Κέρκυρα Πάσχα στην Κέρκυρα

stefni

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εκλεισα για το Πάσχα στην Κέρκυρα , στην περιοχή Πέραμα , ξενοδοχείο AEOLOS MAREBLUE HOTEL. Γνωρίζει κανείς τίποτε για το ξενοδοχείο αυτό?
:rolleyes:
 
Μηνύματα
771
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Είναι μια χαρά ξενοδοχείο για τα δεδομένα της τιμής του (είναι φθηνό για Πάσχα στην Κέρκυρα). Τα δωμάτιά του είναι ΟΚ και φημίζεται κυρίως για τους κήπους του και το πολύ καλό ποιοτικά αλλά και ποσοτικά φαγητό στον μπουφέ του. Επίσης είναι σε καλή απόσταση από την πόλη για να παρακολουθήσεις τις εκδηλώσεις του Πάσχα. Έκανες καλή επιλογή.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Οπως σου τα λέει ο tripdreamer...

Να συμπληρώσω ότι δεν έχει τίποτα το ιδιαίτερο, όσον αφορά τα δωμάτια. Θα σε αποζημιώσουν οι κήποι του, η θέα και οι κοινόχρηστοι χώροι.

Απέχει 8 χλμ. από το αεροδρόμιο και βρίσκεται περίπου στο μέσον του νησιού. Δίπλα του βρίσκεται το Αχίλλειον, μάλιστα έλεγαν παλαιότερα ότι οι κήποι ήταν ενωμένοι. Σε απόσταση...αναπνοής...το Ποντικονήσι!

Ποιός τη χάρη σου! :)

Θα περάσεις πολύ όμορφα...:)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Α! Ξέχασα... Εχει και αρκετούς χώρους για παρκάρισμα ;)
 

stefni

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
ευχαριστώ πολύ

Είναι μια χαρά ξενοδοχείο για τα δεδομένα της τιμής του (είναι φθηνό για Πάσχα στην Κέρκυρα). Τα δωμάτιά του είναι ΟΚ και φημίζεται κυρίως για τους κήπους του και το πολύ καλό ποιοτικά αλλά και ποσοτικά φαγητό στον μπουφέ του. Επίσης είναι σε καλή απόσταση από την πόλη για να παρακολουθήσεις τις εκδηλώσεις του Πάσχα. Έκανες καλή επιλογή.

Εκλεισα με το manessis travel , και η τιμή είναι 525 ? για τρείς διανυκτερεύσεις οικογένεια με 1 παιδί 11 χρονών, με ημιδιατροφή.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθεια σου.:clap::clap::clap:
 

stefni

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ευχαριστώ πολύ

Οπως σου τα λέει ο tripdreamer...

Να συμπληρώσω ότι δεν έχει τίποτα το ιδιαίτερο, όσον αφορά τα δωμάτια. Θα σε αποζημιώσουν οι κήποι του, η θέα και οι κοινόχρηστοι χώροι.

Απέχει 8 χλμ. από το αεροδρόμιο και βρίσκεται περίπου στο μέσον του νησιού. Δίπλα του βρίσκεται το Αχίλλειον, μάλιστα έλεγαν παλαιότερα ότι οι κήποι ήταν ενωμένοι. Σε απόσταση...αναπνοής...το Ποντικονήσι!

Ποιός τη χάρη σου! :)

Θα περάσεις πολύ όμορφα...:)

Ευχαριστώ πολύ.:clap::clap::clap:
 

stefni

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καμιά καλύτερη πρόταση?

Είναι μια χαρά ξενοδοχείο για τα δεδομένα της τιμής του (είναι φθηνό για Πάσχα στην Κέρκυρα). Τα δωμάτιά του είναι ΟΚ και φημίζεται κυρίως για τους κήπους του και το πολύ καλό ποιοτικά αλλά και ποσοτικά φαγητό στον μπουφέ του. Επίσης είναι σε καλή απόσταση από την πόλη για να παρακολουθήσεις τις εκδηλώσεις του Πάσχα. Έκανες καλή επιλογή.

Εάν έχεις καμία καλύτερη πρόταση , ευχαρίστως να την ακούσω.:rolleyes:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
στο aelos mareblue έμεινα το καλοκαίρι 2 εβδομάδες με πακέτο all inclusive
εγω θα σου πώ μόνο για τήν κουζίνα ότι ήταν εξαιρετική και πολύ καλή ποιοτικά .
για όλα τα υπόλοιπα ισχύουν ότι ανέφεραν και τα προηγούμενα παιδιά
τα δωμάτια στο κεντρικό κτήριο δέν λένε και τίποτα το ιδιαίτερο αλλά είναι καθαρά .
τα καλύτερα τους δωμάτια είναι τα μπαγκαλόου πάνω από τήν κεντρική τους πισίνα με ωραία θέα και ησυχία

η τιμή που αναφέρεις είναι και για τούς τρείς ? και πάτε με δικό σας μέσο ?
 

stefni

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
στο aelos mareblue έμεινα το καλοκαίρι 2 εβδομάδες με πακέτο all inclusive
εγω θα σου πώ μόνο για τήν κουζίνα ότι ήταν εξαιρετική και πολύ καλή ποιοτικά .
για όλα τα υπόλοιπα ισχύουν ότι ανέφεραν και τα προηγούμενα παιδιά
τα δωμάτια στο κεντρικό κτήριο δέν λένε και τίποτα το ιδιαίτερο αλλά είναι καθαρά .
τα καλύτερα τους δωμάτια είναι τα μπαγκαλόου πάνω από τήν κεντρική τους πισίνα με ωραία θέα και ησυχία

η τιμή που αναφέρεις είναι και για τούς τρείς ? και πάτε με δικό σας μέσο ?
Η τιμή είναι και για τους τρεις και πάμε με δικό μας μέσο. Μπορώ αν θέλω να κλείσω στο
CHANDRIS CORFU που είναι λίγο πιο ακριβό. Ποιό να προτιμήσω?:rolleyes:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Η τιμή είναι και για τους τρεις και πάμε με δικό μας μέσο. Μπορώ αν θέλω να κλείσω στο
CHANDRIS CORFU που είναι λίγο πιο ακριβό. Ποιό να προτιμήσω?:rolleyes:
άφοβα στο mareblue το chandris ξέχνα το ...περασμενα μεγαλεια μόνο το όνομα πουλάει πλέον
 

stefni

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
άφοβα στο mareblue το chandris ξέχνα το ...περασμενα μεγαλεια μόνο το όνομα πουλάει πλέον

Ευχαριστώ πολύ. Με έσωσες. Έτοιμη ήμουν να κλείσω στο CHANDRIS γιατί από τη σελίδα του μου φάνηκε πιο χλιδάτο. :p:p:p
 

stefni

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ποιό να προτιμήσω?

Είναι μια χαρά ξενοδοχείο για τα δεδομένα της τιμής του (είναι φθηνό για Πάσχα στην Κέρκυρα). Τα δωμάτιά του είναι ΟΚ και φημίζεται κυρίως για τους κήπους του και το πολύ καλό ποιοτικά αλλά και ποσοτικά φαγητό στον μπουφέ του. Επίσης είναι σε καλή απόσταση από την πόλη για να παρακολουθήσεις τις εκδηλώσεις του Πάσχα. Έκανες καλή επιλογή.
tripdreamer1975 πές μου και εσύ τη γνώμη σου ,που είσαι Κερκυραίος
Μπορώ αν θέλω να κλείσω στο CHANDRIS CORFU που είναι λίγο πιο ακριβό. Ο XRISTOS71 όπως βλέπεις προτείνει ανεπιφύλακτα το mareblue. Εσύ τι λές ,Ποιό να προτιμήσω?:rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom