Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Εξω απο τον περιφερειακο και σε χαλια περιοχη.Δεν καταλαβα γιατι εκει?για το αυτοκινητο?και τι θα κανει κανεις με αυτοκινητο στο Παρισι με τα λιγα και πανακριβα παρκινγ?Και για τοσες λιγες μερες ..νομιζω χρειαζεται μια αλλη οπτικη το πλανο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
αν έχω καταλάβει καλά, είναι στο 12ο διαμέρισμα και δίπλα στο Saint-Mande το οποίο θεωρείται από τα καλά προάστια

το 19ο και το 20ο είναι αρκετά μακριά....

αλλά επειδή είναι δίπλα στον αυτοκινητόδρομο γι'αυτό ζήτησα κάποια εναλλακτική
Απο το ονομα του ξενοδοχειου και μονο καταλαβαινει κανεις πως βρισκεται στο 20ο . Ισως να παρεθεσες λαθος λινκ. Αν οχι ψαξε για κατι αλλο.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
875
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Απο το ονομα του ξενοδοχειου και μονο καταλαβαινει κανεις πως βρισκεται στο 20ο . Ισως να παρεθεσες λαθος λινκ. Αν οχι ψαξε για κατι αλλο.
Tripakia θες να μου εξηγησεις αυτο που μου απαντησες πριν λιγο καιρο? Γιατι δεν μου εδωσες να καταλαβω..
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Tripakia θες να μου εξηγησεις αυτο που μου απαντησες πριν λιγο καιρο? Γιατι δεν μου εδωσες να καταλαβω..
Κακη τοποθεσια, ακομη χειροτερη ποιοτητα συμφωνα με τις κριτικες παντα.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
875
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Κακη τοποθεσια, ακομη χειροτερη ποιοτητα συμφωνα με τις κριτικες παντα.
Κοιταω γενικα κριτικες και εκνευριζομαι οταν βλεπω καποιον να λεει υπεροχο και ακριβως απο κατω αλλος να λεει αθλιο ... τεσπα κακη τοποθεσια εννοεις εχει πρεζακια πχ η περιεργους τριγυρω επικινδυνους?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Κοιταω γενικα κριτικες και εκνευριζομαι οταν βλεπω καποιον να λεει υπεροχο και ακριβως απο κατω αλλος να λεει αθλιο ... τεσπα κακη τοποθεσια εννοεις εχει πρεζακια πχ η περιεργους τριγυρω επικινδυνους?
Απ' ολα εχει. Αλλα η τοποθεσια δεν θα ηταν αποτρεπτικη εαν η καθαριοτητα κυριως του ξενοδοχειου ηταν καλη και φυσικα αν δεν θελετε να τριγυρνατε στην περιοχη μετα τα μεσανυχτα.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
875
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Απ' ολα εχει. Αλλα η τοποθεσια δεν θα ηταν αποτρεπτικη εαν η καθαριοτητα κυριως του ξενοδοχειου ηταν καλη και φυσικα αν δεν θελετε να τριγυρνατε στην περιοχη μετα τα μεσανυχτα.
Το προγραμμα μας εχει εχει ξυπνημα κατα τις 9 το πρωι βολτες και επιστροφη 10.30 στο ξενοδοχειο το βραδυ.. οποτε θεωρεις οτι θα κινδυμεψουμε αυτες τις ωρες??
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το προγραμμα μας εχει εχει ξυπνημα κατα τις 9 το πρωι βολτες και επιστροφη 10.30 στο ξενοδοχειο το βραδυ.. οποτε θεωρεις οτι θα κινδυμεψουμε αυτες τις ωρες??
Οχι
 

spyros91

Member
Μηνύματα
875
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

vag1518

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα σας,

Από άποψη περιοχής, ποιο από τα δυο ξενοδοχεία πιστεύετε ότι θα με βολέψει για πρώτη φορά στο Παρίσι, αρχές Αυγούστου για 6 ημέρες;
https://www.signature-saintgermain.com/

https://www.lamaisonfavart.com/

Το πρώτο βρίσκεται στην περιοχή st germain, και το δεύτερο κοντά στην opera.

Ευχαριστώ.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Καλημέρα σας,

Από άποψη περιοχής, ποιο από τα δυο ξενοδοχεία πιστεύετε ότι θα με βολέψει για πρώτη φορά στο Παρίσι, αρχές Αυγούστου για 6 ημέρες;
https://www.signature-saintgermain.com/

https://www.lamaisonfavart.com/

Το πρώτο βρίσκεται στην περιοχή st germain, και το δεύτερο κοντά στην opera.

Ευχαριστώ.
Και τα δύο βολεύουν.Περισσότερο το δεύτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom