνήτης :p Καλό ταξίδι Μάκη!!
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βόρειος Πόλος
Καλό σου ταξίδι και περιμένω διήγηση και συμβουλές για τη δική μου εκδρομή το καλοκαίρι!!!! Να περάσετε τέλεια(πράγμα σίγουρο!!!!!!!!!!!!!!)
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Παιδιά όλα πολύ ωραία στη Λομβάρδια! Δε λέω τίποτα, θα γράψω πλήρη αφήγηση με την επιστροφή!
 

feugatos

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Brescia Verona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι στο όνειρο........
Παιδιά όλα πολύ ωραία στη Λομβάρδια! Δε λέω τίποτα, θα γράψω πλήρη αφήγηση με την επιστροφή!
Καλά να περάσεις φιλε rebellos.Περιμένουμε με ανυπομονησία να διαβάσουμε τις εμπειρίες σου για να πάρουμε και μεις σειρά :) !
 

smaragda

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους, είμαι πολύ χαρούμενη που ανακάλυψα αυτή τη σελίδα.
Αν γνωρίζει κάποιος ψάχνω γενικά πληροφορίες για Μιλάνο. Σκέφτομαι να μείνω 1 βδομάδα τον Αύγουστο αλλά θα ήθελα να πάω κ κάπου αλλού, όπως στη λίμνη κόμο, ή...Το πρόβλημα μου είναι το ξενοδοχείο δεν θέλω να είναι πολύ μακριά από το κέντρο του Μιλάνου κ όχι πολύ ακριβό. Στη λίμνη θα πρέπει να πάω αυθημερόν ή να μείνω…
ευχαριστώ!
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Γεια σου και καλώς όρισες. Υπάρχουν παααρα πολλά θέματα για Μιλάνο καθώς και ιστορίες που θα σε βοηθήσουν. Ρίξε μια ματια και τα ξαναλέμε!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Για το Μιλάνο και τις γύρω περιοχές υπάρχουν πάρα πολλές πληροφορίες στο forum, καθώς και αρκετές ταξιδιωτικές ιστορίες.

Ξεκίνα διαβάζοντας τις παρακάτω ενότητες:
Ευρώπη - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια
http://www.travelstories.gr/glossary/17676-%E9%F4%E1%EB%DF%E1.html
Ιταλόφιλοι - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια

Μετά, για επιπλέον ή πιο ειδικές πληροφορίες, εδώ είμαστε. :D
 
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παρισι
Γειας σας.Χρειαζομαι την βοηθεια σας.9 Ιουλιου θα βρεθω για λιγες ωρες στο Μιλανο που ειναι η ενδιαμεση σταση στην πτηση που εκλεισα για Βαρκελωνη.Στις 6 παρα το απογευμα θα ειμαι στο τερμιναλ 2 στο μαλπανεσα απο οπου θελω να παω στο κεντρο του Μιλανου και να επιστρεψω πισω στις 1.30-2.30 περιπου το βραδυ.Παρακαλω να πειτε τι μπορω να κανω (τιμες εισητηριων,ωρες δρομολογιων νυχτερινες)
 
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παρισι
Συγνωμη αλλα δεν το βρισκω.Μπορει καποιος να μου πει αναλυτικα ποιες επιλογες εχω να παω στις 9 Ιουλιου κατα της 6 παρα το απογευμα απο Malpanesa 2 στο κεντρο του Μιλανου και το αντιστροφο κατα της 1-2 το βραδυ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.582
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom