Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Δεν εχω ξαναπαει Παρισι. Περιοχη Οπερα ειναι οκ?

Hotel Vacances Bleues Provinces Opera

36, Rue de l'Echiquier, Paris, 75010, France
Ούτε αυτό είναι περιοχή Opera, ούτε θες να μείνεις εκεί που είναι. Κάνουν πιάτσα απ' έξω.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ενα συμπαθες Ibis να μαζεψουμε και ποντους? Θα ζαλιστω αν αρχισω να ρωταω για δεκαδες ξενοδοχεια.
ibis Paris Avenue d'Italie 13ème
Αν μου δώσεις ημερομηνίες θα κοιτάξω κι άλλα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
ibis Paris Avenue d'Italie 13ème
Αν μου δώσεις ημερομηνίες θα κοιτάξω κι άλλα.
Αυτο το ειδα και μου φαινεται πολυ ενταξει η τιμη . Πασχα, Μ Σαββατο ως Τριτη. Ευχαρίστω πολυ.
Edit το εκλεισα ηδη ακυρωσιμο, λεω να μη συνεχισω το ψαξιμο, δεν ειναι δα κανενα μεγαλο ταξιδι για να επηρεαστει τοσο απο 5-10 ευρω πιο φτηνα σε αλλο.
 
Last edited:

blade_

Member
Μηνύματα
177
Likes
163
Καλησπέρα, θέλω να πάω Παρίσι ημερομηνίες 6/1/22 με 10/1/22 , 4 βράδια! Ποια περιοχή μου προτείνετε για ξενοδοχείο με εύκολη πρόσβαση σε αξιοθέατα και γενικά ασφαλή ; Έχω βρει αυτό στο 9 διαμέρισμα ★★★ Austin's Saint Lazare Hotel, Παρίσι, Γαλλία
η περιοχη ειναι συμπαθητικη,απλα αυτο που βρηκες ειναι διπλα σε τερματικο τραινων και δεν ξερω κατα ποσο ειναι ασφαλες το σημειο...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλησπέρα, θέλω να πάω Παρίσι ημερομηνίες 6/1/22 με 10/1/22 , 4 βράδια! Ποια περιοχή μου προτείνετε για ξενοδοχείο με εύκολη πρόσβαση σε αξιοθέατα και γενικά ασφαλή ; Έχω βρει αυτό στο 9 διαμέρισμα ★★★ Austin's Saint Lazare Hotel, Παρίσι, Γαλλία
Δεν είναι κακή περιοχή, αλλά τα περισσότερα από τα επεισόδια με τα Κίτρινα Γιλέκα γίνανε ακριβώς εκεί, και γενικώς όταν υπάρχουν φασαρίες το τζέρτζελο είναι εκεί (είναι ο κεντρικότερος σταθμός μετρό που μένει ανοικτός). Η πρόσβαση στα αξιοθέατα, όπου και να μείνεις στο Παρίσι θα είναι περιορισμένη.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Το καλοκαίρι μείναμε σε αυτό HÔTEL OPERA MAINTENON - Site officiel de l'hôtel
στα 120Ε το τρίκλινο. Αρκετά καλό λαμβάνοντας για την συγκεκριμένη τιμή και τοποθεσία. Σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια για πολλά αξιοθέατα (Όπερα, Λούβρο κλπ) & δίπλα στην στάση pyramides του μετρο. Θα το πρότεινα με την σημείωση να διευκρινήσετε ότι δεν θέλετε δωμάτιο στον 1ο όροφο (ήταν πιο χαμηλοταβανα).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom