Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ευχαριστώ πολύ είναι καταπλητικό! αλλά εκτός budget μου... :cry:
η περιοχη la defense είναι δύο ταχητήτων συνήθως στις τιμές, τις βραδιές παρ-σαβ-κυρ έχει καταπληκτικες προσφορές, τις καθημερινές είναι πολύ ακριβά..... λόγω του επιχειρηματικού κόσμου όλο αυτό.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ψαξε και στο skyscanner γιατι εχει αλλα site εκτος booking πολυ πιο φτηνα.... πχ εχω κλεισει μοντμαρτη με 70ε με πρωινο μεσω agoda και τα υπολοιπα το ειχαν 130 χωρις πρωινο.... θελει ψαξιμο ομως καθημερινο μεχρι να πετυχεις την προσφορα. Δεν ξερω τι θα βγει , αλλα για τα 70 ε καλο μου φαινεται.... Prince Albert Montmartre - Skyscanner Hotels
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.934
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ευχαριστώ αρχικά ;)
κρίμα...γενικά θα κλείσω σε IBIS είμαι και μέλος και μου αρέσουν και είναι και τιμή στα μέτρα μας.
έχει κάποιος κάποια γνώμη για κάποιο όλα τα ΙBIS που είναι πιο καλή σύνδεση; 🚋🚋🚋

Μήπως αυτό; καλύτερο;
ibis budget Paris Porte d'Italie Ouest, Le Kremlin-Bicêtre – Updated 2022 Prices (booking.com)
Στα ibis budget δεν ισχύουν τα προνόμια των μελών, ούτε κερδίζεις πόντους. Μόνο ibis σκέτο και ibis styles.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
ψαξε και στο skyscanner γιατι εχει αλλα site εκτος booking πολυ πιο φτηνα.... πχ εχω κλεισει μοντμαρτη με 70ε με πρωινο μεσω agoda και τα υπολοιπα το ειχαν 130 χωρις πρωινο.... θελει ψαξιμο ομως καθημερινο μεχρι να πετυχεις την προσφορα. Δεν ξερω τι θα βγει , αλλα για τα 70 ε καλο μου φαινεται.... Prince Albert Montmartre - Skyscanner Hotels
Θα σου έλεγα να κοιτάξεις και αυτό!
Hôtel Lucien & Marinette
Είναι σε πολύ καλή τοποθεσία και το έκλεισα για 7 νύχτες τον Δεκέμβριο, στα 534 ευρώ με πρωινό ( το δίκλινο προφανώς )
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ευχαριστω πολυ! εχω βρει 70ε με πρωινο στην μοντμαρτη, προσφορα (τωρα εχει 150...) και με ακυρωση ακομα κ της προηγουμενη μερα - (γιατι αν τυχει κατι με τα μικρα και δεν μπορουμε να τα αφησουμε θελω να χασω μονο τα αεροπορικα...) ... Το δικο σας το εχει τωρα φαντασου 155ε τη βραδια... ευχαριστω παντως! μπορει να το δει καποιος αλλος που ενδιαφερεται!
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
Είναι πολύ μακρυά από το κέντρο. Θα πρέπει να χρησιμοποιείς συγκοινωνίες διαρκώς. Δεν το συνιστώ!
Μα σε όποιο ξενοδοχείο μείνουμε δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε συγκοινωνίες διαρκώς;;
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Μα σε όποιο ξενοδοχείο μείνουμε δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε συγκοινωνίες διαρκώς;;
Προσπαθείς όσο μπορείς να τις μειώσεις και να καλύπτεις τις αποστάσεις με τα πόδια! Το ξενοδοχείο που αναφέρεις είναι αρκετά μακριά - 6,5 περπάτημα για Πύργο του Άιφελ! Δες κάτι πιο κεντρικό, να είναι δηλαδή μέχρι 2,5-3 χλμ από τα βασικά αξιοθέατα με τα πόδια
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
Προσπαθείς όσο μπορείς να τις μειώσεις και να καλύπτεις τις αποστάσεις με τα πόδια! Το ξενοδοχείο που αναφέρεις είναι αρκετά μακριά - 6,5 περπάτημα για Πύργο του Άιφελ! Δες κάτι πιο κεντρικό, να είναι δηλαδή μέχρι 2,5-3 χλμ από τα βασικά αξιοθέατα με τα πόδια
ευχαριστώ! ουφφφ πάλι στο ψάξιμο...:(
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μα σε όποιο ξενοδοχείο μείνουμε δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε συγκοινωνίες διαρκώς;;
Αν μείνεις στα κεντρικά διαμερίσματα, μπορεί μια μέρα να μην πάρεις και καθόλου μετρό. Βγαίνεις από το ξενοδοχείο και έχεις κάτι να κάνεις κοντά: καφέ, φαΐ, ωραία βόλτα, χωρίς να χρειαστεί να μετακινηθείς.
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
Αν μείνεις στα κεντρικά διαμερίσματα, μπορεί μια μέρα να μην πάρεις και καθόλου μετρό. Βγαίνεις από το ξενοδοχείο και έχεις κάτι να κάνεις κοντά: καφέ, φαΐ, ωραία βόλτα, χωρίς να χρειαστεί να μετακινηθείς.
ευχαριστώ
δεν ξέρω πρώτη φόρα τόση δυσκολία με διαμονή(άλλες Ευρωπαικές πόλεις τσακ μπαμ :))
απλά στα κεντρικά διαμερίσματα οι τιμές είναι εκτός Budget και εξάλλου θα βγάλουμε κάρτα για ΄όλες τις μέρες διαμονής 5 μέρες θα είμαστε συνέχεια στο πόδι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.622
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom