Ιταλία Πληροφορίες για περιοχή Garda.

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ονειρεμένο Ταξίδι
τοσκάνη
Σκευτομαστε τον Αύγουστο να παμε 6 μέρες Ιταλία με τα παιδια μας ηλικίας 12 , 9 και 2 χρόνων. Θα πάμε Μιλάνο αλλά καθότι βλέπω ότι η διαμονή για 5μελή οικογένεια είναι λίγο τσιμπιμένη και δεδομένου οτι θέλουμε να πάμε εκδρομή στην Βενετία και στην Gardaland, έχετε να μου προετείνετε κανένα οικονομικό Ξενοδοχείο ή περιοχή κοντά στην Βερόνα για δίαμονη. Ας είναι ακι εξοχική κατοικία, οχι απαραίτητα ξενοδοχείο.

Ευχαριστώ
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
φιλανδια
καλησπερα.εγω τον αυγουστο ημουν στο μιλανο με την οικογενεια μου ζευγαρι και δυο παιδια.εμεινα στο hotel star hotel business palace με 100 ευρω την βραδια με πρωινο σε ενα πολυ ωραιο διαμερισμα με δυο χωρους.πολυ καθαρο και μπροστα απο σταση του μετρο σε 10 λεπτα στο duomo.πηγα ημερησιες σε κομο και μπεργκαμο.παρα πολυ ωραια.αν θελετε για μιλανο πιξτε μια ματια σαυτο το hotel.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
θά ήθελα την βοήθεια όσων έχουν επισκεφτεί την λίμνη Γκάρντα, άν έχουν διανυκτερεύσει σε κάποιο από τα χωριά της λίμνης ή έχουν επισκεφτεί κάποιο από αυτά και τους άρεσε να μου το προτείνουν. σκέφτομαι φθάνοντας στο Μπεργκαμο και παραλαμβάνοντας το αυτοκίνητο να κάνω 4 διανυκτερεύσεις στήν Sirmione και να την έχω σάν ορμητήριο για κοντινές ημερήσιες εκδρομές. ποιές νομίζετε ότι είναι οι πόλεις που αξίζουν να επισκεφθεί κανείς.
σίγουρα ή μία ή πιθανόν και η δεύτερη μέρα να αφιερωθεί στο να δούμε τά χωριά περιμετρικά της λίμνης και μία μέρα σε ημερήσια επίσκεψη στην Βερονα.
 
Last edited:

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Μάκη, μόνο στο Sirmione έχω πάει οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω παρά μόνο να σου ευχηθώ να περάσετε τέλεια. :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
ευχαριστώ πολύ Χρήστο για την ευχή. σου άρεσε η Σιρμιόνε??
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Η Βερονα ειναι σχετικα κοντα,τι ιδιο η Μαντοβα και η Μπρεσια..αυτη την τελευταια την εχω στα υπ οψιν..να περασετε τελεια!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Η Βερονα ειναι σχετικα κοντα,τι ιδιο η Μαντοβα και η Μπρεσια..αυτη την τελευταια την εχω στα υπ οψιν..να περασετε τελεια!
ναι, και εγώ αυτές έχω υπόψην καθώς και την Παντοβα που είναι λίγο πιο μακριά
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Εκανα ενα διημερο στην Παντοβα τον Ιουνη..αρκετος θρησκευτικος τουρισμος αλλα και μερικα καλα αξιοθεατα..μου αφησε μια περιεργη αισθηση.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
νομίζω έγραψε το γουρουνάκι ιστορία για κάποιες από αυτές τις πόλεις, θα την βρω να την διαβάσω.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
πολυ καλα θα κανεις,με βοηθησε πολυ και στην ουσια ακολουθησα το βασικο του προγραμμα ..ηταν ενα πολυ ομορφο ταξιδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.625
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom