Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

eirinijs

Member
Μηνύματα
95
Likes
8
Ααα τελεια! Απο ποια αποψη τα χειροτερα; ειναι τα μοναδικα που θα μπορουσα πληρωσω να σ πω την αληθεια! Γι αυτο τα επελεξα!!εχεις κατι αλλο οικονομικο στο μυαλο σου;
 

panos athina

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Παιδια θα ηθελα και εγω τις γνωσεις και την βοηθεια σας.
Εχω κλεισει αεροπορικα εισιτηρια για 4 ατομα(εγω η γυναικα μου και οι 2 γιοι μου 20-22 χρονων) για Παρισι απο 7/5/2020 (αφιξη 8.30 το πρωι) εως 11/5/2020 (αναχωρηση 20.50) αρα 5 γεματες μερες
Εχω αρχισει μια ερευνα για διαμονη και επειδη προτιμαμε διαμερισματα απο ξενοδοχεια ψαχνω σχετικα στην booking,εκανα 2 κρατησεις με δωρεαν ακυρωση μια στο διαμερισμα 16 (κοντα στο ρολαν γκαρος) με 630 ευρο συνολικα (60 τμ) και μια στο Puteaux σε διαμερισμα με παροχες ξενοδοχειου 635ευρο και 50τμ (εννοειται και τα 2 με κουζινα κλπ
Θα ηθελα λοιπον την γνωμη σας σχετικα και αν εχετε να προτεινετε κατι αλλο σε αλλη περιοχη σε αυτα τα χρηματα εννοειται καλοδεχουμενο

παιδια αν θελετε να μου πει καποιος την γνωμη του και σε εμενα να ξεκαθαρισω το που θα μεινω και να μην ειμαι στο ψαξιμο για σπιτι,αλλοστε εχω τοσα ακομη να κανονισω...........Ευχαριστω εκ των προτερων
 

eirinijs

Member
Μηνύματα
95
Likes
8
Έχεις κάποια ειδική απαίτηση; Π.χ. να είναι εύκολη η πρόσβαση σε κάποιο σταθμό ή σε κάποιο αεροδρόμιο; Χρειάζεσαι πάρκιγκ;
Από το λίγο που κοίταξα, οι τιμές τελευταίας στιγμής για το Παρίσι αύριο είναι ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΕΣ γενικά, πρέπει μάλλον να βρεις κάτι εκτός κέντρου ανάλογα τι θες να κάνεις (π.χ. ξενοδοχείο που συνήθως μένω με €65-75, για αύριο έχει €178).
Να μ πεις κ εμενα ποια ειναι αυτα με τα 65 75 σε παρακαλωωω!!!!
 

arhs21

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
θα ήθελα την γνώμη σας για το συγκεκριμένο λόγω ότι η τιμή του είναι αρκετά δελεαστική και 20 λεπτά από το κέντρο
να προσθέσω ότι δεν μας ενδιαφέρουν πολυτέλειες απλά ένα δωμάτιο για ύπνο
έχει μείνει κανείς εκει?γενικα πώς είναι η περιοχή?

https://www.booking.com/hotel/fr/et...kwd-5051728164:lp1007501:li:dec:dm#map_closed
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
θα ήθελα την γνώμη σας για το συγκεκριμένο λόγω ότι η τιμή του είναι αρκετά δελεαστική και 20 λεπτά από το κέντρο
να προσθέσω ότι δεν μας ενδιαφέρουν πολυτέλειες απλά ένα δωμάτιο για ύπνο
έχει μείνει κανείς εκει?γενικα πώς είναι η περιοχή?

https://www.booking.com/hotel/fr/etap-paris-porte-de-montmartre.html?aid=311101;label=hotel-51395-fr-1HczRRm4liGSeMTLGI*9wAS275928434288:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg:fi:tiaud-261710242502:kwd-5051728164:lp1007501:li:dec:dm;sid=aeb31d5af561dca0afa7f60aa1448405&from_list=1;checkin=2019-12-08;checkout=2019-12-12;group_rooms=1;group_adults=2;group_children=1;age=8;from_list=1;label=hotel-51395-fr-1HczRRm4liGSeMTLGI*9wAS275928434288:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg:fi:tiaud-261710242502:kwd-5051728164:lp1007501:li:dec:dm#map_closed
Και οι κριτικές όμως, όπως και η περιοχή είναι χάλια.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Η πολυ φτηνη τιμη πρεπει να μας υποψιαζει..για καποιο λογο ειναι τοσο φτηνο.Φιλοι βρηκαν πολυ κεντρικο σε τελεια τιμη ,το κλεισανε,μετα ανακαλυψαν οτι εχει κοινο μπανιο,αφου τους ειπα να το κοιταξουν,ειπαν στα διαλα,μας αρεσει,λεφτα δεν εχουμε,κοινο μπανιο ας ειναι...βεβαια εκει ανακαλυψαν οτι το μπανιο το μοιραζονταν δυο οροφοι...
ας εχουμε το νου μας λοιπον.
 

elenimar

New Member
Μηνύματα
4
Likes
3
Bonsoir!!
Θα επισκεφθω για 2η φορά το Παρίσι αρχές Δεκεμβρίου. Την πρώτη φορά εμείνα μόνο για μια διανυκτέρευση σε ένα ibis το οποίο δεν ήταν κακο αλλά δεν ξετρελαθηκα κιόλας. Ποια είναι η γνώμη σας για το ξενοδοχείο hotel alize Montmartre? Καλή περιοχή; Αξίζει η θα είμαστε πολύ μακρυά από το κέντρο; Βρίσκεται στο 9ο διαμέρισμα! merci!!
 

efich

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Καλησπερα σε ολους ! Θα επισκευθω το Παρισι τον Φεβρουαριο και θα ηθελα τη γνωμη σας! Βρηκα airbnb με 350 τα 2 ατομα για 4 βραδια, στο 7ο διαμερισμα κοντα στον κηπο του Λουξεμβουργου. Θεωρειτε οτι ειναι καλη σχεση
τιμης -περιοχης? Θα ηθελα να ειναι πολυ κεντρικα ωστε να μπορουμε να περπαταμε χωρις φοβο και να υπαρχει γενικα ζωη και το βραδυ! Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλησπερα σε ολους ! Θα επισκευθω το Παρισι τον Φεβρουαριο και θα ηθελα τη γνωμη σας! Βρηκα airbnb με 350 τα 2 ατομα για 4 βραδια, στο 7ο διαμερισμα κοντα στον κηπο του Λουξεμβουργου. Θεωρειτε οτι ειναι καλη σχεση
τιμης -περιοχης? Θα ηθελα να ειναι πολυ κεντρικα ωστε να μπορουμε να περπαταμε χωρις φοβο και να υπαρχει γενικα ζωη και το βραδυ! Ευχαριστω εκ των προτερων!
Καλημέρα. Καλή η περιοχή κοντά στον κήπο και η τιμή, για τα δεδομένα του Παρισιού.
 

Christos1968

Member
Μηνύματα
144
Likes
54
Καλημερα σας
Ψαχνω ξενοδοχείο στο Παρίσι στα τελη Δεκεμβρίου. Επειδη θα ειναι μόνο 3βράδια εψαχνα κέντρο για να το χαρούμε αφου η μια ημερα θα ειναινστην Disneyland. Σκέφτομαι λοιπον μιας και εχω αυτοκίνητο να κλειαω καπου περιφερειακά και να κινούμαστε με metro. Σε ποια περιοχή να ψάξω? Πχ. Εχω βρει στις βερσαλιες αλλα ειναι 1ωρα με το τραίνο. Κανεις καμια ιδέα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.499
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom